Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 238
Strana 238 od 247 PrvaPrva ... 138188228236237238239240 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,556 do 3,570 od ukupno 3694
  1. #3556

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ha
    Veoma zanimljivo...
    Da sam kojim slučajem napisala da sam kupila Ajfon 6, 100% sam sigurna da bi izostala ovakva reakcija (iako je dotični skoro pa duplo skuplji i bar pola toliko korisTan)
    ...ali to je u ovom veku i ovom društvu (Srbiji) veoma društveno prihvatljivo....jbt...popela bih se statusno lestvicu više
    Nažalost...o zdravlju se krene voditi računa uglavnom kada zagori "pod petama" i nažalost bude kasno ...
    (ne...nisam ni od čega obolela te s toga...samo bih htela da tako i ostane).
    Svako određuje svoje prioritete...tako?
    Gospodin Nenad, pretpostavljam...s obzirom na predivan kvalitet fotografija kojima nas daruje s vremena na vreme....je uložio podosta u svoj fotoaparat (ni ta mi materija nije strana i znam šta stoji iza dobre i kvalitetne fotografije)...i ne bih mu dala savet (kakav sam ja dobila kada sam kupovala aparat) da sada svaki mobilni telefon za cca 100 e može da pravi kvalitetne fotke...
    Ovaj pokušaj duhovitosti o'zgor ne bih da komentarišem...mene suva drenovina asocira na onu stvar koji neki (ponosni) vlasnici šetaju u gaćama
    Poruku je izmenio leptirić, 07.12.2014 u 17:39
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #3557

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    okrenula curak i resila da posto-poto na kintu koju imam mesecno dodam jos 150-200 evrica
    jao majko sto je tesko zaraditi pare!!!!!
    odem ujutru dodjem uvece,nikad naspavana,nikad raspolozena,nikad kadra da dam nekom lepu rec
    onda sednem pa razmislim
    pletenje
    i odem i kupim vunu
    i krenu malo te kape,te vesele shoke,zimski motivi
    i krenu parice

    i tako.....
    Leptirice, teško bilo pogledati (pročitati) Beliverkin post iznad? Žena priča o SAMO 150-200 evrića a onda videsmo sokovnik od skoro 500 ! Ipak..slažem se u jednom...da svako ima svoje prioritete! Nenad svoje aparate, filmove, benzin za putovanje; ja trafoe, zvučnike, kondenzatore, lemilice, tranzistore i 100 čuda...dok bi JK, verovatno, rekla da su joj "prioritet" sandale od Jetija , a Čeda litar vina od 4000 evra. Jbg..
    I da...nema potrebe da "kao ne komentarišeš" jer si post i napisala UPRAVO da bi bilo šta iskomentarisala!
    Radi naravoučenija suva drenovina se pominje u kontekstu sa Markom Kraljevićem (da bi se dočarala snaga junaka) jer spada u nešto što se smatra izuzetno tvrdim materijalom! Shodno tome sam se i zapitao:
    - kad već ovoliko košta od te firme sokovnik (a voće je većinom meko i puno tečnosti), koliko bi onda bio uređaj da iz pomenutog materijala nešto iscedi!
    Nigde ni jedne reči nisam rekao "što, zašto i čemu" tvoji prioriteti, već samo osvrt na cenovnu politiku dotične firme!
    E da...na šta te šta asocira..trebala si na drugoj temi . Drenovina jeste nešto BAŠ TVRDO .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #3558

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    okrenula curak i resila da posto-poto na kintu koju imam mesecno dodam jos 150-200 evrica
    jao majko sto je tesko zaraditi pare!!!!!
    odem ujutru dodjem uvece,nikad naspavana,nikad raspolozena,nikad kadra da dam nekom lepu rec
    onda sednem pa razmislim
    pletenje
    i odem i kupim vunu
    i krenu malo te kape,te vesele shoke,zimski motivi
    i krenu parice

    i tako.....
    Leptirice, teško bilo pogledati (pročitati) Beliverkin post iznad? Žena priča o SAMO 150-200 evrića a onda videsmo sokovnik od skoro 500 !
    Da....videla sam....
    Msm čemu uplitanje u celu ovu sprdnju (koju si BTW ti napravio) beliverke???
    Šta želiš time postići?
    Da me beliverka zamrzi jer eto diglo mi se da dam 500 ojra za sokovnik???
    Da se ja kao ono razbacujem parama? To želiš reći?
    Da me boli qrac dok drugi gladuju?

    Cenovna politika dotične firme???
    Pa da si upola fizičar, kao što se predstavljaš....skapirao bi princip rada i suštinsku razliku..i samu tehnologiju....a ne bi laički lupao (kao Maksim) glede suve drenovine...
    Možda je drenovina nešto baš tvrdo....ali znam šta znači reč SUVA....a kapiram da je tu akcEnat....
    Ne mere suva i sirova biti isto....amin!
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #3559

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Msm čemu uplitanje u celu ovu sprdnju (koju si BTW ti napravio) beliverke???
    Šta želiš time postići?
    Da me beliverka zamrzi jer eto diglo mi se da dam 500 ojra za sokovnik???
    Da se ja kao ono razbacujem parama? To želiš reći?
    Da me boli qrac dok drugi gladuju?
    Ovo tipično poturanje kukavičijeg jajeta ostavi za neke iz vrtića (ili naslednike voditelja Dnevnika iz vremena Miloševića).
    Išao je Beliverkin post, pa moj post, pa tvoj.
    Videsmo da se ni u suvu drenovinu ne razumeš a sebi uzimaš za pravo da "deliš lekcije" iz tehnologija, principa rada..etc?
    Ti si još u devedesetim..kada smatraš da čoveka samo imenuješ pa počneš sa poturanjima, prozivkama, omalovažavanjima i sličnim iz tog repertoara?
    Punoletan sam, nešto malo pismen i umem sam reći ŠTA ŽELIM REĆI!.
    Već sam baš tebi rekao:
    - TIme što advokati štrajkuju to ne znači da sebi možeš uzimati za pravo da tumačiš umesto nekoga! Šta ti nije jasno pitaj! Nemoj praviti predstave...uvek su ogavne !
    P.S. Napisao sam samo jednu rečenicu..gde nigde sem pitanja koliko bi išta komplikovanije iz te firme koštalo nisam rekao. Poštedi me tvoje imaginacije! Hvala unapred.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #3560

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    nemam nista protiv seksa,cak ni protiv gledanja istog,a posebno sam polaskana kad ljudi tokom istog mastaju o meni.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #3561

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Gde li se denuo glavni zavodnik sa ovog foruma?

    Mora da je izekslpoatisao sve resurse ovde ...hm...može biti da je tako
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #3562

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Bože me sačuvaj...do pre neki dan nisam ni smatrala da je notar neko ozbiljno zanimanje kad ono međutim
    Unapred se izvinjavam ako ima neki notar na forumu da ne navučem njegov gnev...kao neki dan od suve drenovine...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #3563

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kako nije ozbiljno zanimanje? nije to pros` pravnik,on mora da bude najmanje u rangu sudije privrednog suda... pa ti vidi....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #3564

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Bože me sačuvaj...do pre neki dan nisam ni smatrala da je notar neko ozbiljno zanimanje kad ono međutim
    Unapred se izvinjavam ako ima neki notar na forumu da ne navučem njegov gnev...kao neki dan od suve drenovine...
    Нисам ни ја знао колико кошта ковано гвожђе и колико зарађују ликови који то праве... ниси се кретала у тим круговима
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #3565

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    kad vec sumiramo godinu..... a vec je vreme.....
    od juna nisam danula dusom....ne znam sta sve nije i gde sve nije stislo.... ne pamtim da sam imala dobar trenutak ni srecnu okolnost...
    DakleM, sestro slatka, tell me about it
    A lepo nam je pisalo u godišnjem horoskopu...Bikovi! Ovo je vaša godina! Posao, ljubav, pare...sve na vrhuncu!
    Aham. Vid' labuda.
    Aj što su mi prazni i srce i duša i novčanik...avaj! al' aj...nek' im bude...
    Al' što je i čovek nešto posustao, pa seks nit' ko spominje niti traži...jebo ga patak, sve moram sama.

    I tako...

    "Nešto sam razočaran ovih dana. Proći će. Ili neće. Jedno od to dvoje."
    Svako zašto ima svoje jebemliga.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #3566

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koji sam ja baxuz
    Posle nekih 15 godina odlučim da ovu NG dočekam na Trgu.
    Ono...porasla deca, sinko ima svoje društvo, Maku već uveliko vodam na koncerte...neću je izgubiti u masi, neće joj se piškiti...spavati..
    ...i jutros vidim da nam gostuju The Frajle
    The Šit.
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #3567

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Večeras je Badnje Veče nekim mojim prijateljima i čestitaju si uzajamno i ja čitam te čestitke i nerviram se što ne umem da prevedem... A i Peđa sine, jel mora baš toliko puta to slovo K?

    Kellemes Karacsonyi Unnepeket kivanok minden kedves ismerosomnek
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #3568

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Večeras je Badnje Veče nekim mojim prijateljima i čestitaju si uzajamno i ja čitam te čestitke i nerviram se što ne umem da prevedem... A i Peđa sine, jel mora baš toliko puta to slovo K?

    Kellemes Karacsonyi Unnepeket kivanok minden kedves ismerosomnek
    Ih bre..pa ja na tako nešto ( mnogo Klingona ima online) odmah pišem:
    - KOME MAJKU ?

    ..mdaa...niđe bRez lengvidža .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #3569

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    ...da ovu NG dočekam...
    The Šit.
    Prema svecu i tropar!

  15. #3570

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako da prezivim sledecu sedmicu?
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

Strana 238 od 247 PrvaPrva ... 138188228236237238239240 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •