Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 218
Strana 218 od 247 PrvaPrva ... 118168208216217218219220228 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,256 do 3,270 od ukupno 3694
  1. #3256

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    O tome, da treba se slusati glas intuicije.
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  2. #3257

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    (...) .veoma je retko tako nekog sresti , skoro u domenu SF , ipak kada se sretne , ostaje se ''zakacen'' na udicu ko ' mlad saran divljak koji nije bio dovoljno oprezan , i to
    potpuno nevazno dali je sa tom osobom ili ne .(...) .
    Trenutno razmisljam o ribolovu, sHaranima, udicama i svim ostalim pseudo-pecaroskim carolijama.
    Ispade da su svi ovi (moji) iz teme sexo-kompatibilnih sa opcijom + zaista svi bili (bar) hobby-pecarosi...
    Never confuse movement with action.

  3. #3258

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Znao sam da smo mi pecaroši kul, al' kad vidim da je neki kolega upecao 3V, zaključujem da smo megakul.

  4. #3259

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Uhvatio me napad copy-paste.Valjda ćete izdražati dragi forumaši

    Izvin`te unapred
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #3260

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    На овом интернету је толика понуда свега да човек не зна шта да чита. И онда читам проверено штиво, своје постове, углавном ми се прилично свиђају.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  6. #3261

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja kad pijem kafu, pijem je cijeli dan. I onda imam šta da radim, a inače bih nešto jela vjerovatno.
    Jest da kasnije povremeno srce napravi pauzu, al' dooobro
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #3262

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ako me je internet nečemu naučio, naučio me sledećem: ne postoji simpatičan psihopata, bio muško ili žensko. I najgore od svega je kad mu daš neku moć. To bi bre pravilo konc logore, samo da može.

  8. #3263

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Trenutno,sve moje misli su usmerene ka mobilnoj telefoniji.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #3264

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Samo nama sa Balkana paljenje rerne nema nikakve veze sa paklenom vrucinom napolju. Dok "pametni" zapadnjaci jedu salate sa povrcem i vocem...moz' i meso i lisnato da se stave pod zub.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #3265

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Тачно више немаш с ким да причаш о политици, посебно са неистомишљеницима. У моје време знао сам да оставим поруку од Хлебмастера да чека данима да му одговорим док је добро не проучим и не припремим све одговоре, некад бих чак помислио да је он у праву а не ја.
    А сад... имаш Мијатовића који само понавља мантре јер је партијски човек или Бигранцера за ког од 2009. нисам успео да утврдим шта оће да каже...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #3266

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ......vrte mi se misli o 2 avgustu , o slavi sv.Ilije .
    nekada je to bio dogadjaj , i danas jasno urezan u pamcenje . letnje vrucine , uzurbano spremanje svecanog rucka . nikada mi nije bilo jasno zatvaranje drvenih zastora na prozorima sa glavne ulice . mislio sam to je zbog letnje vrucine i da stvara ugodan hlad . ustvari bilo je to da se ne vidi velika slavska sveca sa ulice koja je bila na sredini stola odmah do prozora . tek mnogo kasnije mi je postalo jasno , kao i mnoge druge stvari uostalom . sve ima svoje vreme . bilo je to komunisticko vreme i slaviti kucnu slavu bas i nije bilo pozeljno . ipak bio je to uzbudljiv dan drugaciji od ostalih . nisam mogao da se druzim sa drugarima iz ulice da se ne ''uprljam'' jer tog
    dana trebao sam biti ''cist'' . naravno to mi je najteze padalo .
    prije svecanog rucka koji je bio pod apsolutnom kontrolom moje bake dolazio je pop sa uvek ''nacvrcanim'' crkvenjakom . otpevao je svoje , rasirio tajanstveni miris tamjana po kuci a crkvenjak je uvek trazio jos jednu ''za put'' .tek posle toga se molilo bogu ispred ikone sv.Ilije i sedalo za sto da se ruca .mali ritual ponavljan sve te godine mog sretnog detinjstva . ritual koji mi fali i ti ljudi kojih
    vise nema , ali sam im zahvalan za danas , za secanje . koliko bi bio siromasan da nemam makar i to ?
    danas toga nema , ode se u crkvu , zapale se svece , saslusa sluzba , pojede se nesto na brzinu . ima samo secanje .
    Poruku je izmenio rusty nail, 03.08.2013 u 15:31
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #3267

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...Ovih dana me spopalo pomisao...kako cu ja u Grcku u septembru...kada prosle godine uplatila
    ceo iznos...Sutra dan PLUSTOURS gospon Kovacevic...lepo zatvorio ducan...Nas 378 ljudi pokrao
    i mi svi ostali kucama...No sada vec blizi vreme...kada sam se vec spremala polako bucur...ali sad ni traga
    da odvojim za tu bednu destinaciju... jer nemam iz cega...!!!Sad cu se ja da latim preprodajem dolnjeg vesa
    (jer inace tako sam zaradjivala za ostale destinacije...)Kome treba gaca...budja... majica...tange...boxerice
    TU SAM!!! Javit cu Vam se ja...videcete...

  13. #3268

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...a da sačekam još koji minut ,pa da se izgubim ko ...ko pepeljuga
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #3269

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Zasto ne spavam?
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  15. #3270

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Mene isto zanima zasto se svako vece budim u 3h i mislim da je vec odavno svanulo i da sam na sve zivo zakasnila...
    Kakva ustanem...moja mati voli to fino reci "..ljepsi se kopaju"
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 218 od 247 PrvaPrva ... 118168208216217218219220228 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •