Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 205
Strana 205 od 247 PrvaPrva ... 105155195203204205206207215 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,061 do 3,075 od ukupno 3694
  1. #3061

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Opet odoh u teretanu. Jaoj, ja uopšte ne volim teretanu. Ne volim te igre sa gvožđem. Volim loptu. Ali sam premator za loptu. I leđa me bole od loptanja. I tako,idem da se razvlačim....
    Mijatović je stvoren za pilates. Ima lopti, nema gvožđe, ima devojke, ima sve...Ja idem pevajući jače od godinu dana, ispravila leđa, zategla guzu a bogami i tricepsi se definisali...Volim pilates
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #3062

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Danasnji dan je bas pomogao zenama.
    Dobile su pravo da rade i glasaju
    ali ne i da radjaju i podizu decu .
    Da li je Klara Cetkin bas to imala u vidu, kada se borila za zenska prava???

  3. #3063

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat AmIa kaže: Pogledaj poruku
    Danasnji dan je bas pomogao zenama.
    Dobile su pravo da rade i glasaju
    ali ne i da radjaju i podizu decu .
    Da li je Klara Cetkin bas to imala u vidu, kada se borila za zenska prava???
    Pa nisam baš sigurna da je imala takvu viziju. Nego,mnogo bi svet bio bolji kad bi se pojavio Cetkin Klar,ali ne varvarin i prostak ili japi i nabildovani mirišljavko sa kusurom od mozga (kakvih danas imate na milijardu) i napravio ravnotežu na već otežaloj Zemlji od žena koje znaju šta hoće,a gospoda od pantalona im ne da prostora za to. (bez sexualnih konotacija molim)
    Daklem, potrebna je jedna "Sopstvena soba" i jedan Cetkin Klar.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  4. #3064

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Provirih malopre na feJs...da vidim da mi sinak nije posl'o neku poruku (obično da mu dopunim kredit) kad ono
    Hebo mater ako su normalne (danas), msm normalne su ostalim danima...a danas ko da su svi poludeli...zid išaran porukama sa kitama cveća, sa gliterima, sa brojkama i slovima (naravno od cveća), sa porukama, srcima qrcimapalcima...i to žene ženama
    Eto, danas se ne osećam nimalo žensko
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #3065

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kad cu uspjeti u tome sto sam zamislila davno? Uvijek sebe vracam nazad
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  6. #3066

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Opet odoh u teretanu. Jaoj, ja uopšte ne volim teretanu. Ne volim te igre sa gvožđem. Volim loptu. Ali sam premator za loptu. I leđa me bole od loptanja. I tako,idem da se razvlačim....
    Mijatović je stvoren za pilates. Ima lopti, nema gvožđe, ima devojke, ima sve...Ja idem pevajući jače od godinu dana, ispravila leđa, zategla guzu a bogami i tricepsi se definisali...Volim pilates
    ...i ne volim te ženskaste pilatesije.

    Ja sam bre sportista u duši...kad se setim kad sam bio mlada impala i provodio sate i sate na basketu... eh mladosti brzo prooolaaaaaziš, ooooo starosti brzo dolaaaziiiššš...eto, počeo sam da recitujem elegiju...uglavnom, od sportova su mi ostali pecanje i tertana. Vožnju bajsa ne računam u sport. Baš sam propao....

  7. #3067

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    .Vožnju bajsa ne računam u sport. Baš sam propao....
    Pa ako vozis po selu, 0 km/h..normalno da nije sport. Aj´odvozi u cugu 20-ak km...pa kad te svaka koska boli, vidjet ces da je sport.


    Mislim se ja kako mi pod hitno treba red, rad i disciplina...prvo nemam, ono sto moram ja obavljam...ostalo, kako mi se da. Mislila sam da mi je slobodan dan dar sa neba, ali nije, cim prespavam u krevetu, udubim madrac, ja ne znam kud bih sa sobom, u vecini slucajeva bas tih slobodnih dana nije mi oprana kosa, pa se cijeli dan vucem i vadim na neopranu kosu...eh, danas sam se prvo okupala, i opet nista nisam stigla osim pogledati par epizoda raznoraznih serija. Nikakav red. Prijateljici bio rodjendan 2.3., ja uzela cestitku na vrijeme, poslala je sada, 5 min pred zatvaranje poste, a posta mi 2 min od stana. I mene to ubi, ja volim unaprijed sve imati u glavi, raditi kao masina...tad mi je milinica...tad mi je i pola sata odmora dosta za sve, ovako, pored cinjenice da me drma prehlada (sad se i na to izvlacim), pocela je da me boli glava od dosade...ono kad ne znas jesi dos'o il' si pos'o...refresham fejs, igram bilijar, glad osjetim pa je negiram....i taaaako. Najpametnije bi bilo sad negdje izaci malo, nema vjetra, vrijeme jos uvijek fantazija, dao bog ovog psa pod nogama, pa ga moram izvesti. Slepam se uz psa. Dokle je doslo. Toliko sam se ulijenila danas da mi ni sex ne bi pao na pamet.
    Muko moja predji na drugoga.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #3068

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    propast bozija
    nista mi se ne mili
    propadoh od meksika a sudovi neoprani
    dusu ispustih na kartama a ves nece da se sam opegla,evo vec nedelju dana...dzaba ga popreko gledam....
    i zavidim Tanji sto ce dupe da joj vidi put.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #3069

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Trebam da radim, ne mogu vise ovako.
    I trebam da se trgnem, da krenem dalje. Treba mi necija ruka da me povede.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #3070

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sedim tako ispred monitora koji je vec stara stvar ...
    ...i ova nedelja ,( jos jedna ), polako prolazi.....i to je vec poznato.

    Dobro je sto pored svih tih poznatih , uobicajenih , tih nekih starih stvari ,
    ....postoje i neke nove.
    Ili , barem izgledaju kao da su nove.
    Sve tako izgledaju.
    Makar u pocetku.

    Rece neko : "" uvek sam najvise voleo pocetak"

    Da ...Da Dodam.

    Promena donosi radost.


    Isto rece neko.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #3071

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Svi pišu o Zoranu Đinđiću.
    Kada su ga ubili bio sam u čitaonici i spremao se da krenem na šljaku. došao Zeka i kaže: upucali Đinđića.
    Mrak mi je pao na oči.
    Usrao sam se od straha, niko nije siguran, ode sve u kurac krasni.
    Šta je ovo, bre, Bolivija, 'leb ti jebem?
    Video sam neke kako se smeju, likuju.
    Da, smrt je pojava koja je radosna, sto posto.
    Posle sam na ulici slušao razne.
    Radovali su se njegovom ubistvu.
    A, opet, kada je bila sahrana, mnogo je ljudi bilo i opet, od najomraženijeg političara u poslednjem danu ovozemaljskog života, postade, prvog dana od "odlaska" najpopularniji čovek i najvoljeniji u Srbiji.
    Neverovatno.
    Počeli su da se učlanjuju u DS, masovno, prišiguzice razne.
    Kao, oni podržavaju ideju njegovu.
    Slediće njegov put i te neke zajebancije.
    Kakv bre put, put je bio u njegovoj glavi, ne mo'š slediti nečiju ideju, ako ne razmišljaš suštinski isto kao taj neko.
    Dođoše na vlast njegovi, oni slabi koje je birao da ga ne ugrožavaju, koji su bili tu da izvršavaju naređenja nastala iz njegovih ideja.
    Bože dragi.
    Svi se odjednom obogatiše.
    Onaj valja fensi vina
    onaj ima kule i gradove i kurce razne
    onaj treći kuće i zamkove
    Dinar ode u tri lepe pizde materine, sa 60 koliko je bilo za evro tri godine, odnosno 30 rsd jedna dojče marka, ode sve negde u neku izmaglicu.
    I onda, kada te prišiguzice, koje su se učlanile, vođene idejom zoranovom, zamisli apsurda, a do 2003 glasali za Slobu, npr, krenu da šetaju po beogradu, kao oni obeležavaju dan.
    Kakv bre dan.
    kakve bre gluposti, pa da prate njegovu ideju, sedeli bi i radili nešto da nam svima bude bolje, ne bi šetali k'o usrani golubovi po gradu.
    Nije on poginuo da bi se gomila malograđana, vođena populizmom družila po centralnim gradskim ulicama, nije ni živeo zato.

    Setih se priče o "Arnijevom kamenu"
    Alegorija o zloupotrebi ideje, tako bih ja to nazvao.
    Sledićemo put arnijevog kamena
    to su govorili svi koji su se dokopali moći koju je taj kamen personifikovao
    I naravno
    Nisu bili ni blizu
    Svakim danom sve dalje i dalje
    Sere mi se
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  12. #3072

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Prvo mi se vrti po glavi kako su tračerke tračerke - gde god da se nađu, pa makar to bilo i u Beču.

    Onda mi se vrti u glavi kako mi se povraća od svih koji pljuckaju po svemu sa strane, a ne mrdaju prstom da se bilo šta promeni. To su oni koji se nikad ne bi učlanili ni u jednu stranku jer su, zaboga, iznad toga, i po tim strankama je ološ i šljam, i kako bi zaboga njihovo svetlo ime moglo da se uprlja u toj mešavini blata i pomija, oni pametnjakovići što su na listićima za glasanje žvrljali najrazličitije idiotizme, oni koje jednostavno mrzi da se bakću oko toga jer "njihov glas ionako ništa neće promeniti", i njima slični. S druge strane, ti isti su najglasniji u pljuvanju svega živog (i mrtvog), verovatno pokušavajući da nađu utehu u tome zašto su im životi (polu)promašeni. I nikad ne propuištaju priliku da naglase kako je ovaj ili onaj došao do kinte baveći se politikom, a oni (poštenjačine od glave do pete) su mogli (svojim znanjem i ogromnim kapacitetom), ali eto nisu hteli jer su prepošteni. Čuveno srpsko "mogu ali neću" sranje. I žal za tim što nisu na mestu tog nekog lopova koji im je svakodnevno na meti (verbalnoj, naravno, jer ko je lud da mrdne prstom i promeni bilo šta, kao što rekoh).

    Onda mi se vrti po glavi kako mi se povraća i na "odredioce" ko ima a ko nema pravo da žali Zorana Đinđića. To je tek poseban soj. Nešto kao ovi gore, ali još jadniji, po mom mišljenju. Oni preziru svaki vid javne podrške, to grupisanje, oni su usamljeni orlovi. Gordi vukovi samotnjaci. Oni vide dalje i bolje od drugih, i oni bi sigurno imali prava da se prošetaju Beogradom, ali neće, jer je to seljački, i tako će da ostanu kući sa rukama u džepovima (ili ne znam gde ih već drže), i pljuckaće po ovcama koje sutra dolaze u Bgd da eto svojim likom i delom pokažu kako u Srbiji još ima onih koji se sećaju. E, ja sam ovca. Zbog Đinđića sam se učlanio u DS, sledećeg dana pošto je poslao Miloševića u Hag. Pomislio sam "Ovaj čovek ima muda." i stao svojim imenom i prezimenom iza njega, bez finansijskih nadoknada, jurcanja za radnim mestom i tako tih sličnih lepih stvari. Sutra dolazim da budem ovca kao što rekoh, a vi se lepo nacrtajte ispred kompa i budite najpametniji. Bljak.

    I vrti mi se po glavi pitanje koliko je naš život samo naš? Recimo, baviš se nekim ekstremnim sportom, paraglajdingom na primer, i budeš prilično dobar - ponekad i najbolji - u njemu, i letiš dugo i često, i potkrade ti se greška. Jedna. I više te nema, za sobom ostaviš ćerkicu od 15 godina, i stare i bolesne roditelje, i sestru koja će morati kradom od svih da se izvuče da bi ti poslednji put dodrnula ruku...ili kosu. Da li je pravedno? Prema njima? Koliko bola će morati da nose sa sobom dok su živi, zbog igre? Znam da će neko reći da je to sudbina, i da možeš da pogineš dok prelaziš ulicu, ali zašto tražiti đavola? Ne znam, čini mi se da bi svako od nas morao da razmisli o tome, o načinu na koji živi, i da uradi sve što je u njegovoj moći kako bi se što duže radovao sa svojim najmilijima...


    ...a tuga će ionako sačekati svoj red, kad-tad.

  13. #3073

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sledeća misao: Imam potrebu da budem nevidjeno glupa.

    -Prazni umovi se ne zamaraju bespotrebnim mislima jer ih prosto nemaju.Njima je sve ravno kao tepsija.
    -Prazni umovi takodje ne razmišljaju ni o tome kako skrojiti šemu za mesec dana života sa manjkom love kako god da okreneš."Daj šta daš" je deviza kojom se oni vode i to im je dovoljno i nevidjeno su srećni ali nevidjeno ...eeej!
    -Često prazni umovi ne razmišljaju ni o tome koliki deo puta zvanog život su prevalili i kakav bi bio osećaj ostariti sam.Uh...ja se ježim i od same pomisli na to a u zadnje vreme me često hvata blaga panika.

    I najzad...
    -Prazni umovi nemaju problem kako se odlučiti za boju i teksturu novih prolećnih baletanki..Da li bež ,da li crne lakovane,da li miš sive ili možda ipak crvene koje se slažu uz crveni kišni mantilić?
    Poruku je izmenio čista iluzija, 11.03.2013 u 16:53 Razlog: slovce
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #3074

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    rado bih putovala
    nbitna je destinacija
    moze i do najblize OMV pumpe
    volim kad sednes u auto,stavis cigarete,koka-kolu,cips izmedju sedista,pustis muziku i picis....
    rado bih sedela na nekom nepoznatom mestu i posmatrala svet...
    volim da posmatram ljude...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #3075

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Толико је опао промет на форуму да су почели да лајкују и моје постове
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 205 od 247 PrvaPrva ... 105155195203204205206207215 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •