Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 138
Strana 138 od 169 PrvaPrva ... 3888128136137138139140148 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,056 do 2,070 od ukupno 2524
  1. #2056

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    ..da mi je godišnji brzo prošao ovaj put.Obično se uželim posla a sad nisam
    Al'nema veze, u julu opet idem... i ima da me nema.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #2057

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Neke stvari jednostavno prevazilaze moje mentalne kapacitete.
    Zaključila sam, u skladu sa svojim mogućnostima, da ne treba da počinjem ako nisam spremna da idem do kraja koji bi morao, po pravilniku foruma, da rezultira banom. Mojim. S obzirom da se još uvek uzdam u institucije (forumaške) i da želim da se još dugo napajam ovom divnom energijom koja čini da se osećam življom nego što jesam, uzimam viljušku i jedem slova, jedno po jedno.

    To je zaključak br.1

    Zaključak br.2 je da je fruškogorski maraton jedna divna stvar koja je toliko omasovljena da je to nešto neverovatno. Retko dobar a svima pristupačan celodnevni provod.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #2058

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Sa nekim osobama se razumem i sa malo reci
    Drago mi je zbog toga.
    Lepo je znati da takve osobe zaista postoje
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  4. #2059

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Labud ostaje labud makar se i s guskama družio.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #2060

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Nažalost važi i obrnuto.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #2061

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da..
    Ali, nažalost, kada labud izađe iz svog okruženja (jezera) pomalo sliči gusKi...
    Zaključak...svak' treba da se drži onoga gde pripada (ne može pametan sa glupakom, vaspitan sa prostakom itd).
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #2062

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Samo su bolest, smrt i novi život (rađanje deteta) ozbiljne stvari. Sve ostalo je pi*kin dim i q*ac na bicikli. Mogao bih sad da ispričam priču o mojoj dragoj Jeleni koja je nosila pepeo svoje sestre na Zlatibor u urni na suvozačevom sedištu i grlila ga uz put, posle ga uvila u papir, zakačila za balon i gledala kako odlazi među oblake...ali nije vreme za to, proleće je, noći mirišu na sreću. Budite srećni dok su oni koje volite sa vama i budite zahvalni na svakom danu provedenom bez bola. Eto. Užasno sam raspekmežen ovih dana, udaraju me najrazličitije emocije sa svih strana. Vidi, stih.

  8. #2063

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da ne ličim na sebe.
    Ispraviću to!
    Poruku je izmenio Sivi, 30.04.2013 u 01:50
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #2064

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Bice ovo pakleno topao dan, a samim tim i uzasno dug
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  10. #2065

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Reči su izvor nesporazuma.Zagrljaj i pogled govore više od bilo koje reči.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #2066

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    E, kako sam jaja ofarbala svaka majka bi me za snahu poželjela...




    nekom drugom...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #2067

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Da sam počela da sanjam u nastavcima...k'o serija
    Dve noći uzastopce...i toliko realno da sam u toku snu pomislila da se zaista to i dešava.
    I neću ga ispričati, nikada...čak ni uz kaficu dok pijem...
    Već sat vremena buljim u prazno...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #2068

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Upravo sam se vratio sa plaze. Umoran sam, plivao sam bas dobro, kraul mi jos uvek ide sjajno, a prsno mi najvise prija, mami me i opusta... Zaista lepo plivanje ali svo vreme sam razmisljao i jednostavno zakljucio da je sada pravi momenat za jedan jacuzzi... Jos uvek mi je osmeh na licu kada pomislim na to....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  14. #2069

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Joj, što volim one te se groze robe iz 'sekend henda', pa striktno kupuju stvari iz butiGa, koje su probane i iznošene mali milion puta (od voditeljki, promoterki, pjevač'ca, pa do samih prodavačica, koje izlaze u grad u gaNderobi i obući s etiketom)...
    Živjele pokondirene tikve!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #2070

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Došla sam do zaključka da je Srem idealno mesto za život.Ej,reka ,planina ,šuma,vinogradi.U ravnici si a ništa nije ravno.Dovoljno si daleko od vreve a opet ti je sve na dohvat ruke ,blizu. Ni ljudi nisu u tolikoj žurbi ,imaju vremena da stanu jedni sa drugima na ulici i da razmene par reči.I deca su vesela ,još uvek se igraju u ulicama i zavlače po budžacima i idu džumle u radnju po sladoled.

    A i kad ti spadne lanac na biciklu ...pridje ti neko da ti ne prljaš ruke jer si žensko.Sav neki fin svet
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 138 od 169 PrvaPrva ... 3888128136137138139140148 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •