Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 204
Strana 204 od 247 PrvaPrva ... 104154194202203204205206214 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,046 do 3,060 od ukupno 3694
  1. #3046

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja sad odoh u teretanu. Do svadburine moram da budem najjači od svih. Samo se plašim da ono nesrećno odelo ne krene da puca po šavovima, recimo kad stegnem tastu ruku, jelde.

    Uglavnom, hoću mnogo lajkova dok se ne vratim.

  2. #3047

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dace Bog da u subotu upoznam zenu iz Sahare.
    Kud bas na radnu subotu, doduse i ova nedjelja mi je radna...eeee tudjino.
    Nego...posto vjerovatno poslije susreta nece vise sa mnom komunicirati ...ovim putem izrazavam svoje zadovoljstvo zbog samog cina upoznavanja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3048

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Cari hrane otkrivene u 33. godini zivota. Ali nikad nije kasno.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #3049

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    jedva čekam,jedva čekam... ...hihi
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #3050

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Eh a ja pročitala da Mijatović ima teglu od 4l pa joj se poradovala , a njegovo solomonsko rešenje je potpuno suludo te se nadam da će nabaviti famoznu teglu...treba mi da zapatim kombuhu, pa čim ogreje sunce očekujem Mijatovića na svome pragu sa sve teglom u naručju..mada, maler je kad nekome doneseš u kuću prazan sud...valjda će da metne nešto unutra...nekog goluba divljaka da ga majka baČi na podvarak

    Radujem se i tom upoznavanju i Frojdu i nema da brigaš, ko je mene poznavao ni pakao mu neće teško pasti tako da....
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #3051

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Vrti mi se čitav dijapazon, teško da bi stalo u par rečenica.
    Mada, ne znam što o nekim stvarima uopšte i razmišljam. Jednostavno, nije vredno utrošenog vremena.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #3052

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Eh a ja pročitala da Mijatović ima teglu od 4l pa joj se poradovala ...treba mi da zapatim kombuhu, ...

    Radujem se i tom upoznavanju i Frojdu i nema da brigaš, ko je mene poznavao ni pakao mu neće teško pasti tako da....
    elem,kombuha je ona sto se pati s mlekom?
    ako je to ta,ne treba ti tolika tegla....ona se nalije mlekom,sutradan se mleko popije,ona se ispere pod ladnom vodom,teglaopere,ponovo se nalije mlekom.....posle nekoliko dana ona se uveca jer se razmnozi,pa ili bacis visak kombuhe ili das nekome,na primer meni...
    i tako ...

    za Frojda zavidim....al sacekacu ja babu letos pa cemo da se spicimo u taj Bec na kompletno zezanje...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #3053

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Lijepo je biti raspoložen ujutru. A napolju sunce, ne da ti da upropastiš to raspoloženje.
    Kafa, klasika
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #3054

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Upropastiše me ove internet-novine.
    Čime sada sa da potpaljujem vatru?!

  10. #3055

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Na svim prodavnicama semenkaste robe piše "Zdrava hrana", da li to znači da se u ostalim, normalnim dućanima prodaje u stvari bolesna hrana, jebemumater, nisam pametan, nekako mislim da postoji zdrav način ishrane i onaj drugi, nezdrav, ali šta je onda zdrava hrana, jer i slanina je zdrava, pa da.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #3056

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...pa tiha voda breg roni
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #3057

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Opet odoh u teretanu. Jaoj, ja uopšte ne volim teretanu. Ne volim te igre sa gvožđem. Volim loptu. Ali sam premator za loptu. I leđa me bole od loptanja. I tako,idem da se razvlačim....

  13. #3058

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Za Rafaello su stvarno napravili pravu reklamu. Stvarno asocira na more i uživanje.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  14. #3059

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    Za Rafaello su stvarno napravili pravu reklamu. Stvarno asocira na more i uživanje.
    ...dok za redbull nisu nijednu normalnu napravili. Stvarno me asocira na
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #3060

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Zove me večeras moj sinak i pita: tata za koga ti navijaš?
    Za partizan, odgovorim mu, ali u suštini mi se jebe i za partizan i za zvezdu i za te gluposti, ali kako da objasnim detetu od 5 godina to, kad on navija za zvezdu ili kako god.
    Ne volim te tata, zato što si partizan.
    Razmišljam, nemoj sine da te čuje moj deda, uvredio bi se što mu je unuk partizan, mislim bilo bi jebeno, neće mi dati lovu ni za polaganje pravosudnog ni za komoru, ni za koji kurac, jebemusvemujebem
    Dobro sine, aj' navijam za zvezdu, jel' ok?
    Nije, ti si partizan!
    Aman, razišljam, mani me se diJete partizana, molim te, bolje da budem slaninar, iako slaninu ne volim, osim kad je reš, samo nemoj partizan, i tako, ubeđivasmo se pola sata, i bez mučenja pređoh da navijam za zvezdu, ali dete mi ne veruje, pa Bog, šta ćeš, nek je on živ i zdrav, valjda će ga proći to opredeljivanje i te gluposti oko navijanja, sve se nadam, jebeš sine partizan zvezdu, lacio, kurac palac, to je za neki drugi soj, mi smo seljoberi, navijamo za koitus, ali , mali je da bi to znao, naučiće čim ga bude zveknuo po čelu, a do tada, nek se zanosi zvezdom i partizanom.

    I tako, sad popijem svoj nes sa mnogo šećera i vanilin šećerom i malo cimeta i da napravim proju sa 5 vrsta brašna i semenkama i ostalim kurcima, i napokon da se naspavam.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 204 od 247 PrvaPrva ... 104154194202203204205206214 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •