Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 217
Strana 217 od 247 PrvaPrva ... 117167207215216217218219227 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,241 do 3,255 od ukupno 3694
  1. #3241

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Uporedih se sa feniksom.... onim Dambldorovim, a ne mitoloskim.
    Mitoloski feniks zivotni ciklus zavrsava nakon 500 i vise godina, tada umire pa se iz pepela radja.
    Dambldorov feniks je "moj feniks"...on umire i radja se u istom danu...
    Pitanje je sta bi izabrao, da moze da bira.

    @ Vrteca misao je Poruka nekome namenjena.....ali, yebemliga, ova tema mi je bila podRukom

  2. #3242

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    plasi me svako njegovo udaljivanje od mene.
    plasim se i dok spava, pa nazirem ga cesto.
    Boze hvala ti sto se sve dobro zavrsilo i nikad ne ponovilo se
    ali uselio se neki nemir u mene i nece da ode ... ne volim sto je tako
    Poruku je izmenio Bombica, 03.07.2013 u 23:32


  3. #3243

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Neke ljude nije trebalo pustiti da mi se priblize.
    Dobrota ume da se obije o glavu
    kada naidjes na nekog ko to ume da iskoristi.
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  4. #3244

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mislim o štitovima. Ne bukvalno, nego o mentalnim štitovima koji te čuvaju da se ne raspadneš. Da ne poludiš. Čudne su to pojave. Kad si klinac, nisi ih ni svestan, regenerišu se sami od sebe, čine da te sve loše samo okrzne, da brže prođe, uljujkuju te svojim nežnim "sve će biti u redu" mantrama koje su ti najbliži usadili još dok si bio jaaaako mali. I tako rasteš i misliš kako će sve biti u redu, dok te pre ili kasnije ne pogodi nešto što ti pokaže da ne bude baš uvek sve u redu, i da dobri momci ne pobeđuju uvek, i da ponekad i ne prežive...a leto je tu, sa pesmom zrikavaca i toplim noćima i dani bi trebalo da se vuku lenjo kao velika reka u ravnici, ali nekako imaš osećaj da se iza horizonta valja oluja koja će pre ili kasnije stići i koja će probati da ti polomi sve čime bi se zaštitio.

    I tako čekaš. I stavljaš samog sebe na probu. I pitaš se šta da radiš. I onda sumiraš situaciju: trebalo bi da si srećan sa ženom koja te stvarno voli i sa familijom koja te stvarno voli. Ali ćale je bolestan. I keva nije baš najzdravija. I sama pomisao da jednoga dana nećeš imati nikoga da ti kaže "sine" je vrišteća, u najmanju ruku. Ali onda se nateraš da uživaš svakog trenutka dok su još tu. I da im pokažeš da ih voliš. Dobro, to već znaju, ali nije naodmet. I tu dođeš do Luneta. I setiš se svega što ste prošli, a toga je bilo mnogo, mnogo, premnogo. Dovoljno da ti postane nešto najbliže bratu koga nemaš. On ima samo 38 godina. I klinca od godinu i kusur dana. On ne bi smeo da umre. A možda ipak hoće. I onda ga zoveš, iako se plašiš onoga što ćeš čuti, ali najlakše je biti pizda i pobeći. I nadaš se. I moliš se bogu kao i svaka ljudska gnjida koja ga se seti uglavnom kad joj zatreba. On ne bi smeo da umre. I tako te demoni jure, sakriješ im se osmehom, i zagrljajem, ponekad i suzom. Kriješ se iza ljubavi.

    Kad bolje razmislim, ona je jedini štit koji ti može pomoći.

    Ljubav protiv svih senki ovoga sveta.

    Ljubav.

  5. #3245

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kad sve prođe, ostane leto, i vetar, i oblaci, i zvezde, i sveža gomilica zemlje pod njima. Danas sam nešto pričao s mojim qmom da li je sve moralo baš tako da bude. Kad premotavaš film unazad, tek onda vidiš koliko raskrsnica je bilo, koliko puteva koji možda ne bi vodili pod zemlju. Da ne zaboravim: idite kod doktora čim vas nešto muči duže od, recimo, par nedelja. Ne čekajte. Elem, koji je zaključak iz našeg pretresanja prošlosti...otprilike sledeći: svako ide za svojom sudbinom.

  6. #3246

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jebeš leto kad uoči Petrovdana kuvam čaj da se zgrejem. Napolju je pristojno frigidno.
    Ako hoćete nebeski da se smorite, gledajte dosadne pozorišne predstave. Po mogućnosti Bradićeve.
    Coco Madmoasele mi uvek popravi raspoloženje. Čežnjivo gledam bočicu kako se prazni. Dok sam studirala i bila proleterka (ni sad nisam daleko odmakla) rekla sam sebi da ću uvek imati Coco jer mi miriše na novac. Neko dušu spašava postom i molitvom, ja svoju parfemom. Ako je uopšte mogu spasiti. Makar ovo malo što je od nje ostalo.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #3247

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Večeras sam veoma depresivan , ipak sam došao da se družim sa Vama...
    Misli koje mi se motaju po glavi nisu večeras pozitivne , i pokušavam da ne prenesem to na svoje prijatelje...

    Ima previše negativnih misli , a kao drugo , ZAŠTO sam postovao ovu temu , uopšte???

  8. #3248

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    5 dana Madrid .
    gostujem na strani .
    utakmica neizvesna .
    moguca 2 boda . ako
    sudija ne svira penal
    protiv u 90 minutu ili
    naknadi vremena ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  9. #3249

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Izgubim ga svaki put, i kad ne moram.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #3250

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mnoga desavanja u nasim malim zivotima ustvari i nemaju puno sa nama. Naravno, Buk. Vrebaju nas, a mi ne hajemo dok resavamo neki novonastali problem, odvalce nas od centra i bacaju pravo unutar njega. I dok mislimo da se krecemo, mi stagniramo i obratno. I okrecemo se, okrecemo i ne pitamo dokle tako i zasto.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #3251

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Lako je sa onima koji ti ucine vidljivo zlo, sa takvima moze covjek da se izbori, da ih eliminise iz zivota...najteze je sa onima koji ti bacaju mrvice lijepoga pa onda prostru dobar period nicega, pa opet mrvice...a ti kao idiot ne mozes sam sa sobom da se izboris, pa da iskoristis onaj trenutak kad razum preuzme kormilo...ma jok, slazes sebe da nemas zbog cega da budes ljut, da odes...eee...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #3252

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nema puta kojim telo drugom telu vodi,
    samo duša duši može putovati ...

    Nizami
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #3253

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Adele
    Lovesong lyrics .
    a i peva bas bas .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #3254

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mislim.. i čekam šta će loše da se desi. Zašto? E to ni sama ne mogu da shvatim, ali imam neki osjećaj.
    Blago onom ko nikad nije tripovao oko "znakova univerzuma". Ne treba u to vjerovati.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #3255

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Imam potrebu ponekad da zatrpam ovaj forum, u inat forumaškim pčelicama
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 217 od 247 PrvaPrva ... 117167207215216217218219227 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •