Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 24
Strana 24 od 247 PrvaPrva ... 1422232425263474124 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 3694
  1. #346

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    ZOE, a ge radis?
    Zar je to zivot zenu u tim godinama slati da radi u trecu?
    trgovac sam u 24/7 prodavnici. Nekada se desi da radim i po 17 sati (smenu) Imam prava i na godisnji, ali ne placen A treba ziveti, treba platiti kiriju i ostale racune. A treba stedeti da se vratim svojoj kuci, svom detetu..... Kakooooooooo?

    @memento: Jel taj "pozdrav" meni bio upucen ?!
    neunistiva zlojebaba!

  2. #347

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    @memento: Jel taj "pozdrav" meni bio upucen ?!
    To je bila šala za treću smenu. Ja sam jedan deo života bio ta famozna "pasija gvardija" na brodu (12.00-16.00 u toku dana i 00.00-04.00 noćna) i nikada se nisam navikao na rad posle ponoći, tako da mi je jasan Tvoj osećaj...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #348

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    trgovac sam u 24/7 prodavnici. Nekada se desi da radim i po 17 sati (smenu) Imam prava i na godisnji, ali ne placen A treba ziveti, treba platiti kiriju i ostale racune. A treba stedeti da se vratim svojoj kuci, svom detetu..... Kakooooooooo?

    @memento: Jel taj "pozdrav" meni bio upucen ?!
    Kad ovako nesto cujem i sve ono sto posedujem nije mi bitno tog trenutka.Ima li boga,da vidi ljude koji se muce i to zbog koga,zbog dece! Ne daj se Zoe !!!

  4. #349

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Gledam ovog Mladjahnog Milana i ne znam da li mi lici
    na limun ili jaje ?
    Pa onda pogledam Sladjanu pa pomislim bolje da idem dalje.
    Pa pogledam Sasu a on prekrstio noge.
    I krenem dalje i taman pomislio " Evo Lose u kacketu , kad ono nije Losa.
    I na kraju pogledao Oliveru.
    I pomislio : Ah ti imidzi i stajlinzi !
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #350

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Definitivno je moj organizam sam pomerio sat unapred. Svako veče zaspim oko 22 i budim se oko 05. O, Bože. Osećam se kao hibrid veštice i sove. I tako, kad se već probudim, šta da radim? Dizanje počinje od 06, a za onaj sat vremena taman iščitam forum, ko novine.

    Al' nešto niste inspirisani ovih dana.

    A i nedostaju mi zrNce i Baba.

    Al' dobro, iščitam ove manijaKe Believerku i Misha, Sunflower obavezno, i naravno malu Lilith. Od novih cool su mi Ela i Pralinica.

    I smišljam sitne pakosti za Bellu ().

    A i saznam štošta. Eto, od jutros vidim da čika Memento nosi duge gaće , pa se setim vremena iz osnovne škole kad me keva primoravala da ih šetam jer ću se, je li, smrznuti...a kako se sad ne smrznem, pitam se ja? Uopšte, čini mi se da ti roditelji baš vole da nas trontaju sa milion stvari, to im dođe nešto kao hobi - ono: daj da mu obučem i ovo, za svaki slučaj.

    Bacim pogled naviše i vidim da su bubamare od moje platfonjere napravili groblje bubamara. Ko ih, kog đavola, tera da ulaze unutra? Juče sam ostavio otvorena vrata da bi zbrisale napolje, al' očigledno da me neke nisu poslušale i iskoristile priliku. Glupe bubamare.

    I takooo...jedva čekam da izađem napolje i vidim šta je moj dragi pas izgrizao/pocepao/razvukao u toku noći. Ko ne zna - mali doberman je mešavina tasmanijskog đavola i idiota.

    E, a danas konačno dobijam adsl. Konstantna brzina + moja kreativnosT...ludilo ali je Telekom skupina nesposobnih, lenjih i bezobraznih bolimeuvozasve ljudi, i ako ne idete po principu "znam te - znaš me" možete samo da sedite i plačete.

    Šta ima još... a da, proleće u zraKu.

    Dobro jutro.


  6. #351

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako divan dan i još lepša temperatura! Šta ću danas, hm...
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #352

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    kukuuuu....al` ovom Banetu nije dobro.....!
    ko penzioner s konstantnom nesanicom.....ustane sabajle pa jebe sve okolo ...ne valja sistem,ne valja vlada,ne valja kasirka,ne valja sto je lisce zeleno...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #353

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ja bi sad popio jednu chasu vode

  9. #354

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Vidim da nisam jedina koja "vampirishe" od 5 ujutro
    Vec par dana uzivam u izlasku sunca
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #355

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da je gre'ota ove lepe dane provoditi u zatvorenom .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #356

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Prepucavanje ne vodi ničemu, to nije moj stil ali pravila su tu da bi se kršila. Šta mogu, nisam to želeo ali sam bio prinuđen na takav korak.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #357

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Definitivno je moj organizam sam pomerio sat unapred. Svako veče zaspim oko 22 i budim se oko 05. O, Bože. Osećam se kao hibrid veštice i sove. I tako, kad se već probudim, šta da radim? Dizanje počinje od 06, a za onaj sat vremena taman iščitam forum, ko novine.

    Al' nešto niste inspirisani ovih dana.

    A i nedostaju mi zrNce i Baba.

    Al' dobro, iščitam ove manijaKe Believerku i Misha, Sunflower obavezno, i naravno malu Lilith. Od novih cool su mi Ela i Pralinica.

    I smišljam sitne pakosti za Bellu ().
    Razmisljam ...
    mislim nije da nisam primetila da je drug Bane u poslednje vreme sano duso
    onomad smo se druzili u pet izjutra, mislila sam mori co'eka nesanica, ajd ...
    kad ono, plasim se da je prognoza mnogo crnja
    U sest ujutru vec smislja pakosti, pitam se kakve mu se misli vrzmaju po glavi,npr. oko rucka.Do vecere sta je sve pretumbao, nesmem ni da pomislim

    Nije dobro



  13. #358

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    dodjem ja nocas oko pola tri kuci
    pospana i blago...pa,ne bas pijana,ali,recimo - zagrejana....
    i legnem u krevet i pustim neki film
    uzasno mi je bilo zao sto mi se oci same zatvaraju
    jedan od onih cudnih filmova koje volim....nekomercijalni...malo patologije... tako to....i tip u filmu sedne za klavir i pocne da svira....
    nesto fenomenalno....nekakva kompozicija koja je pomalo nalik na onim kompozicijama iz Beti Blu,ako se secate te muzike...
    devojka koja ga slusa ,pita sta je to
    i on kaze Villa-Lobos
    i ja kazem sebi: Zapamti
    i zaspim

    i malopre preturam po netu i nadjem
    brazilski kompozitor

    skinem par stvari...
    to je to....
    savrseno....

    volim kad nenadano naidjem na nesto sto me opcini...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #359

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    dese se tako dani kao ovaj danas... dani odlepljeni od stvarnosti... ja svakako stvarnost posmatram kroz prozore kao kroz kakve velike tv ekrane... gledam automobile i autobuse kako jure tamo amo preko rasrsnice, gledam komshiju karikaturistu u penziji koji svako jutro sidje da kresne svoga renoLa, dechurliju shto crtaju shkolice.... ispracham pogledom i dochekujem moga nonu iz shkole ... vidim da se komshija na trechem... no da ne duzzim... dese se tako dani odlepljeni i od ove moje odlepljene stvarnosti... dani satkani od onog pravog zzivota... od onog zzivota iza kulisa...

    ... pa mi tako u danu jurenja chejsovim koracima naidje glisha s prichom o prichi koja je karika ka mojoj prichi o prichi koju chu joj nekad prichati.... i tom, vech zamagljenom pogledu, nadovezze se beliverka najispravnjijim soundtrackom..... i ja sad znam... jer prepoznajem nakon mnogo slichnih.... da je to takav jedan "odlepljen" dan......

    prvi dan prolecha.... dan kada su se i duhovi iz toplijih krajeva vratili....

    e, pa , dobrodoshli ....
    & underpaid......

  15. #360

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Dakle, okvirno mi fale još dvije osobe za anketu ali realno ih trebam 4 još napraviti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 24 od 247 PrvaPrva ... 1422232425263474124 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •