Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 226
Strana 226 od 247 PrvaPrva ... 126176216224225226227228236 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,376 do 3,390 od ukupno 3694
  1. #3376

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kad god me obuzmu te duboke misli o prolaznosti živoota i sličnim filozofskim pitanjima, ja posegnem za muzičkim odgovorom na sve njih:




  2. #3377

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Čitam od jutros na forumu kako ljudi pišu o svojoj deci,gledam slike koje su postavljali ,razmišljam o mojoj deci.Kroz glavu mi prolazi,ma bolje reći gura se,nameće se stih jedne pesmice i kaže ovako:

    "Da porastu mala deca potrebna je hrana
    a najviše ljubav svakog Božijeg dana,
    zato decu mazite i pazite što više
    da nam rastu kao trava posle kiše."
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #3378

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Volim putovanja i nova poznanstva i svaki put se prijatno iznenadim da jos negde postoje osobe koje imaju slicne ideje, razmisljanja i stavove poput mene Lepo je znati da nisi crna ovca
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  4. #3379

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Misao sledeće sadržine :

    -Da te zaobidjem? A gde ti vidiš da sam se susrela ili sudarila sa tobom? Uostalom,sivo je sinonim za štošta,ne samo za tebe?-

    Ili bolje da mislim o nečemu drugom.Recimo šta to jednog forumaša nagoni da ti da negativan reput.Kolika je to doza ozlojedjenosti koja je potrebna da te neko obeleži sa negativnim reputom?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #3380

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Asociralo me pominjanje ozlojeđenosti (povodom reputa) a nešto sam mišljenja da to ne stoji .
    Ako je negde i ima onda se ona najčešće sreće u postovima određenih, namernom lajkovanju onih koji napadnu istu osobu koja smeta dotičnom, kao usput ugrađivanje sentenci da bi se znalo kome sleduje napisano, tovarenje pesmama i sl.
    Jeste virtualan svet ovaj forum ali ga čine istinski ljudi i njihov karakter i postupci.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #3381

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Asociralo me pominjanje ozlojeđenosti (povodom reputa) a nešto sam mišljenja da to ne stoji .
    Ako je negde i ima onda se ona najčešće sreće u postovima određenih, namernom lajkovanju onih koji napadnu istu osobu koja smeta dotičnom, kao usput ugrađivanje sentenci da bi se znalo kome sleduje napisano, tovarenje pesmama i sl.
    Jeste virtualan svet ovaj forum ali ga čine istinski ljudi i njihov karakter i postupci.
    Sve je stvar percepcije.Tako ja to kapiram.

    E sad...što se mene lično tiče niti imama animozitet prema bilo kom članu ovog foruma niti sam slepi sledbenik odredjenih članova jer nema ali zaista nema potrebe da bilo kome ovde podilazim.Lajkujem ono sa čim se slažem .That`s`all

    Ali dobro..kao što Sivi reče,svi smo mi ipak ovde ljudi a nijanse u poimanju i doživljavanju su nam u širokom spektru različitog.Pa i rezigniranost je za ljude,ne?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #3382

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Kad god me obuzmu te duboke misli o prolaznosti živoota i sličnim filozofskim pitanjima, ja posegnem za muzičkim odgovorom na sve njih:



    Ti bokca! Pa niste ni mesec dana u braku
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #3383

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Kada god vidim šareni i neobični Google prislonim miša da vidim u čem' je reč...
    ...i imam šta da vidim danas
    Da li to znači da "oni" znaju sve o nama i da nas prate i...i...
    Slatko sam se nasmejala.
    Naravno da "nas" prate. Sve što nije vezano za oči u oči, redovno se skladišti u box sa info o svima nama. Ne bih da zvučim kao paranoik ili da zagovaram teoriju zavere, ali... Malo ljudi bi moglo da nastavi svoje živote normalno, kad bi na tren zagrebali i čuli/videli do koje mere sve ide.
    Fejs ima svoju ekipu ljudi (u svakoj državi), u našoj nisu zvanično evidentirani, i oni su zaduženi da prate šta lajkujete, šta komentarišete, sve vaše aktivnosti (bez obzira da li imate zaključan profil ili ne)...Dok u drugim državama postoje timovi stručnjaka sa psiholozima zaposlenim u istoimenim institucijama. Tako da nam se @leptirić ne preseca za džabe i google radi isto. Sve što posetite ide u box u kojem se skladište vaše virtuelne informacije.
    Android telefoni, sms poruke, mms poruke, mail-ovi...Tu nema privatnosti, sve je deljivo. Nije problem što se sve to prati, već je problem ko sve može pristupiti tim informacijama. Kod nas ni to zakonom nije regulisano do kraja.
    Za početak možete instalirati app za vaš pretraživač i pogledati ko vas je sve špijunirao. Zato pamet u glavu i bez paranoje. Nisu svi tako zanimljivi .
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #3384

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Marija Šerifović javno obelodanila svoju sklonost ka suprotnom polu. Kakvo iznenađenje. Još samo da i Boško city uradi isto, i ima da se zanesvestim od neverice.

  10. #3385

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Već nekoliko dana razmišljam o tome. Dešavalo mi se i ranije, ali deca "nemoj, nemoj, nemoj zbog..." Ne volim fejsbuk, bilo kakav vid virtuelnog doživljaja sveta. Živa reč je živa reč. Na fejsu imam samo jednu osobu koju, zbog okolnosti nisam videla. Ozbiljno razmišljam da ugasim profil. Mada, ionako tamo nemam niš. Ne kačim slike, ne pišem gde sam išla, šta sam čitala, šta jela... Ionako je to glupost velika. Ne vidim svrhu. Posmatram više nego što učestvujem, gospojica bi rekla, kibicerka, ali nije. Jednostavno, taj svet mene ne dotiče. Nikad i nije.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #3386

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    I po glavi i na jeziku nekoliko puta na dan (i pre i posle jela)...
    Ham, Hem, Him, Hom, Hum **** je ološ

    Nadam se samo da me neće zadesiti alergolaringitis
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #3387

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja sutra kao trebam na put...a umorna sam...a gripa pokucala na vrata, oni dan kad mrzim sto sam zensko...mene tako mrzi negdje krenuti, a poslije mi se ne mili vracati. Ebem li ga. Al ima srce da bude puno kad vidim svoju kucerdu na lakat.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #3388

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Šta mi Bog nije dao da sam mnogo stariji,
    pa da dugo ne gledam gluposti
    koje se govore,rade i pišu

  14. #3389

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mirna i udobna starost ? Za koji će mi to, ako se odreknem sebe?
    Doduše, različita su nam shvatanja "udobne", jer po meni je ovakva idealna:



    ...i da...ne rastapaju se zbog dioptrije .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #3390

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    I KAKO SAD DA SE NE SETIM aSIMA bRKANA?

    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 226 od 247 PrvaPrva ... 126176216224225226227228236 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •