Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 211
Strana 211 od 247 PrvaPrva ... 111161201209210211212213221 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,151 do 3,165 od ukupno 3694
  1. #3151

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ljudi umeju baš da se provide u svojim radoznalostima...a sve je tako relativno...i ko
    može znati šta je "pisac" zapravo hteo da kaže onim što je izrekao
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #3152

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    što je riknuo forum ovako?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #3153

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Prosto obožavam da delim lajkove
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  4. #3154

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Izuzetno me zabavlja kad neko dobije poriv da piše pod novim nickom (iz samo njemu poznatih razloga), pa se onda vidi iz aviona da je to ta osoba, pa onda malo pokuša da zavara trag tako što svede upotrebu navodnika na minimum, al' opet su tu prepoznatljive poštapalice i karakteristične rečenične konstrukcije. A ja grickam suncokret, čitam i smejem se
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #3155

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako sam pametan. O Bože, kako sam pametan.

  6. #3156

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ne vredi, hebeš ga, ali zaista ne vredi...odustajem, dižem obadve...
    Jednostavno nisam tip osobe koja će da određene stvari radi u određeno vreme na određeni način.
    A nije da nisam pokušala da se (samo)disciplinujem, imala sam (baš) dobru volju, izdržala nekih mesec dana...
    Jbg, nikad od mene ne bi biJo dobar vojnik, suviše sam svoja da čak ni svoje naredbe nemam volju da poslušam (o (ne)poštovanju autoriteta ovaj put ne biK).
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #3157

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    imam sjajan naslov...i uvod ...i razradu....videcu gde cu stici..
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #3158

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    izjedoh po kile soli sama sa sobom za godinu i 5 mjeseci...je l to treba nešto da znači, il se broji samo džak...u paru?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #3159

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    čitajući tu i tamo pisanija pitam se što li neko ima potrebu naširoko da objašnjava,pa na neki način
    i pravda sebe kroz to (s'mog stanovišta) da li da bi dokazao drugom da je pametniji,rečitiji il'
    to čini sebe radi samopotvrđivanja zbog lične nesigurnosti... a može bit i ego u pitanju
    ..na koncu svega opet su ovde samo prolaznici,nepoznate osobe..
    Dođi,pošali se ,iznesi svoje mišljenje...kratko i jasno da te ceo svet razume.
    Tako ja to vidim i volim
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #3160

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Meni je triViALna kraljica. I sve mi se čini da to stvorenje u stvari priča samo sa sobom, da joj je forum samo izgovor da izbaci iz sebe sve ono što njeni unutrašnji glasići svakoga dana međusobno elaboriraju ...podseća me na nas pecaroše kojima su štapovi ponekad samo izgovor da bismo otišli na vodu i blejali sami pored nje, a da nas ne proglase ludima...

  11. #3161

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    @Nane kao moj komšija...kod njega znaš i kad je išao u toJlet
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #3162

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    nek je elektricna ovca ziva i zdrava

  13. #3163

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    traka auto-puta na vidiku
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #3164

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ima jedan decko, covek, sta god.. Jako sam ga volela i on je voleo mene ali nismo bili jedno za drugo i brzo se to rasprcalo. Danas je to neko ko me u 90% slucajeva nervira kako zine ili napise slovo, posebno zato sto su nam u vecini slucajeva stavovi dijametralno (by Sapic ) razliciti i ide mi na zivce. Pa se mislim kako ja danas skoro pa uopste ne biram reci kad mu se obracam. On je jedini kome se obracam tako, a znam ga jako dobro, skoro pa kako dise. I iskreno, boli me dupe da li ce se uvrediti ili nece. To ne lici na mene. Bas zato se i mislim...
    Ja imam tu crtu da ljudima udovoljavam, cak i previse. To znaci da ponekad lazem. To su bele lazi, ako one postoje, ali neka u ovom slucaju to budu.
    Isfoliram orgazam da se on oseca bolje.
    Isfoliram da se osecam dobro kad bih da se raspadnem.
    Isfoliram da je sve u redu sa nama a mi skoro pa i ne postojimo, a brojimo vec 5 meseci.

    Toliko ljudima udovoljavam da sam zaboravila da udovoljim sebi ponekad. Fazon je sto, da bih udovoljila sebi, moram prestati da budem kukavica, a to bas i ne ide uz mene. Moram dobro da popizdim ili dobro da se motivisem da ne budem kukavica. Steta, u poslednje vreme nit pizdim nit sam motivisana, samo bih lezala u krevetu i gledala seriju, potpuno apaticna.
    Kanda sam veceras zaboravila da popijem pilule za lilule
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #3165

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    A ja nekako o sebi u posljednje vrijeme razmisljamo dijametralno razlicito od Stars. Ne mogu vise ni sekund da istrpim ako mi nesto ili neko smeta. Ranije bih ja to progurala, povukla se ...sad odmah kazem. Smeta mi. Mijenjaj to il' ja odoh. Razlika je samo sto sad ne planem ni sekundicu, nego onako mirno to saopstim. Nekako ne patim vise za stvarima za kojima sam ranije, a to da li cu se nekome svidjeti mi je najmanja briga..sami se eliminisu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 211 od 247 PrvaPrva ... 111161201209210211212213221 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •