Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 15
Strana 15 od 247 PrvaPrva ... 513141516172565115 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 3694
  1. #211

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Niko nije rekao da ne daje svoj maksimum a i kako bi trebao da igra za reprezentaciju nego ovako kako igra. Niste kritički raspoloženi. Pogledajte stvari iz drugog ugla. Da su, kojim slučajem ispali iz Davis Kupa, ne biste rekli da su pružili svoj maksimum, već da se nisu dovoljno trudili i primetili biste kako Nole psuje i kako iz sve snage udara lopticu koja će završiti ko zna gde. Ne bih da se ponavljam, to sam već spomenuo.
    Navijači, i to ne samo u Srbiji, vole samo pobednike. Spominje li neko Anu Ivanović? Pita li se neko zbog čega je, uopšte, naš ženski tenis u posrtanju? Šta se dešava s teniserkama? Zbog čega loše igraju? Mislim da se, kod nas naročito, ženski sport nalazi na margini interesovanja. To važi i za ekipne sportove.
    Prvi utisak uvek vara

  2. #212

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ti Sirijuse ides iz krajnosti u krajnost.......ja sam od onih koji ga hvale a ne kude......pobedjivao ili ne , doprineo je da se ime nase zemlje daleko cuje......i po meni prikazao je za ovaj vikend dobar tenis..........

  3. #213

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pa Zorice, nema sredine, situacija je ili ovakva ili onakva. Sport ti je takav, ili si na vrhu, ili si na dnu. Nemam ništa protiv Noleta, daleko od toga, niti protiv onoga što je učinio za Srbiju, na sportskom polju, da se razumemo. Ja sam samo objektivan, i imam svoje viđenje. Neću da povlađujem zato što većina tako čini. Svako može da kaže ono što misli. I zato Forum postoji, da razmenimo svoja razmišljanja.
    LH - Bavio sam se atletikom, trčanjem na duge staze, dakle, individualnim sportom i nisam imao loših iskustava. Publika je takva kakva je, ima ih svakakvih u njoj, ne možemo je promeniti. Nekad se moramo praviti da nešto i nismo čuli.
    Prvi utisak uvek vara

  4. #214

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ono što meni smeta je činjenica da je njegov cenjeni tata izdejstvovao da Nebojša Višković više ne komentariše teniske mečeve jer "ne misli ništa dobro Novaku". Glupost par exelans.
    Meni opet smeta sto se sve to radi "za Novakov racun" i sto se njegovo ime rabi na gluposti. Otac mu je debil kome je zinulo dupe za lovom.


    Generalizujes Sirijuse. Ne znam da li si ikada igrao ista profi ili makar iz zezanja, ali adrenalin koliko bije, moze da ti kaze bilo ko. Posvadjam se sa najmilijima kad mi na takmicenjima kazu "Nasmej se, ne ides na streljanje", a ja sam samo ozbiljna, jer to sto radim ozbiljno shvatam i mnogo je veca koncentracija potrebna u individualnim, nego ekipnim sportovima, jer se oslanjas samo na sebe. Eto, Novak reaguje tako kako reaguje. Nego vadi gaci iz bulje, nego podize publiku, neko place.. Novak psuje I neka ga. Obicno je lakse igrati kad frustraciju izbacis na bilo koji nacin.
    Zene su posebna prica. To sto Ana i Jelena danas nisu one teniserke od pre godinu-dve dana, ne znaci da zenski deo niko ne prati. Generalno, ceo WTA je rasulo. Jedna Kim Klajsters je osvojila GS, a nije igrala dugo. Jedna Enan je dogurala do finala AO, a nije igrala godinu i po dana. Jelena i Ana prvo treba da rasciste u glavi, postave sebi prioritete, pa tek onda krece kolo.

    Edit: Vidim da si bio profi igrac, i bas zato ocekujem da mozes da razumes izbacivanje stresa i frustracija ne neki nacin.
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #215

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    LH - Bavio sam se atletikom, trčanjem na duge staze, dakle, individualnim sportom i nisam imao loših iskustava. Publika je takva kakva je, ima ih svakakvih u njoj, ne možemo je promeniti. Nekad se moramo praviti da nešto i nismo čuli.


    Upravo zamišljam te huligane dobacivače sa dugih staza...

  6. #216

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    sto mi uradi jelen pivo

  7. #217

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koje meni kriv sto ne pratim tenis

  8. #218

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Upravo zamišljam te huligane dobacivače sa dugih staza...
    To su vjerovatno isti oni huligani koji dobacuju kada se igra curling....

    Zamišljam nekoga da navija svo vrijeme i dere se i psuje dok se trči 10 km.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #219

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Tebi ja pišem kako se osećam 24.02. kaže:
    Veselo. Zna se ko jedini izranja iz... perja, Fenikse jedan .
    LencHe

    Ili nisi video ili je trebalo da se potpišem sa "Tisa" ili pp .

  10. #220

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sama sam na forumu.. Ajme, pa jel' to moguće???

    Ljudiiiiiiii, dolazite vamo!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #221

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    8.mart.... NAŠ dan..koga nas? Nas žena?
    Meni je vala svaki dan moj dan.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #222

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    8.mart.... NAŠ dan..koga nas? Nas žena?
    Meni je vala svaki dan moj dan.
    samo se ti busaj u grudi
    a onomad 1634. kad si zatrudnela u trinaestoj, u sedamnestoj bila potbuno bez zuba, shtrokava, neuka i potroshena u dvaes'prvoj i uber srechna ako dozivish tridesetu a da preko tebe nije preshla nechja vojska.... nisi se tako hvalila, a?
    & underpaid......

  13. #223

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    samo se ti busaj u grudi
    a onomad 1634. kad si zatrudnela u trinaestoj, u sedamnestoj bila potbuno bez zuba, shtrokava, neuka i potroshena u dvaes'prvoj i uber srechna ako dozivish tridesetu a da preko tebe nije preshla nechja vojska.... nisi se tako hvalila, a?
    Ipak se sve to "slavi" na neki drugi način, a ne karanfilima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #224

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ma, ovakva poruka zamenjuje 100 kUranfila

    "Neka ovaj dan bude samo tvoj, neka sunce samo za tebe sija, ne zato sto
    si zena vec zato sto si jedinstvena i od svih drugacija.
    Sretan 8.Mart!!!!"

  15. #225

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Samo treba biti realan i znati u kakvom vremenu živiš. Treba znati da su neki postupci izveštačeni, neke reči izveštačene, one reči koje se izgovaraju u posebnim prilikama. Neke reči treba izreći ako zaista tako i mislimo a ne zato što tako treba da se uradi. Ipak, svi smo mi, manje-više, robovi navika. Neke navike su loše ali neku su vrlo prijatne i treba ih raditi sa zadovoljstvom
    Prvi utisak uvek vara

Strana 15 od 247 PrvaPrva ... 513141516172565115 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •