Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 174
Strana 174 od 247 PrvaPrva ... 74124164172173174175176184224 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,596 do 2,610 od ukupno 3694
  1. #2596

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ...vidim scene,i kolorit,i cujem glasove...
    ovo trece je vec zabrinjavajuce...

    jos gore je s pojavom kisa....zamisli da jos duva i jugo....leleeeee....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #2597

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ..da sam barem 100x rekao da "nećem radim nedeljom" jer...obično je to najjaloviji rad (retko kada plaćen ili već narednih par dana "đavo odnese vajdu") ali uvek se nađe neko naporan i takooo..radih i ovu nedelju !
    Ono što me iznerviralo je to što me bar 5 puta cimao telefonom dok nisam, najzad, pristao da mu sredim komp. Ali kada sam već bio pri kraju, on opet cimnuo i rekao "dolazi za 15 minuta". Naravno...nije se ni pojavio .
    A već ujutro moram odneti komp urađen u subotu (do pola 8..kada počinje firma), imam barem još 3-4 obaveze, dupke pun dan pa mi je ova nedelja zaista trebala kao predah.
    Prema tome...više nedeljom NIKOME ne radim!!!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #2598

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    more, sunce, pesak .... more, sunce, pesak ....
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  4. #2599

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Morala je i danas kiša da padne, i da mi poremeti planove
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #2600

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Kako bi bilo lepo da može...preseliti se u neku bajku,u neki daleki svet, u neke začarane šume.Kako bi bilo lepo biti neka šumska vila raspuštene kose i bosih nogu .
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #2601

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Lepo je sto su vracene reputacije....
    A s druge strane...bolje da nisu....
    Malopre bacila pogled na neke....iz 2010. i na neka/po meni/ sretnija vremena i na neko bolje drustvo i na neke bolje ljude...i tako....nedostaju me neki ljudi...ovde....bas nedostaju....
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #2602

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Cuvala pseto 4 dana, sladak je...sve je uprljao, stoicki sam podnijela da ode danas, i kad se vratim sa posla da dignem sve i ocistim.
    Sreca da mi je krevet iznad..da se tu nije mogao popeti.
    Elem, pametni ljudi ovdje bi platili mozda nekoga jer ne mogu stici, za 20-ak evrica da ti neko uradi...i mislim se ja...bi li ja to ikada mogla...ma jok, uz duzno postovanje vrijednih zena...ja ne bih voljela da mi neko prcka po stvarima i da mi traljavo radi posao.
    Moja glupost mi nalaze da mislim da samo ja znam najbolje i da uprem kao sivonja da se svaki flek izvadi.
    Radila, crkla...pokisla kao mis...i dosla...svaki budzak usisala, oprala...kauc posebno...ne znam ni otkud mi snaga...stoka, ne znam misliti na sebe.
    Dakle, od mene nikada gospodje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #2603

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da mi je nova slika na profilu predivna i da sam dugo tražila baš to.Idem sad još malkice da je gledim.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #2604

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Gledala sam veceras izvestaj sa Kanskog...i malo o pobedniku....L' amour...
    I jedna mi recenica zapara osetljivo mi uHo....
    ..."prolaznost zivota..."
    MHM....

    Koji je taj preloman trenutak kada shvatis da je zivot prolazna stvar?
    U kojim se to....otprilike...godinama desava?
    Da li si nakon te spoznaje sretniji il' pametniji?
    Sta ti se kvalitativno promeni tada?....Da li vise cenis preostalo vreme ili naprotiv, trudis se da prskosis i Hebes mater vetru?

    Ja...moram da priznam da jos nisam spoznala taj trenutak....i ne znam pojam kako cu kada ga, i ako ga...ikada spoznam....
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #2605

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...biti ponovo dete...uvek nasmejano, bezbrizno, naivno ...
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  11. #2606

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jučer vodim konverzejšn s čika Banetom...dubokoumni naravno kao i uvek...
    i krene on da trabunja o poljupcima i kako se stalno ljubi...i nikako da prestane ni nakon mog desetog Fuj...
    ...pa kad me skroz iznervirao ja mu lepo kažem... zamisli ti molim te...da jedan takav ružan organ kao što je jezik može da ti pričinjava takvo zadovoljstvo...pa mislim, one odvratne žile, pa ona skramica koja se nahvata kad si bolestan...pa se ti posle ližeš s nekim...ma mislim fuj.
    Zato ja primenjujem trljanje nosevima po eskimski i odmah pređem na stvar.
    Istog momenta me zamolio da prekinem vezu...da ne trošim kredit božemoj
    I kaže mi da sam konj...ja njemu da je krava...i tako...
    Pitam se...dal će se seti skramice sledeći put kad mu nadođe želja za frenč pusama i dal će me kune i proklinje zbog toga?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #2607

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    znaci,cika Bane je oplakao to sto ne razgovaramo? Lepo,vidis kako svaka ljubav ima kraj....


    nego,razmisljam nesto....kako mi ipak ne poznajemo sebe do u tancine...ja sam ,kao sto je opste poznato,jedna majka i po...Razmatrala sam razne mogucnosti u zivotu potomka,kao i moje odgovarajuce ponasanje u vezi s tim...i stavljam ti ja srecu svog sina ispred drustvenih okvira i tako to....mislim,mnogo sam na recima liberalna i sirokijeh shvatanja i iCH me se ne dojmi misljenje okoline i tako to

    odmah da recem,sin mi nije peder
    drugo nesto mene muci...


    popustio je u skoli nevidjeno
    ta mala Milica ga odbija i tera u ludilo...volela bih da kazem da je koza i kokosh al` ne mogu,dete je stvarno fino i pametno

    dakle,on je konj
    jebe mu se i za skolu i za ocene i za opomene i za bilo kakvu ambiciju
    i onda ja odem na roditeljski
    a tamo nekoliko curki iz moje generacije sedi medju roditeljima
    one bezbojne,glupave seljancure sto ih neko kul kao sto sam ja nije ni video u prostoru i vremenu gimnazijskom
    poudavale se za one glupavke koje ne primetis sve i da ti metnu

    a njihova deca odlicni djaci
    one rastu ko kvasac
    i mene nekako malo - sramota.......

    dozivljavam to kao licnu osvetu ,zbog onog ignorisanja na velikom odmoru,zbog koznih pantalona koje sam furala,zbog kafanskog zivota koji nije smetao ocenama,i zbog toga sto sam bila primecena a one jok....

    uh...
    i znam da su one samo majke ,da nisu vodile na planinarenje,na izlete,na pecanje,na pucanje iz puske,na fudbal
    i znam da su pre pile kafu s komsinicama nego sto su igrale nintendo,pravile performanse,vukle po muzejima,citale naglas....



    i eto,dodje mi da ga odvalim od batina.....
    Poruku je izmenio believer, 07.06.2012 u 21:38
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #2608

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    znaci,cika Bane je oplakao to sto ne razgovaramo? Lepo,vidis kako svaka ljubav ima kraj....


    nego,razmisljam nesto....kako mi ipak ne poznajemo sebe do u tancine...ja sam ,kao sto je opste poznato,jedna majka i po...Razmatrala sam razne mogucnosti u zivotu potomka,kao i moje odgovarajuce ponasanje u vezi s tim...i stavljam ti ja srecu svog sina ispred drustvenih okvira i tako to....mislim,mnogo sam na recima liberalna i sirokijeh shvatanja i iCH me se ne dojmi misljenje okoline i tako to

    odmah da recem,sin mi nije peder
    drugo nesto mene muci...


    popustio je u skoli nevidjeno
    ta mala Milica ga odbija i tera u ludilo...volela bih da kazem da je koza i kokosh al` ne mogu,dete je stvarno fino i pametno

    dakle,on je konj
    jebe mu se i za skolu i za ocene i za opomene i za bilo kakvu ambiciju
    i onda ja odem na roditeljski
    a tamo nekoliko curki iz moje generacije sedi medju roditeljima
    one bezbojne,glupave seljancure sto ih neko kul kao sto sam ja nije ni video u prostoru i vremenu gimnazijskom
    poudavale se za one glupavke koje ne primetis sve i da ti metnu

    a njihova deca odlicni djaci
    one rastu ko kvasac
    i mene nekako malo - sramota.......

    dozivljavam to kao licnu osvetu ,zbog onog ignorisanja na velikom odmoru,zbog koznih pantalona koje sam furala,zbog kafanskog zivota koji nije smetao ocenama,i zbog toga sto sam bila primecena a one jok....

    uh...
    i znam da su one samo majke ,da nisu vodile na planinarenje,na izlete,na pecanje,na pucanje iz puske,na fudbal
    i znam da su pre pile kafu s komsinicama nego sto su igrale nintendo,pravile performanse,vukle po muzejima,citale naglas....



    i eto,dodje mi da ga odvalim od batina.....

    ich se ti ne brigaj brizna matero ! tvoj sin je genijalac iako ga ne znam , nije mogo' daleko od klade / uhhh tedoh reci nespretno matere ;-))) /
    moj pokojni stari mi pred citavom familijom pocepao koznu jaknu na dvoje sa recima '' i sve to zbog jedne p***e ''posle roditeljskog i nekoliko
    slabih u dnevniku . ipak , nema ga vise tu ali znam da je rekao '' to je moj mali '' kolegama kad je video da setam neku dooobru ribu ....
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #2609

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    i eto,dodje mi da ga odvalim od batina.....
    Batine motivisane sujetom ostavljaju gadne ožiljke. So, forget. Ali, znam da to sa batinama ne misliš ozbiljno. Ono što mi se dopada u tom tvom "jadanju" je ogromna količina iskrenosti koju nije baš svako spreman ni samom sebi da priušti, pogotovo ne naglas. Respect.

  15. #2610

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Ja zato i volim da čitam njena pisanja ovde .Takodje respect
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 174 od 247 PrvaPrva ... 74124164172173174175176184224 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •