Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 175
Strana 175 od 247 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185225 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,611 do 2,625 od ukupno 3694
  1. #2611

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    ich se ti ne brigaj brizna matero ...., nije mogo' daleko od klade ....
    e svaka ti je ka Njegoseva!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #2612

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    pa....vrti mi se misao...da Meggy baš voli "okretne igre" , svaki čas pita "Hoćemo li još jedan krug" .
    E sad..pošto videh da baš učestvuje na politici, "javlja" mi se i misao...da ona to neće još neki izborni krug, barem dok ne pobedi njen kandidat, takozvani "civilizovani" ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #2613

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Eto, nešto mislim, u tzv. RL znam ljude razne sorte, ali ne i one radikalne. Ili one koji koji to nisu već neko vreme.
    Da nema ovog foruma, ostala bih slepa pored očiju.
    Poruku je izmenio Mish, 09.06.2012 u 00:45 Razlog: slovce
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #2614

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Donekle je Mishica u pravu..oko pomoći foruma da ne budemo slepi.
    Jer..ni ja nisam znao više od par "radikalnih" sve dok ne biše ovi izbori.
    A onda...navala radikalnih reakcija tipa "loše mi je, povraćaću, muka mi je, zbogom evropo, ovo je civilizacijski pad..etc" maltene samoubilačkih i katastrofalnih najava budućnosti...
    Da sam umro ranije...otišao bih neobavešten o tolikim radikalima na forumu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #2615

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?


    Ostrašćenost je čudo.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Da sam umro ranije...
    Onaj za koga nisi, nego si protiv onog drugog ostao bi bez drvenog advokata. :plaz:
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #2616

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Cujem/citam neki dan da je S. Mihajlovic izbacio iz reprezentacije Ljajica jer nije pevao himnu...
    Ne ulazim sada da li nije znao reci ili prosto nije hteo...
    Ono sto mi se momentalno vrti po glavi je...Koliko ko od vas zna text ove nase himne?
    Ja sam "Hej Sloveni" znala i reci i da je odsviram na klaviru....a priznajem, ovu novu sem naslova....nemam pojAm...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #2617

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Unapred se izvinjavam sto odlazim u off sto se tice teme ali evo i meni se sad vrti u glavi da dami koja je iznad mene napisem svoje misljenje u vezi pevanja himne.
    Ja sam ipak misljenja da svako ko predstavlja svoju drzavu na bilo koji nacin, treba da zna i himnu svoje zemlje koju predstavlja.
    Da li mi "obicni smrtnici" trebamo da je znamo ili ne to je vec diskutabilno ali oni po mom misljenju moraju. Mihajlovic je lepo obrazlozio zasto je na tim ugovorima o kodeksu ponasanja insistirao i ja licno ga u potpunosti podrzavam.
    Himnu "Hej Sloveni" smo svi znali jer smo u neku ruku morali kao deca da je naucimo i pevamo na svakoj manifestaciji i sl. Dok je ova sadasnja demokratija donela neka druga "pravila" tj. svako radi i javno prica sta hoce. Doduse, sadasnje generacije je takodje uce u skoli i vidim da je dosta klinaca zna od reci do reci.
    Zbog svih desavanja iz devedesetih godina, mnogi sad himnu poistovecuju sa nekim pogresnim nacionalizmom i kad god mogu koriste je u politicke i ostale netrpeljivosti.
    Ja je znam od reci do reci.

  8. #2618

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Juče gledam na jutubu Survivor...čisto da vidim ko su bre ti likovima o kojima se stalno piše po novinama...
    I kasnije, telefoniram...i jbt, počela da mucam.
    Znači...sledeći put kad vidim Kalinića na teveju,
    moram kliknuti na mute da ga ne slušam jerbo je mucanje prelazna bolest

    I što ga koji očin forsiraju kao voditelja kad n'ume da sastavi jednu, ali samo jednu, prosto proširenu rečenicu?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #2619

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    odvedem danas fizikalca da mi skine neki pod...ispod - beton...zove moja majka i kaze:Je l ispod upushtena ploca? Ja kazem,Ne bre,mama,beton.
    Ona mi kaze da ja ne znam ni gde mi je dupe i da ne pipam dugmice dok ona ne dodje
    Dodje moja majka Hogar-Strasni i kaze coveku: Lomi taj beton u cosku !
    Ja se prestravim.
    Ona kaze :Ih kakva si! Na koga si tako metiljava,svetijebem,ko da te nisam ja rodila!
    Covek se oglasi: Rupa! Pesak! Kanalizaciona cev ispod!

    Moja majka: Vidis? veze ti nemas sa zivotom!!!!

    I ja vidim da veze nemam sa zivotom.Da je trebalo da me bace lavovima kad sam bila mala,cisto da ojacam i osposobim se za teska zivotna iskusenja...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #2620

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kaetano, poenta moje misli nije bila nejasnoca zasto se i da li se treba himna pevati...niti ispravnost odluke S. Mahajlovica..
    ...vec sam iz te misli se zamislila sto ne znam reci nase nove himne...
    A trenutno razmisljam kako bi ovaj Svet bilo finije mesto kada bi svako gledao svoja posla i donekle uskladio reci i dela....
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #2621

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sad ispade da ja ne citam ono sto je napisano.
    Htedoh samo da dam svoj stav u vezi teKSta himne i svega ostalog sto si navela, a usput i da odgovorim na pitanje koje si postavila u svom razmisljanju "Koliko ko od vas zna text ove nase himne?"

    A sto se tice mojih trenutnih misli, usmerene su ka bankama, kreditima, doz. minusima i ostalim lopovlucima.



  12. #2622

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da li da ustanem i odustanem?
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #2623

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pocetni utisak o nekim ljudima ili pojavama retko me izneveri.
    A bas sam si dala truda da sve to pogledam drugacijim ocima, da progledam "kroz" prste, da zazmurim na jedno oko...da zanemarim formu i skoncentrisem se na sustinu...ali neIde
    I dalje tvrdim da ako postoji sustina ona ce biti i adekvatno "upakovana"...
    Jedino sto cenim je stav, iako se dijametralno razlikuje od mog...za razliku od "hocu/necu", sedenje na dve stolice, moze a i ne mora...
    ..ili jesi ili nisi...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #2624

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nikad mi neće biti jasno zašto neke trudnjače neće da ti kažu pol deteta.
    Muško ili žensko?
    Jao, pa ne znamo. Nećemo da znamo.

    Kako bre ne znaš?! Kako bre nećeš da znaš?!
    U stomaku ti se razvija život i ti nećeš da znaš ništa o tome?
    Pa ja ne znam da li sam ja nenormalna ili to tako treba...
    Ja sam znala datum, sat i mesto začeća...jedva sam čekala da ultrazvuk pokaže pol deteta...nabavila stetoskop i uspavljivala se bebinim otkucajima srca...čitala naglas, pevala...
    Ovo što sad slušam od budućih keva...zbunjuje me...pitam se da li meni možda nešto fali?
    Je l' to neka nova moda?
    Neka fora protiv uroka?
    Šta?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #2625

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da li sam mogao juce da budem blazi prema njoj?

Strana 175 od 247 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185225 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •