Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 107
Strana 107 od 169 PrvaPrva ... 75797105106107108109117157 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,591 do 1,605 od ukupno 2524
  1. #1591

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da problemi koji muče većinu ljudi i nisu problemi, već jednostavno težina života.

  2. #1592

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    - odem do banke da kupim jevre , dvoje na salteru gde se prodaju drze u rukama fasciklu sa papirima . kesierka vidno uzrujana
    mi rece da ce ovo potrajati da dodjem za satitjak vremena .
    - odem do farmacije koja je malo manja nego aerodromski hangar , trazim neki lek , kaze nemamo na stoku sutra popodne bi bilo ok .
    - odem do druge banke sa vrlo obicnim zahtevom. popunim upitnik , dobijem kafu, odcekam dobar sat a onda to golobradi pripravnik
    uradi za otprilike minut i po .
    - odem do mob. shopa , raspitujem se oko dealova koje imaju da ponude . menadzer shopa mi predlozi jedan deal
    posle detaljnog ispitivanja o mojim svakodnevnim aktivnostima i ne trepcuci mi ponudi contract na 4 godine ,
    /slovimaibrojevimacetirigodine/ !pitam jel moze dozivotno? i odem .
    - odem do opticara , ono ko sudnji dan , 20 ljudi ceka u redu . ko je reko' da su rusi izmislili redove ? odustanem .
    - svrnem u povratku do samoposluge koja ima 15-tak kasa za placanje . one za samonaplacivanje ne racunam jer sam resen da
    osoblje primoram da rade nesto , sic , pozalim uopste sto sam usao da pazarim .
    - u medjuvremenu svakih pola sata zvoni telefon sa razlicitim mobilnim provajderima koji nude better deal nego sto imam. nisam im
    dao broj bice da razmenjuju brojeve izmedju sebe . na kraju iskljucim mob .



    i sad ko tu koga *ebe ? odo' u pub na vopi !!!
    zakljucak je danasnji , ladni kronenburg 1664 , sa najboljim pogledom na zivu londonsku ulicu leta 2012 /kisnog/.
    Poruku je izmenio rusty nail, 18.07.2012 u 19:06
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #1593

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da su ljudi počeli uglavnom da se oslanjaju na dve sposobnosti koje su im prirodom dane- sposobnost misljenja i govora a da su zanemarili ili sve više zanemaruju čula,koja im mnogo više mogu pomoći u spoznaji svega što ih okružuje na ovom svetu.
    Zaklučila sam da mi je dovoljno da posmatram ili da oslušnem i da shvatim.Ne moram ništa da kažem.Ali baš ništa.Nekad je mnogo pametnije ćutati.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  4. #1594

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    da su ruski flasteri s ljutom paprikom majka mara za moja ledja....podigose me iz mrtvih,bog te mazo!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #1595

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    da su ruski flasteri s ljutom paprikom majka mara za moja ledja....podigose me iz mrtvih,bog te mazo!
    Beliverka...ja sam se spašavao sa Voltaren emulgelom. Minut kasnije sam uspevao da podignem ruku koja je bila ukočena .
    Ipak..lepo je znati da nema ništa bez braće Rusa .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #1596

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    da su ruski flasteri s ljutom paprikom majka mara za moja ledja....podigose me iz mrtvih,bog te mazo!
    Beliverka...ja sam se spašavao sa Voltaren emulgelom. Minut kasnije sam uspevao da podignem ruku koja je bila ukočena .
    Ipak..lepo je znati da nema ništa bez braće Rusa .
    nateraces me da trosim turske.... ...a i dvaput su jeftiniji od onih bratskih,ruskih....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #1597

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Od prije neki dan...da je Prag jako, ali jako skup...za sve...ebiga, vole ljudi da opale turiste po dzepu, a s druge strane Slovacka je jaako jeftina....u Bratislavi mozes da se zgotivis za 50 eura, da ti na usi izlaze i hrana i pice... prvi dio zajednicke im drzave se opako nafurao....

    Drugo, sanse su jako velike da cu majku uskoro vidjeti, cim joj dosadi Srbija ...a meni se taako ide u ravnicu, ali ne moze...

    I trece, ne smijem vise da izmislim nikakav put do kraja jula, i augusta....stednja ...sve te fix ideje i rjesavanje papirologije treba skupo platiti, kako vidim i krvlju cu.
    Dakle...ko me zeli vidjeti, zna gdje sam.
    Sva sreca da se ovdje cesto putuje vozovima, pa cu se praviti da idem nekuda.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #1598

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Neki su ovde kolko procitah,epohalno zakljucili da je bolje da smo ostali majmuni sa svim svojim culima
    Ju,bolje da cutim.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #1599

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da je miris hartije davno štampanje knjige, nešto najzonosnije za moje nozdrve. Ali da dobra knjiga treba da kruži. Da bude nečija kada je ja pročitam. Baš kao što je neko pre mene bio dovoljno nesebičan da je se odrekne.



  10. #1600

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da su sanse da padne kisa kad ja operem ves 200% ..a ako operem dvije masine, penju se i na 400%
    E pa lijepo na 31 u hladu, sa magicno plavim nebom i ponekim oblackom prostrem ves u dvoriste, radujuci se unaprijed da ce sve da se osusi do veceri, a vikend najavili uzasno hladan, da ne moram da brinem...
    Vodila neki ugodan razgovor...ispustila telefon iz ruku, pocela da dremuckam...otvoren prozor...i onda ...bas iz vedra neba, kijamet
    Em sto me prenulo iz sna, em sto sam morala borilackim vjestinama da unosim ves...em sam i prozore morala da zatvorim, neman hoce u sobu da udje....grmi, sijeva...kisa ne bira pravac...lijepo mi se smucilo sve....
    Izem ti ovakvo ljeto...
    Rekose da Bec ima super klimu...smrzla sam se zimus, snijega skoro vidjela nisam, kisa proljece/ljeto ne posustaje...o jeseni da ne pricam...vrijeme je da se krene...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #1601

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    da me životinje baš vole ...a volim i ja njih.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  12. #1602

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da leptirić ima patent kako se štititi od sunca na ovim vrućinama .
    Većina koristi šešir, kreme ili suncobran ali leptirić koristi svoje noge .
    Ipak smo forum "pronalazača" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #1603

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sve dobre stvari propustim

    Danas ne odem na plažu i....rekoše mi da je dotična gospoja (Isidora Bjelica) se pojavila u naše malo misto....
    ...saS sve gospodinom i ćerom...onom vilom Evangelistom....

    E što me danas nije bilo da je priupitam koješta....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #1604

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    apropo dobrote......
    je li bedno osecati se iznevereno kad odbije da vam pomogne neko kome ste svojevremeno spasli zivot?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #1605

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    apropo dobrote......
    je li bedno osecati se iznevereno kad odbije da vam pomogne neko kome ste svojevremeno spasli zivot?
    Ne, nije bedno, već ljudski. Bar ja tako mislim i potpuno sam siguran da bih se i ja baš tako osećao u sličnoj situaciji.

    Ali... Znate, činiti dobrom drugima često može biti mač sa dve oštrice. Umesto, ako baš ne zahvalnosti, a ono bar blagonaklonosti od osobe kojoj smo učinili dobro, neretko nam se vrati nešto što nas neprijatno iznenadi i što je u svojoj suštini bolje ili lošije skrivena mržnja, odnosno prezir. Zašto je to tako? Verovatno zbog primitivizma takvih osoba. Nisam siguran, ali verujem da je to možda (podsvesna) rekacija kojom te osobe žele da potisnu svoj neki, da kažem, dug prema svom dobročinitelju i da postanu osolbođeni te obaveze koja im se nameće po nekoj prirodi stvari.

    U svakodnevnom životu takvih je primera sijaset. Podsetiću na anegdotu prema kojoj su jednom obavestili knjaza Miloša da je moguća buna, odnosno da ga neko ubije. Odmahujući rukom, on je na to, već kako je umeo i u svom stilu odgovorio:
    - Nema ništa od toga, jer nisam nikom učinio toliko dobra da bi me ubio!

    Dakle, davno pre nego što je psihologija objasnila ovaj fenomen koji pominjete, naša narodna mudrost je kroz Miloševe reči to uočila i to sa dosta visokom rezolucijom.

    Međutim, onda se nameće pitanje da li uopšte treba nekom da činimo dobro. Naravno da treba, jer to će nam se vratiti. Možda ne na način i onda kada mi to očekujemo, odnosno, ako ne od onog kojeg samo "zadužili", a onda od nekog za koga malte ne nismo znali ni da postoji i to baš u trenutku kada smo tu pomoć najmanje očekivali...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 107 od 169 PrvaPrva ... 75797105106107108109117157 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •