Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 215
Strana 215 od 247 PrvaPrva ... 115165205213214215216217225 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,211 do 3,225 od ukupno 3694
  1. #3211

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja sam na dijeti vec neke tri nedelje, skoro pa kao isposnik, ali dobro, isplatilo se, lepo sam se ja stesala (taman te tri kile koje su mi bile kost u grlu od zime) i jos 5 - 6 kila pa sam gotova sa mrsavljenjem. Jbt, ostala sam bez sisa, al' bitno da bez stomaka nisam.
    Nego, smisljam sad.. Posto se moj dnevni jelovnik sastoji samo od sirovog povrca za dorucak i corbe od povrca za ceo dan..
    Ja sam u pms - u, a ranije sam u pms - u znala da pojedem ceo zamrzivac. Da li zato sto sam na dijeti, i bas sam odlucila, ali ja uopste nisam gladna. Dam ja sebi oduska, nije da ne dam.. Eto, juce pozobala Smoki, pijem kolu sto je ostala od juce.. Cak i malo secera unesem (moram, neverovatno mi se vrti u glavi zbog ovih promena vremena ).. Ali, smisljam neke kobaje, testenine, musake, pohovano i rolovano.. Eto, pms. Cuti curko.
    Odo' da jedem moju supicu od luka.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #3212

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Joj, sto misli me more...razmišljam o tome kako čovek, kad je mlad, ne brine ni o čemu jer misli da nema šta da izgubi (osim života, al' tad ionako veruje da je hibrid Supermena i Betmena, u najmanju ruku) i ubeđen je da sve lepe stvari na ovome svetu čekaju samo na njega. Kad te neke lepe stvari počnu da se dešavaju, pa ih ima sve više i više, odjednom počne da ti se povremeno javlja strah da bi mogao da izgubiš nešto od toga. Više je to imaginaran strah u fazonu "sve je super, nešto nije u redu", mada ima i realnih strahova koje godine neminovno donose i tiču se reke vremena koja će vam pre ili kasnije odneti najdraže...ili vas od njih.

    A onda počnem da razmišljam šta sam ja to do sada radio? Da li je sve što sam proživeo bilo samo pripremanje za malu crvenokosu, put ka zvezdi koja će mi obasjavati put kojim hodam do kraja sveta? Da li je ona moja zvezda, ona zapisana samim rođenjem koju ti samo nebo donese pred tebe? Ja verujem da jeste. Verovao sam i da ćemo se jednom sresti. I verovaću da ćemo osrtariri zajedno, i da ćemo se i za 40 godina držati za ruke na nekoj klupici u parku ili ispod trešanja kod mene u selu i da će i tada biti moja zvezda, i strašno boh voleo da to doživim...još kad bi kojim slučajem dobili par zelenookih komata - na mamu, verovatno bih skviknuo pre vremena. Od sreće.

    Šta još ima...nemam pojma, non-stop visim na netu i naručujem nameštaj za nekretninu. Pravimo toplo porodično gnezdo, a pošto je u polusuterenu, bićemo jazavci, tako da je više jazbina no gnezdo ...i takoooo....

  3. #3213

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jesen je uveliko u nasem sokaku, samo pljuste drva i slazu se ispred kapija vrednih domacina.Ako vec sunca nismo imali da se ogrejemo, drva ce da izvade stvar definitivno.

  4. #3214

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Gdje da pocnem sa forumom, sto godinama me nije bilo, a hocu da citam, da vidim di ste bili, sta ste radili.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #3215

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...E, izem ti i tresnje.
    Nekad smo imali svoj tresnjak ,dva reda belih i red crvenih i po koji rust...al se jelo
    A danas odem i kupim kilo i po na akciji
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #3216

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    ...E, izem ti i tresnje.
    Nekad smo imali svoj tresnjak ,dva reda belih i red crvenih i po koji rust...al se jelo
    A danas odem i kupim kilo i po na akciji
    A jock! Ja i dan danas uživam da naberem šaku njih, i uvek ću imati trešnju u dvorištu.

    O.T.
    Hebeš akcije u marketima, gubi se iskonsko.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #3217

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Auuuu.....tvrdi sa sigurnoscu da imam volsebne metode. Da li ce to izaci na dobro?
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #3218

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kazu,dobar tranzit Jupitera....uvalio se u petu kucu,tik uz natalni...kazu,mozda bidne neke love,mozda stvari krenu da se kotrljaju i izadju iz mrtve tacke
    ja,opet,mislim,kako je danas jos jedan dan D i kako ovo moje cudno cudo od djeteta polaze spski jezik
    ona je ladovina jedna
    cudo,kako to dete ne pokazuje ni tremu ni frku niti bilo sta od onog sto bi bilo normalno
    onda se svog skolovanja setim
    okej,bezala sam sa casova
    ali posle dobijenih petica i cetvorki
    nabubam,dodjem,podobijam ocene,i nema me sledecih deset dana
    sta radim? sam bog znam...spavam kod Tanje,koja takodje ne ide u skolu kad i ja
    ali kad ucim,ja sam bre ucila
    znala sam da osvanem nad matematikom ili nemom karte
    on nista
    koje jos dete ode u Filolosku i uradi engleski levom rukom,i zablista,i padne na srpskom jer nije citao nista od preporucene literature?!
    sine,za bravara ne trebaju uopste poeni,kazem zajedljivo
    AV,aV,kaze on>Ujedas,a?
    uedam,sta cu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #3219

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?






    ceo dan razmisljam o ovome , 1400 varijeteta vinove loze i grozdja.
    biblija za dusu , J Robinson mw , umesana znalacki, ne moz' da omane.
    .......sa £ 200 na £ 70 !!! Amazon , majka Janja , ne mogu iscekati da stigne !!!


    / 3 nisu dovoljna /
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  10. #3220

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...u vinu je istina,da da....rekose,m
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #3221

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Zvali su je zvrkica iako je vec bila usla u sestu deceniju zivota,ali kao da je rodjena sa tim nadimkom.
    Toliko je bila obicna a toliko odudarala od svih i svega oko sebe.POmalo namcorasta ali uvek sa nekim seretskim osmehom na licu
    Jutros prolazim kraj njene kuce i sve ocekujem da proviri lice sa trsavom kosom,osmehom oko glave i skakutavim trepavicama...
    A njega vise nema...i mnogo mi je zao .Neko rece u prolazu,resila se ovozemaljskih briga...mozda zaista i jeste tako...
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  12. #3222

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ne znam jesam li spominjala...aali po ovom Becu sve nekako ganjam te "znamenite" ulice ...u onoj bivsoj mi kao sto rekoh Hitler nesto pokusavao da se probije, u ulici do stvarao, umro Haydn...evo sad u ovoj, broj nize..."posljednja kuca na Zemlji" ....za Branka Radicevica. Na tom istom broju sad obitavaju neonacisti...(kazu mirni su, samo jednom, dva puta godisnje se malo uzburkaju strasti) ...vidjet cemo. I tako..
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #3223

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nije svaka bol losa. Kad te boli kur.c za nesto, to je ustvari super.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #3224

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    prvo da kažem..paparazzo je kriva ..zbog asociranja .

    Mislim da smo stvarno "naopak" narod. Kod nas..mnogo toga ima drugačije značenje od rečenog.
    Primer:
    1. Izraz " 'oću q***" svi čitamo kao NEĆU!
    2. Onda, čuđenje žena što mušarac navaljuje iako je rekla da neće!
    Pa, jbt...da je rekla ovo iz prvog primera, tek onda joj ne bi verovao .

    P.S. Praštajte...vrućina ima uzgredne efekte.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #3225

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    100 muka me snalazi...sinoć eto treba da zaspim u tom stanu koji nisam ni blizu da nazovem svojom kućom, i odjednom mi zafali keva (koju sam video juče, jelte), i to mi zafali onako najstrašnije, ne sad da budem sa njom u sobi ili tako nešto sličnio, ali da znam da je na spratu ispod. I onda pomislim na nju i ćaleta, kako su matori i sami (9 km daleko od mene, ej ) i uhvate me živci, jelte. Pošto sve što mi je na pameti uglavnom istrtljam Ivani, uradim to i sad, a ona me samo još čvršće zagrli (pošto uglavnom zaspimo zagrljeni ko 2 babuna) i kaže mi kako sam pićkica ali da me baš zbog toga voli (između ostalog, nadam se ja ). Mislim da sam preterano vezan za sve članove uže familije ako tako nešto postoji, i da se bolesno volimo. Ne znam koliko je to dobro. I tako, sad su oni dole na spratu, ja sam gore i onako, prilično sam hepi jer na neki način bdim nad njima...čuvam ih. Mislima uvek, a ako zatreba i fizički. Prava sam ljiga.

Strana 215 od 247 PrvaPrva ... 115165205213214215216217225 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •