Koja vam se misao vrti po glavi? - Strana 228
Strana 228 od 247 PrvaPrva ... 128178218226227228229230238 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,406 do 3,420 od ukupno 3694
  1. #3406

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Da li da odustanem ili da prihvatim igru jos.......

  2. #3407

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    I Sun i Bazilej bi na planinu da čuvaju koze i ovce. Leleee. Ja bogami ne bih nikad.
    I zanimljivo da bi oni iz grada često da begaju na selo, a oni iz sela kopaju i rukama i nogama da pobegnu u grad.
    Ja recimo, živim u zamrzivaču a kad god zažmurim vidim sebe na Fidžiju.
    Vazda nam neki qrac fali.
    Jedem govna sanjam šljive. Taj rad.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #3408

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Baba, to za selo-grad je tacno i odvajkada.... Mozda je sad amalo izrazenije jer je kriza.....

    Zivot u Zamrzivcu ima svojih prednosti.... Zimske carolije, sportovi, grudvanje, snesko..... ma moze da bude prelepo samo ako se organizujes....
    Sta da ti kazem za zmurenje, ii volis da se penjes i da budes gore, ili ti je hladno pa bi da malo izadjes.....
    Mozda naj bolje da ne zmuris, tada se neec to desavati.....



    Pa vrti mi se po glavi kanap i gumica..... Ne znam zasto ali bas na to mislim......

  4. #3409

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мијатовић ми се дефинитивно натоварио на кости... мислим да је љубоморан јер сам млађи, лепши и плав...
    A meni se čini da mu se tek otkako se oženio javilo da je možda gej što mnogo toga objašnjava
    Аух... не знам шта да кажем, Ви га ипак дуже и боље познајете, а и школовани сте за рад с људима... шта да кажем, шта да слажем сад а да га не растужим, да му бол не причиним?!?

    a da si lepši, lepši si
    Ма Ви сте само љубазни... :stid2

    Kakve ste vas dve šlihtarske pusiketine, to je strašno. Ko vas ne zna, pomislio bi da ima posla s finim ljudima.

  5. #3410

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat Inkvizitor kaže: Pogledaj poruku


    Mozda naj bolje da ne zmuris, tada se neec to desavati.....

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #3411

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Возим тако ноћас за слепцем од надвожњака у Инђији до пола Старе Пазове, заборавим да претекнем будалу на оној чистини између (деси ми се то кад возим и замислим се), псујем све по списку летњим возачима, и контам сигурно је женско.
    Скрене он коначно пре центра лево, ја погледам, кад оно мушко... и контам, п. ти материна, кад си тако бедан возач, штета што ниси женско, бар би сисе имао...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #3412

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    сигурно је женско.
    Ovo i ja prvo pomislim kad neko ispred mene vozi kao neka...baba.
    -Eno, vidi. Ženetina, garant.
    Biće da sam se žešće ufurala kako sam ja dobar vozač.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #3413

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Necemo dobiti posao zbog naseg ''Vjerujem'',zbog onog sto jesmo...ako svoje postojanje ne razdvojim od ideja o tome kako svaki covek
    zasluzuje parce hleba i krov nad glavom,nece me nigde primiti...zar ti ljudi stvarno misle da sam uvek imala svoj krov nad glavom i da u to sto verujem verujem jer sam uvek imala svoje parce hleba,misle da je moj stav neki egzibicionizam?Pa ja u dve torbe zivim vec cetrnaest dugih godina...dve torbe i jedna biblioteka koju vucaram sa sobom i privremeno parkiram na mesto gde bacim sidro.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  9. #3414

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Sad kad odu Kinezi đe ćete kupovati markirane stvari?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #3415

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Podsjetila me sad Vojvotkinja na moju nedavnu "kupovinu" ...pod navodnicima jer sam platila a nisam dobila. ..ima ta jedna njemacka stranica...stvari dolaze prekookeanskim putem of kors...poenta je...da su to "markirane" stvari..I gledala sam slike...opise...a cijene su smijesne spram ovih kojim se gadjaju po radnjama. To je samo potvrdilo moje misljenje..da oni nama po radnjama prodaju muda za bubrege. Nema tu O od originala...sve je to kinesko...I tako...skida Zoll te posiljke...kako koju otvori...ocito su I moju...nada umire zadnja...do 31.1. Cu se nadati...a onda cu se pomiriti sa cinjenicom da sam bacila 20 eura.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #3416

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Jest, da vam kazem, pa posle sram te bilo, bludnice.....


    Imam ja jednu komsinicu, (mislim ima ih vise ali ova je bitna za pricu) e sad, ne vrti mi se ona po glavi nego joj se neko pokakio pred vrata na prag,.... A meni se mota po glavi sa cime je morala da iznervira nekoga od komsija da bi tako nesto uradio.....?
    I dokle ide ljudska zloba.....?

  12. #3417

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Nešto razmišljam prije neku noć (imam običaj tako dok ne zaspem) ...školuješ se, postaneš sudija i jednog dana na poslu te čeka predmet: Seka tužila Karleušu zato što joj je rekla da je svinja...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #3418

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    to nije u redu .
    minimum krivicnog dela za skolovanje trebao bi biti novinski naslov '' seka sacekala karleusu u mraku sa bejzbol palicom ''
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #3419

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    ...i za parnično (što je gorenavedeni slučaj) se ni manje ni više, isto školuju kao i za krivično...

    A meni se vrti već par dana u glaFi nov TeVe...
    Kad god smo bili posetioci radnji (bilo to Merkator ili Home centar) jedna te ista rečenica...ej, ae da vidimo TeVeja...
    msm...mogu da ih gledam...i, ruku na srce, svi imaju lepu sliku preklo blu reJ plejera...
    I tako...buljila ja u TV...buljila u cene...ponekada bi mi promoteri metnuli one 3D naočaLe...
    WooooW...
    I neki dan uđem u problematiku...
    HD ready, fullHD...smart hub, 3D, IPS panel vs S-PVA, ...osveženje na 100, 200 Hz...
    Uglavnom...par noći i svladala materiju...
    Znam šta hoću (što je stepenik bolje od znam šta neću)
    Mogu komotno za konsultanta Samsunga...a i ostalih...

    ...i još našla za cca 300 e jeftinije od tržišne cene (koja nije mala i iznosi cca 80 000 din)...
    Samo još da skupim parice....jer nenadano ulete sinkina proteza...
    450 oJra...
    Ma...nek je živ i zdrav...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #3420

    Odgovor: Koja vam se misao vrti po glavi?

    Razmisljam o tome koliko je malo potrebno coveku da ispadne glup...... I koliko je lako prevariti postena coveka..... Kad covek zeli nesto, on je vec pola prevaren samo jos da mu ides niz dlaku i on je gotov......

Strana 228 od 247 PrvaPrva ... 128178218226227228229230238 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Stih pesme koji vam se vrti po glavi...
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 3765
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 17:44
  2. Ima li misao boju?
    Autor Kill Bill u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 30.03.2015, 13:53
  3. Da li je misao osecaj, ili je osecaj misao ?
    Autor DzuPiter u forumu Filozofija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:11
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Metak u glavi
    Autor ZOE u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.05.2007, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •