Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 164
Strana 164 od 247 PrvaPrva ... 64114154162163164165166174214 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,446 do 2,460 od ukupno 3694
  1. #2446

    Odgovor: Sta vam je na pameti?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a sve zbog sledece price:

    ...Elem,neki njegov pajtos se zabavljao s nekom ribom ciji je tata bio vojno lice (svi znamo kakvi su nenormalni ocevi vojna lica ),i tata je uzasno bio protiv te veze.I valjda zabranio i tako to.Ne mogu sad da se setim svih detalja mada kum nije stedeo na njima. I taj jadni,dobri momak,naljucen (a nije da nije trpeo) provali u podrum njihove zgrade i nadje njihovo bure s kiselim kupusom.I caskom ti on povadi nekkoliko glavica,a ove druge pomeri u stranu i cusne na dno mrtvu macku,pa sve fino vrati onaj kupus.
    I jeli oni taj kupus do proleca......
    Sve razumem ali nesto mi ipak ovde ne stoji na nogama. Rekao bih da je otac te devojke (bez obzira sto je nekada bio vojno lice) ipak bio u pravu sto je bio protiv te veze jer sve mi govori da je momak bio nenormalan .
    Uh kako bi mi jeo kupus, a i macora...sve u 16
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  2. #2447

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dijeta, pilates, joga
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #2448

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    RAzmišljam kako sam kao mali želeo da mi se keva i ćale razvedu. Kako bih onda trčkarao od jednog do drugog i tražio lovu, jer sam mislio da bi svi, pošto nemaju vremena, kupovali moju naklonost lovom.
    Onda sam se ja razveo, i mislim, kako CIleta boli patka za bilo šta drugo, osim za to da ja budem pored njega, da mu dam taj osećaj da je voljen, da oseti da sam tu, i kada nisam.
    Danas sam ga gledao kako ulazi u vrtić i s vrata objašnjava deci, svi ga slušaju i gledaju netremice, klimaju glavom, potvrđuju njegove reči, a on im objašnjava kako je sinoć tatu pobedio u partiji karata.
    Sad spava, još sutra je tu i prekosutra ide, i kaže meni će rođendan biti u BG-u, volim ga kada tako formuliše rečenice, kada baca te neke dečije bisere, nem' pojma.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #2449

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Otkad su pooštrili kazne za korišćenje mobilnog za vreme vožnje, prosto me nekad stra' posmatrati ljude na ulici.
    Svi su se naoružali bluetooth aparatima, slušalicama, bubicama u ušima...i koriste ih i kad ne voze.
    Pa tako, možeš baš fino da se ispališ na ulici kad ti jedan takav naoružani dolazi u susret.
    Nabaci kez i srdačno kaže Haaaj...i ti u početku zbunjen, jer ne poznaješ čoveka, brzo okreneš glavu da se uveriš da nema nikog iza tebe i da se čika obraća tebi...i tad, kad vidiš da nema nikog iza tebe, nabaciš kiselo nesigurni osmeh i uzvratiš Haj.
    A on prođe pored tebe kao da ne postojiš i nastavi da priča, kao da pored njega idu još dva ortaka.
    O, kako te samo ispalio.
    I gde god se okreneš, vidiš gomilu luđaka koji pričaju sami sa sobom. Bož'me prosti, k'o da nisu normalni.
    Upropastiće nas ova napredna tehnologija. Upropastiti.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #2450

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kako je ...
    -poskupela struja voda i ostale komunalije
    -autobusi ne dolaze na vreme a onda odjednom tri jedan za drugim
    -lojalnost je vrlina iz raja izasla
    -brit music awards veceras
    -taj vikend bi se trebao odraditi , galicia oli amsterdam ?
    -treba od tih video kaseta napraviti kraci film , fali mi naslov



    sve je to periferno u odnosu na pitanje moze li atletico bilbao da dobije u oba poluvremena ? o tome ozbiljno razmisljam ;-)))
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #2451

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Definitivno, u zdravom telu je i zdrav duh

    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  7. #2452

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nabaci kez i srdačno kaže Haaaj...i ti u početku zbunjen, jer ne poznaješ čoveka, brzo okreneš glavu da se uveriš da nema nikog iza tebe i da se čika obraća tebi...i tad, kad vidiš da nema nikog iza tebe, nabaciš kiselo nesigurni osmeh i uzvratiš Haj.
    Blagiš se tebi
    Ja sam jednom tako pričao na slušalice, plavi zub još nisam nabavio.
    Elem, odem da kupim cigarete, i kažem sagovorniku sačekaj, u isto vreme pitam tetu na trafici: Imate li plavi galuaz, teta kaže nema, onaj/ona s druge strane žice nešto zajebava, tom nekom kažem More jebi se
    Teta me čudno pogleda, ja kažem nije Vama Gospoja, ja to u bubicu

    Ne znam, ali morao sam da podelim ovo s nekim
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  8. #2453

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koliko bi svet izgledao lepse kada bi ljudi svaki dan citali Bibliju i pridrzavali se onoga sto u njoj pise!

  9. #2454

    Odgovor: Sta vam je na pameti?

    S vremena na vreme na fejsu me potrazuju za prijatelje tako neki nepoznati ljudi
    mislim,nisam ja sad neka svemirska riba ,nego je problem sledeci:
    ti ljudi kao mene znaju
    kao isli smo zajedno u skolu
    generacija
    odeljenje do odeljenja
    vidim,polovinu njihovih prijatelja poznajem
    ali njih? JOK
    bas danas jedan poslao zahtev; pogledam,deda bre,svemujebem
    odem na informacije,tamo vidim da smo isli u gimnaziju zajedno
    i sad kako ja njega da prihvatim kad mi je nepoznat covek
    a opet,kako da mu kazem:Ako te nisam fermala na odmoru,ako nikad sa mnom nisi dve prozborio dok sam furala minice i kosijanu i stikle i bundu,kako sad mislis da te se secam?!!?
    i tako neke devojke isto...odkud ja mogu da znam neku kojoj je omiljen film Titanik a knjiga Citati za sva vremena??!?!?

    i vidim da sam ja bila prilicno autisticna kroz to moje skolovanje,i da su mi ljudi bili neprimetni i da sam bila,sta znam,kreten valjda
    nesocijalizovano bice
    i tako
    i sta sad da radim sa svim tim ljudima?
    ni da ih pustim na fejs ni da ih oduvam.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #2455

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    KAko bi svet izgledao lepše kada bi se jehovini svedoci zakleli na zavet ćutanja, milina Božija
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #2456

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da bi bilo jako korisno da se u skolama uvede novi predmet: BIBLIJSKO OBRAZOVANJE

  12. #2457

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pre neki dan dobijem zahtev za prijateljstvo na fbod nekog lika s engleskim imenom. Na slici on i neka plavuša, a ja pojma nemam ko je, ne prepoznajem čo'eka. Ne prepoznaje ni plavušu, sve je nekako konfuzno.
    Pitam se, ko li je ovo, i šta hoće. Verovatno greška. Prebiram imena strejndžera koje pznajem, ni jedan se ne zove tako.
    NE mogu da mu pošaljem pp, pa mu lepo prihvatim zahtevi pošaljem pitanje who are you?
    I pogledam zid, vidim neka devojka Maja, koja se preziva isto kao jedan moj drug iz osnovne škole, komentariše kako taj koji mi je polao zahtev, ima najlepšu sestru na svetu. Pogledam info, ništa mi nije jasno, počinje da mi postaje jasno, to je X, X je bio zmaj, otišao je u Njujork pre više od 20 godina, a videli smo se u BG-u i svirali neke gluposti pre 18 godina u Zemunu.
    Oduševljenju nije bilo kraja, to je on. Pitam ga je li to on? I rasplaka me.
    evocirao uspomene na detinjstvo, na sve neke lepe stvari, na druženje, školu, pičke materine, na sve živo.
    I mislim o tome ceo dan, pod utiskom sam, kao dete pred ekskurziju
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #2458

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sutra je ponedeljak, puno lica, rokovi, ljudi, sujete...ponekad je nepodnošljivo.
    ali,
    radujem se sportu koji sam polako pustila u svoj život, volim osećaj koji se javlja kada primetim kako mi se telo menja, zateže, vidim mišiće tamo gde sam mislila da ne postoje..
    radujem se nekim lepim stvarima koje će se dešavati krajem meseca, pa neću da mračim i jadikujem.
    Srećna sam ovim što imam
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #2459

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Blizi nam se februar...
    Primecujem da su "macori" (da ne kazem macani) sve aktivniji i aktivniji...i recitiji...
    Daj Boze da se kome i posreci....
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #2460

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kakva je ono, bre, zajebancija sa suzbijanjem piraterije na netu? Ceo dan trazim neke torente i ne provaljujem da l' trazim filmove kojih nema po netu, il' su oni kao nesto tu vec poceli da cenzurisu
    Mislim, za koj' ce mi qrac net onda


    I sta ona Andja Dzoli 'oce s onim filmom?
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 164 od 247 PrvaPrva ... 64114154162163164165166174214 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •