Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 203
Strana 203 od 247 PrvaPrva ... 103153193201202203204205213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,031 do 3,045 od ukupno 3694
  1. #3031

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nežna ljubav koja postoji između moje dve prijateljice. Toliko ljubavi i pažnje i brige nisam skoro videla ni u jednoj vezi, naročito ne heteroseksualnoj.
    Onda osetim moć ljubavi, ali onu pravu, ne formalnu i radi pozeraja, nego istinsku power of love koja se ne bira nego se desi. Metafizički.
    Ako je ljubav dar od Boga (pod tim podrazumevam univerzum, savršenu inteligenciju, prosvetljenog i ceo "establišment" koji ide uz to - jer sve je isto samo se drugačije zove), odakle smrtniku pravo da vrhunsku emociju zove bolešću...?.......

    ovo moje razmišljanje nije provokacija
    nije ni uvreda za one koje misle drugačije
    ovo je samo misao koja mi se vrti po glavi
    ljubav je čudo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #3032

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ova grlobolja polako uzima danak, a meni je mrsko da odem do ambulante. Tacno sam ponekad mazohista, nek' boli al' ja neću ništa učiniti da to prekinem
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3033

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ma vise je dilema
    horizontala
    al' jok

  4. #3034

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Po glavi mi se mota svašta, ali najviše to što sam u naprednu pretragu ukucao "sito za misli" i izašli su mi "Sosevi i prelivi"
    Eto, a misli otišle u tripičke materine.
    Da sam ukucao "Ovo samo meni može da se desi" verovatno bi mi izašle "Palačinke na 100 načina"
    Dec d vej lajf gouz.
    Prethodna četiri dana sam prestravljen, čak toliko da ni ne smem da pričam o tome, i nije mi baš ni svejedno, i malopre krenem da spavam, grozni snovi, budim se, ustajem, obliven sam znoje, i razmišljam: "Sisu ti jebem, živote, taman je sve bilo kako sam planirao, šta sad jedeš govna, kojupičkumaterinu?"

    Odo' da učim, a ako mi se od KPPa ne prispava, roknuću leksilijum od 6, i šta mi Bog da.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #3035

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Skroz razumem Yossu, majke mi. Cudi me samo kako se ja toliko suzdrzavam.
    Inace, meni The Frajle jako idu na specifican zivac. Kako ih cujem, tako popizdim.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #3036

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    A što Yossa?
    A Frajle od sve imena, faca, friNzura, garderobe (sa sve soknicama) do glasova i pesama

    A misao...ja ič ne kapiram životinje
    Pa ja, recimo, da živim na Marsu okružena Marsovcima, nit' ih razumem niti me razumeju i kada bih ugledala predstavnika svoje vrste, pa još suprotnog Spola
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #3037

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Pa zbog onoga kroz sta prolazi kad mu naidje idiot na politici. Tako i meni sad sa Bojanom. Kontam da sam dva posta daleko od toga da mi stigne PP gde mi se objasnjava od organa reda (volim vas, unapred ) da smirim dozivljaj Jednostavno mi sve teze pada da se suzdrzim.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #3038

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jel' ovo bio Beosong ili Dan zalosti?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  9. #3039

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Koliko želim da ne pričam o jednom te istom, a ne mogu da natjeram misli da idu u drugom smjeru. Odustala sam od nekih stvari, izbrisala neke brojeve i udaljila telefon od sebe jer sam te iste brojeve zapamtila.

    A onda me miris podsjeti, melodija, riječ. I ispred mene neko, ko se već tu zadesio kad ne treba, priča svoju priču, a meni se pred očima dešava nešto drugo.

    Zaboraviću ja mladeže na leđima i vene na rukama. Sačekaću sebe da zaboravim.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #3040

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ne bih mogla tako verno preneti misao koja mi se vrti po glavi kao što je to učinio ovaj čovek.


  11. #3041

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Lajkovao sam Kulgirl, nek' ide život. Vidim niko neće, pa reko' da budem dobra duša...

  12. #3042

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    a masa se pali i žari...

  13. #3043

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Trebaju mi dve velike tegle od po 2l...kao zainat, nema ih niko..a nema ih ni u prodavnicama...pitam se, postoji li adekvatna alternativa
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #3044

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Trebaju mi dve velike tegle od po 2l...kao zainat, nema ih niko..a nema ih ni u prodavnicama...pitam se, postoji li adekvatna alternativa

    4 po 1 litar.

  15. #3045

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Boli te leva noga? Jeba' ga hipohondricni otac, ti nisi normalna
    Misao...
    Ovako...
    Ok, ja sam L. i ja sam hipohondar.
    ...ali ne klasični...ne idem lekarima...jok
    Sama sebi postavljam dijagnoze, anamneze i slična sranja...
    E sada...patim ja od toga, bogUmi, već preko 10 godina...
    I sada (misao)....da mi je onomad nešto, ozbiljno, bilo...a simptomi bejaHu veći i jači no sada...do sada me ne bi ni bilo
    Je l' tako?
    Tako!!!
    Prema tome dabome...
    Nije mi ništa

    ...al' nije da nije
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 203 od 247 PrvaPrva ... 103153193201202203204205213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •