Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 190
Strana 190 od 247 PrvaPrva ... 90140180188189190191192200240 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,836 do 2,850 od ukupno 3694
  1. #2836

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Uopšte mi nije jasno koja to net mesta ljudi posećuju da bi dobili viruse, trojance, wormove
    Ja za sve ove godine kako sam na netu (a jedno 3 sam bila totalno bez AV) sam samo jednom zakačila "nešto" i to preko msn-a gde AV ne pomaže i koji nije ni uticao na sistem već samo na msn...
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #2837

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Najvise boli kad se nesto ne razjasni, kad neko nema hrabrosti da ti kaze kako stvari stoje...ako je dobro, boriti se...ako je lose, okrenuti se...sredina ubija...mrcvari...i polako naginje na onu stranu kad pocinjes tu osobu da mrzis...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #2838

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mislim se kako mi je sve nesto ostalo ne zavrseno..ne zavrsena prica,ne zavrsena slika,tona razbacanih nota i ne volim to.Kad nesto pocnem da ne zavrsim ili da ne pocinjem uopste...sto ce reci,baci se na rad i nesto sto te ispunjava i rasterecuje/E da,od ponedeljka ponovo na posao sto me bas raduje
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  4. #2839

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kurac ćeš ti spavati večeras, dobri moj i pomalo pošteni Doco
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #2840

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kako vreme i zivot sam menja ljude . na gore i gore .
    ono zbog cega smo ih voleli ili cenili kao da nikad nije ni bilo .dali su oni u prednosti ? ili time hendikepirani ? ja se ne menjam .bar mislim , mada bih trebao mozda da pozajmim par tudjih ociju da tako nesto potvrdim. znam samo jedno
    ..... zivot je masina za mlevenje ljudi . boze pomozi onima koji na drugom kraju izlaze u oblicima fino mlevenog mesa .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #2841

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jedna kaubojska :

    ""Lasom se moze uhvatiti senka ""


    Sta ...kao ne moze ?

    A vera ?

    Treba verovati.

    Vera je pokretac svega....

    Pa da ........
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #2842

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    kako vreme i zivot sam menja ljude . na gore i gore .
    ono zbog cega smo ih voleli ili cenili kao da nikad nije ni bilo .dali su oni u prednosti ? ili time hendikepirani ? ja se ne menjam .bar mislim , mada bih trebao mozda da pozajmim par tudjih ociju da tako nesto potvrdim. znam samo jedno
    ..... zivot je masina za mlevenje ljudi . boze pomozi onima koji na drugom kraju izlaze u oblicima fino mlevenog mesa .

    naravno da ih menja
    jer nije ravna linija,jer te izudara tu i tamo,a opet,cesce nego sto te pomazi....
    naravno da ih menja
    ostavljas iz\a sebe izneverena ocekivanja,neki ti ljudi umiru,neki ti odu,neko ti odgrize pola srca
    naravno da ih menja
    nekad si imao a onda dodje vreme oskudice,i naviknut na lagodnost u svakodnevnici,polako,polako,polako ,postajes ljut ,prvo na sebe,pa na druge,pa na one kojima je dao uzevsi tebi
    naravno da ih menja
    jer nekad mislis da se krugovi oko drugih sire a da je samo tvoj sve uzi i uzi,sve plici
    naravno da ih menja
    jer staris i jednog dana ,nicim izazvan,dok sedis i pijuckas neko pice gledajuci u vodu koja tece,odjednom shvatis da pola vise od onog sto si zeleo vise ne zelis,da su od duge ceznje stvari postale zamucene,da vise ni to nije dovoljno da budes srecan
    naravno da te menja
    naravno.....
    naravno....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #2843

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Proklet (i ovaj) avgust
    I ne želim da mistifikujem i opet iznova me demantuje (ili potvrdi..kako god).
    A možda mi se sve ovo i dešava upravo zbog mog straha?
    Kažu da te uvek strefi ono čega se bojiš.
    A bojim se avgusta (i novembra),
    Ničeg konkretnog, prosto strepim.

    ...i zašto baš na decu, što nije na mene...
    Bar će moja nesanica sada dobiti i praktičnu stranu...smisao...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #2844

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    kako vreme i zivot sam menja ljude . na gore i gore .
    ono zbog cega smo ih voleli ili cenili kao da nikad nije ni bilo .dali su oni u prednosti ? ili time hendikepirani ? ja se ne menjam .bar mislim , mada bih trebao mozda da pozajmim par tudjih ociju da tako nesto potvrdim. znam samo jedno
    ..... zivot je masina za mlevenje ljudi . boze pomozi onima koji na drugom kraju izlaze u oblicima fino mlevenog mesa .

    naravno da ih menja
    jer nije ravna linija,jer te izudara tu i tamo,a opet,cesce nego sto te pomazi....
    naravno da ih menja
    ostavljas iz\a sebe izneverena ocekivanja,neki ti ljudi umiru,neki ti odu,neko ti odgrize pola srca
    naravno da ih menja
    nekad si imao a onda dodje vreme oskudice,i naviknut na lagodnost u svakodnevnici,polako,polako,polako ,postajes ljut ,prvo na sebe,pa na druge,pa na one kojima je dao uzevsi tebi
    naravno da ih menja
    jer nekad mislis da se krugovi oko drugih sire a da je samo tvoj sve uzi i uzi,sve plici
    naravno da ih menja
    jer staris i jednog dana ,nicim izazvan,dok sedis i pijuckas neko pice gledajuci u vodu koja tece,odjednom shvatis da pola vise od onog sto si zeleo vise ne zelis,da su od duge ceznje stvari postale zamucene,da vise ni to nije dovoljno da budes srecan
    naravno da te menja
    naravno.....
    naravno....


    ma jel' tako ? ne bi da proveravam , verujem ti na rec . danas je nedelja + special day , necu da ti protivrecim .
    kako special ? pa lepo , jes' bila u crkvi ? nisi ? znao sam , ...
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #2845

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dosta losih dana, dosta praznina i nelagodnosti! Dosta nerazgovaranja, nadanja da ce biti bolje.
    Pocinjem da se uvjeravam, nazalost, da je jedini nacin da ja ipak nastavim dalje. Bez obzira na to sto cu se mozda zbog toga lose osjecati
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #2846

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako je, od svih zivotnih metamorfoza, ona iz romanticara u cinika najteza...
    I kako je onaj momenat u kom izdajes neki svoj plan o sreci...nepovratnog rusilackog karaktera
    ...
    Never confuse movement with action.

  12. #2847

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    kako vreme i zivot sam menja ljude . na gore i gore .
    ono zbog cega smo ih voleli ili cenili kao da nikad nije ni bilo .dali su oni u prednosti ? ili time hendikepirani ? ja se ne menjam .bar mislim , mada bih trebao mozda da pozajmim par tudjih ociju da tako nesto potvrdim. znam samo jedno
    ..... zivot je masina za mlevenje ljudi . boze pomozi onima koji na drugom kraju izlaze u oblicima fino mlevenog mesa .

    naravno da ih menja
    jer nije ravna linija,jer te izudara tu i tamo,a opet,cesce nego sto te pomazi....
    naravno da ih menja
    ostavljas iz\a sebe izneverena ocekivanja,neki ti ljudi umiru,neki ti odu,neko ti odgrize pola srca
    naravno da ih menja
    nekad si imao a onda dodje vreme oskudice,i naviknut na lagodnost u svakodnevnici,polako,polako,polako ,postajes ljut ,prvo na sebe,pa na druge,pa na one kojima je dao uzevsi tebi
    naravno da ih menja
    jer nekad mislis da se krugovi oko drugih sire a da je samo tvoj sve uzi i uzi,sve plici
    naravno da ih menja
    jer staris i jednog dana ,nicim izazvan,dok sedis i pijuckas neko pice gledajuci u vodu koja tece,odjednom shvatis da pola vise od onog sto si zeleo vise ne zelis,da su od duge ceznje stvari postale zamucene,da vise ni to nije dovoljno da budes srecan
    naravno da te menja
    naravno.....
    naravno....


    ma jel' tako ? ne bi da proveravam , verujem ti na rec . danas je nedelja + special day , necu da ti protivrecim .
    kako special ? pa lepo , jes' bila u crkvi ? nisi ? znao sam , ...
    cuj,da l sam bila u Crkvi? na Preobrazenje?
    je l se vazi i mala crkvica na groblju u blizini u kojoj mozes da zapalis svece za zdravlje zivima,za dusu otislim?
    pa nije special day everyday,a?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #2848

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...da dogovor kuću gradi..
    Vreme, način, postupak...mnogo kažu.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #2849

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    je l se vazi i mala crkvica na groblju u blizini u kojoj mozes da zapalis svece za zdravlje zivima,za dusu otislim?
    Nisam upitana, ali moram da primetim. Za svaki slučaj, da mi se ne zavrti...
    Ne računa se, odma' da ti kažem
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #2850

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    je l se vazi i mala crkvica na groblju u blizini u kojoj mozes da zapalis svece za zdravlje zivima,za dusu otislim?
    Nisam upitana, ali moram da primetim. Za svaki slučaj, da mi se ne zavrti...
    Ne računa se, odma' da ti kažem
    nemoj tako,lepotice batina....
    tu kad udjem,mene ko da obasja bozija svetlost a milina krene da tece ispod jelece.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 190 od 247 PrvaPrva ... 90140180188189190191192200240 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •