Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 169
Strana 169 od 247 PrvaPrva ... 69119159167168169170171179219 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,521 do 2,535 od ukupno 3694
  1. #2521

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Bilo bi lepo da i ja malo budem na tom na čemu je G-đa B.
    Samo da ne sanjam Šešelja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2522

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Izgleda pocela predizborna kampanja...

    Kad stignem moracu da odvrnem osigurac za zvono i nalepim vizitku neke sveopsto omrazene stranke na vrata...

  3. #2523

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Bilo bi lepo da i ja malo budem na tom na čemu je G-đa B.
    Samo da ne sanjam Šešelja.

    jednom sam i njega sanjala,kunem se u sve na svetu
    kao,otvaraju se vrata nase dnevne sobe i u sobu zakoraci ,niko drugi,do Vojislav Seselj!
    a on visok,krupan....a ja se mislim:iju,otkud on tako da bane?!

    i tako.....
    moji snovi su toliko nenormalni i nemaju vezu s vezom da mi je bruka i da ih pricam.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #2524

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ovde se i trolovi smaraju...

  5. #2525

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    i behu dveri...samo kud li vode...

    nego stvarno me ova prica sa njima podseca na ono kad je osnovan G17+ kao grupa strucnjaka ovo-ono,oni ce ovo,oni ce ono,oni su sve nesto naj naj,pa se i primilo dosta njih...kad ono sve fukare od zla oca i jos gore majke

  6. #2526

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Svako jutro kada krenem da radim, a to je baš rano, majku mu jebem onako od srca, sretnem dva lika koja mi idu u susret. Jedan je mršav i nizak, debeo je debeo i visok, međutim nije poenta u tome kako izgledaju, nego debeli pije 1/2 mleko u tetrapaku šabačke mlekare od 2.8 mlečne masti, a mršavi čokoladnu kravicu od 1/4 i svako jutro tako i kao neštA ozbiljno pričaju, nem' pojma o možda i ne pričaju, ali su im face mrtve ozbiljne. s tim što mršavi ima facu k'o da nije spavao poslednjih desetak godina. Debeli 4,5 banke, mršavi 2,5.
    Već mesec dana tako, ja na pos'o, oni na pos'o, io debeli polutku, mršavi švoter i pričaju.
    jedno jutro, vidim mršavog kako sam ide i kur moj, ne pije svoju čokladnu kravu
    Pogledam bolje, i vidim stvarno ne pije, protrljam oči, svojevremeno sam imao haludže u polusnu, pa pomislim da hodam u polusnu, jer sam navik'o da ih vidim i da pomisli, gle' ove idiJote
    Sad ostadoh brez komentara, kako da izjavim to, makar i u sebi, kad mleka nema u ruci?
    Skontao sam da je to neki ritual i da onaj koji sam popije mleko kad mu drugar nije tu u stvari vrši svojevrsni akt izdaje.

    elem, ovo sam napisao ovde na ovoj temi, jer pretraga radi k'o da je na bolovanju.

    I da, pošto nisam mogao da nađem temu danas sam se smejao i slično, to ću ovde takođeR da naškrabam.
    Malopre sam video temu o zimnici, i u zagradi piše (pišimo samo isprobano) a ja pročitam pUšimo samo isprobano i pomislim, niĐe veze, ko još gaji zimnicu i posle je puši mea culpa, malo sam umoran.

    Tema: danas me je obradovalo
    Obradovala me Rada Đ., jer me je zvala da joj poš'ljem CV i Max koji je rako da će mi dadne preporuke kakve 'oću.

    I tako
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #2527

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ustanem ti ja tako u to prohladno jutro i sve se nesto mislim , udisuci taj svez vazduh ,
    trebao bih prosetati malo gde mi noge krenu, zapete kao puske one ruske dvocevke.
    Prkosna mladost ...da se izrazim jednostavno.
    I krenem ti ja do moje baste , velike baste, a to kazem tek onako bez neke reklamne namere,
    Dobro je to.

    .......da i gde sam ono stao / .......?... krenem tim poznatim ..uhodanim i utabanim stazama ( jer sneg je bio ...)
    I idem ja tom stazom tako znanom i poznatom i sve se nesto mislim :
    Svako ima nesto i nekog ko mu nedostaje ...ma koliko imao...
    i svako ima nesto ili nekog koga nema ....kao sto rece neko......
    Tako je to.
    Tako stoje stvari.
    Posle sam se vratio , i umoran od tog razmislanja silnog nacepao sam drva,
    Jeste ..da ..mart je mesec ali neka se nadju.
    I suva su.
    A to je dobro.
    Brzo stvore toplotu.

    Ali brzo i izgoru,

    Oduvek je to tako bilo.

    Nikada 2 dobra odjednom.
    Uvek jedno nedostaje,
    Uvek jednom nema.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #2528

  9. #2529

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Tu su...na forumu tek nekoliko dana...ok...mesec, dva...nebitno...

    Kome li i po kom principu ostavljaju poruke koje neko treba da...kao....razume...?
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #2530

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Tu su...na forumu tek nekoliko dana...ok...mesec, dva...nebitno...

    Kome li i po kom principu ostavljaju poruke koje neko treba da...kao....razume...?

    Zašto se na ovom forumu stalno podvlači i provlači to koliko je ko ovde? Ne razumem zašto bi bilo od ikakve važnosti koliko je neko ko je ostavio takvu poruku nekome ko će to razumeti,ako ima takav neko ko će to razumeti.Ljudi mogu da bitišu na nekom forumu i x godina i da ne žele istomišljenike i da ih ne steknu,a mogu tek sa nekoliko postova da steknu poklonike svojih reči,nekoga do koga te reči dopiru.

    Ne kapiram zašto ne volite novu,svežu misao .Šta,ona vam predstavlja neku pretnju,ona vas nekako ugrožava ili šta?

    Htela bih da naglasim i to da u ovom postu nisam ni malo zlonamerna,samo me interesuje zašto ovako razmišljaju neki.

  11. #2531

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sinoć, po običaju, nema ništa zanimljivo na TeVeJu. Grč u palcu od šaltanja kanala.
    Reprize omiljenih mi serija o Džordžu...ondaK gospodža koja je rodila dvajes dece...pa idoli ovi idoli oni...blah.
    U pauzama za epp grandiozna najava za emisiju dancing moms, tako nešto.
    Slično emisiji Toddlers and tiaras, rekla bih.
    E tu možemo videti najizopačenije oblike roditeljskih 'ambicija'.
    Devojčice od 6-7 godina uredno izdepilirane, iskvarcovane, našminkane...verovatno već iskusne u držanju dijeta...
    Ja naravno odmah počinjem da pljujem i psujem...pu pička ima materina izopačena! Našim ljudima oduželi decu zbog fotki u računaru a ove smradove umesto pod ključ oni puštaju na TV! Pu usrana Amerika i njihova usrana propaganda! Pu gde sam došla!

    Pa mi smo prve godine u iseljeništvu za malo nastradali. Odveli decu na bazen, dečkonje u šorcevima, devojčice u donjim delovima kupaćeg...i još razmišljamo da im skinemo i te gaće da malo osunčaju dupeta...ju, ju, kako su nas svi gledali...
    Počeli i mi njih da gledamo...kad ono...sva ženska čeljad u kupaćim kostimima što iz jednog što iz dva dela.
    Posle su nam naši ljudi koji su duže ovde rekli da smo ludi...joj ba luđakinje, to se ovde ne smije! Oni to odmah prijave socijalnoj službi!

    To se ne smije, a izgladnjivanje i mučenje dece zbog tamo neke pobede na tamo nekom glupom takmičenju, to se smije. Ma, pu!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #2532

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Tu su...na forumu tek nekoliko dana...ok...mesec, dva...nebitno...

    Kome li i po kom principu ostavljaju poruke koje neko treba da...kao....razume...?

    Zašto se na ovom forumu stalno podvlači i provlači to koliko je ko ovde? Ne razumem zašto bi bilo od ikakve važnosti koliko je neko ko je ostavio takvu poruku nekome ko će to razumeti,ako ima takav neko ko će to razumeti.Ljudi mogu da bitišu na nekom forumu i x godina i da ne žele istomišljenike i da ih ne steknu,a mogu tek sa nekoliko postova da steknu poklonike svojih reči,nekoga do koga te reči dopiru.

    Ne kapiram zašto ne volite novu,svežu misao .Šta,ona vam predstavlja neku pretnju,ona vas nekako ugrožava ili šta?

    Htela bih da naglasim i to da u ovom postu nisam ni malo zlonamerna,samo me interesuje zašto ovako razmišljaju neki.
    Stalno isčitavam ovo što si napisala,slatka moja...i stalno mi se mota ista misao po glavi
    da si sasvim al' baš sasvim u pravu sve što si napisala a motalo ti se po glavi.
    Ja recimo savršeno razumem ko mi ostavi nekakvu takvu poruku a ne napiše da je za mene...Ali ja ZNAM!
    A ne moraš recimo i ti da znaš da je to baš za mene.Ali ja ZNAM!

  13. #2533

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jutro ce promeniti sve ...........kao i uvek.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #2534

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    sheS godina VCafea ... secam se kO juce, za jedno mesec dana pre sheS godina / kosim travu po dvoristu i pravim pauze da zvirnem shta ima ... secam se prvih postova, samo tada sam ...

    ............
    godine prolaze, ja stojim ... kljakav, ali ziv

  15. #2535

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    U subotu sam pomagao sestri da se preseli sa jednog kraja Konjarnika na drugi i ona mi kaže to je zgrada u packetovoj ulici.
    Ulaz tačno gleda na njegov, deli ih košarkaško igralište, uređeno ograđeno, akkvo nije bilo ranije dok je on živeo sa kevom i ćaletom, kada sma ja poslednji put tamo bio pre 5 godina.
    On je primer kako obrazovani i pametni ljudi mogu da od deteta naprave kretena
    Zato mi je tako feleričan i drag, valjda.
    Setim se kako smo blejali posle faksa kod njega Romi on i ja i igrali riziko, prežderavali se, a jedne je godine idiJot kupio sav asortima SUN(valjda se tako zove ta firma, jebemliga) sladoleda, ceo sadržaj frižidera koji je stajao ispre dnjegove zgrade, mislio sam da ću od toliko sladoleda da riknem.
    Onda ga moja sestra pita, a ti si pravi sladoled?
    A on joj odgovara, Jeste, Jelena, ja nisam Pacić, ja sam iz čuvene poslastičarske porodice, prezivam se Pacići

    I onda se stim kako smo se Mira i ja svađali svaki put kada smo se vraćali kući, a on prilikom smirivanja situacije palio vatru i menjao strane po potrebi, kako bismo se nastavili raspravljati, a kada ja počnem da kenjam nešto i da se tripujem krenu da vrište kao deca, ućutkajte ovog paranoika
    I onda idemo kao deca ulicom i pitamo gde je Crepuljarevićeva ulica, niko ne zna, a on im kaže, to mora de je neki narodni heroj,. čim niko ne zna gde je
    Na telefon mi se javlja sa gde sei pedereru i uvek me nasmeje, jer je sa pola mozga, jedan deo mu definitivno nedostaje.
    Njegova filozofija je: treba imati decu da bismo imali kod koga da blejimo kada ostarimo i kada nam poriknjavaju svi drugari
    Jedna žena ode po plan grada i ne nađe je, mi je uredno čekamo ispred zgrade da siđe i da zajedno pogledamo.
    Bože, koliko smo bili prsli sve troje, aonda je došla Kaja, Mira kao žensko nije bila pogodna, Ja nisam bio pogodan iz ne znam kojih razloga, i sad se javi samo kada ga ona ostavi ili kada on nju ostavi. Nikada mu to nisam zamerio, jer ima kredita za sledeća dva života kod mene.
    Nem' pojma kako mi je sve ovo za sekund proletelo kroz glavu, takoreći dok sam pojeo jednu čokoladnu bananicu, ali valjda što smo stariji sve više nekih uspomena imamo i to nas muči i proganja, postajemo ranjiviji na prošlost i na neke događaje koji su nas obeležili, koliko god glupi izgledali iz ugla zrelog čoveka.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 169 od 247 PrvaPrva ... 69119159167168169170171179219 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •