Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 160
Strana 160 od 169 PrvaPrva ... 60110150158159160161162 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,386 do 2,400 od ukupno 2524
  1. #2386

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Kada neko puca ćorke, ili promašuje metu, onda su mu svi krivi...sve mu smeta i sva vrata su vrata pakla...

  2. #2387

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Dosao sam do zakljucka da ne treba suze ronit i padati u depresiju sto ce ovi sto sada jesu biti dugo tu gde jesu jer bilo ko da je tu gde jeste i koliko jeste tu gde jeste ipak i cak i sta vise sve zavisi od tebe i i da je , rekao bih , i dobro sto ovi jesu tu gde jesu jer ti pruzaju podsticaj da izvuces sve ono najbolje iz tebe koje je ko zna gde jeste skriveno tako da ovi sto sto su tu gde jesu mogu samo uticati i podstrek ti dati da ostanes tu gde jesi ili u boljem slucaju da budes tamo gde nisi a voleo bi da da jesi..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #2388

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    ..tako kad nema domace domacice onda se i kuca upauca
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #2389

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    ..tako kad nema domace domacice onda se i kuca upauca
    Мене ово асоцира на то да ти се на ''мици' нахватала паучина и да ћеш сад опет почети да вабиш мушке јузере неким јебозовним сликама и видео клиповима.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #2390

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Kad možeš da biraš onda treba izabrati učiteljicu jer stalno govori "molim vas ponovite ", a ne doktorku jer ima naviku da kaže "sledeći molim" !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #2391

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    @Lilith_021..bas mi imponuje sto mastas o "mojoj" malenkosti. Verujem da si u svojoj zamisljenosti donekle posla upravo od sebe pa te razumem...A koliko vidim fino se uklapas u to okruzenje (sa sipkama) . Lilith, ..nadji nekog drugog za.. ako uopste imas kog
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #2392

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    cenim domacice koje ne dozvoljavaju da se stvori paucina .
    mogu da zamislim njihovu vrednocu i predanost u kucnim i okokucnim poslovima.


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  8. #2393

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    @Lilith_021..bas mi imponuje sto mastas o "mojoj" malenkosti. Verujem da si u svojoj zamisljenosti donekle posla upravo od sebe pa te razumem...A koliko vidim fino se uklapas u to okruzenje (sa sipkama) . Lilith, ..nadji nekog drugog za.. ako uopste imas kog
    Sve si pogodila, moja ti.
    Prošle godine jednom, ove godine nešto ređe...
    Ali kontam da je to kao vožnja baciklom. Jednom voziš, uvek voziš.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #2394

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Upisali su se svi koji su delom svojim odbojnim,ogranicenim i negostoljubivim stavom doprineli rasturu foruma,nazalost.
    Svima bih oduzela titule izvrsila reformu pravilnika il zaduzila nekog fleksibilnijeg koji ce da dovlaci a ne da odvlaci.E,taki mi zakljucak.
    Izuzela bih Misha jer nisam kod nje primetila te negativisticke simptome,iako se upisala.
    Zao mi je samo sto je velicanstveni toliko zauzet pa nema vremena da se bakce s forumom a uz to je i dobar,fin i smeran covek..pravi vojvodjanin!
    Poruku je izmenio ANIBAS, 01.11.2014 u 11:14
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #2395

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    A zakljucila bih da nista drugo nisam ni ocekivala ..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #2396

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    54 kila težim
    nikad manje, a osećam se lako (gle čuda )
    nećem više da mršavim, rešila sam
    a nećem ni da se gojim
    disco 54
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #2397

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Upisali su se svi koji su delom svojim odbojnim,ogranicenim i negostoljubivim stavom doprineli rasturu foruma,nazalost.
    Svima bih oduzela titule izvrsila reformu pravilnika il zaduzila nekog fleksibilnijeg koji ce da dovlaci a ne da odvlaci.E,taki mi zakljucak.
    Izuzela bih Misha jer nisam kod nje primetila te negativisticke simptome,iako se upisala.
    Zao mi je samo sto je velicanstveni toliko zauzet pa nema vremena da se bakce s forumom a uz to je i dobar,fin i smeran covek..pravi vojvodjanin!
    Upucavanje adminu u zlatno doba ovog foruma nije pomagalo da se glupoća ohrabruje da piše i zasniva svoje dosadnjikavo postojanje na forumu postujući erotske slike na koje će zagoreli forumaš da pjeni.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #2398

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Zlatno doba foruma? Eto, ima onih koji to vreme pamte bolje od onih koji su u to doba i bili prisutni. A što to volem.

    Ja sve mislila da njegovom kvalitetu nisu doprineli oni koji se nisu ni izuli, a već su menjali pravilnike, reformisali, zaduživali i razduživali. Ni oni koji su protrčali par meseci između dve životne faze (da ne kažem periodima nevoljne apstinencije). Ni oni koji su ovde dolazili sa udicama (ili toljagama) i vikali "sledeći".

    Eto, živeh u zabludi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #2399

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Upisali su se svi koji su delom svojim odbojnim,ogranicenim i negostoljubivim stavom doprineli rasturu foruma,nazalost.
    Svima bih oduzela titule izvrsila reformu pravilnika il zaduzila nekog fleksibilnijeg koji ce da dovlaci a ne da odvlaci.E,taki mi zakljucak.
    Izuzela bih Misha jer nisam kod nje primetila te negativisticke simptome,iako se upisala.
    Zao mi je samo sto je velicanstveni toliko zauzet pa nema vremena da se bakce s forumom a uz to je i dobar,fin i smeran covek..pravi vojvodjanin!
    Upucavanje adminu u zlatno doba ovog foruma nije pomagalo da se glupoća ohrabruje da piše i zasniva svoje dosadnjikavo postojanje na forumu postujući erotske slike na koje će zagoreli forumaš da pjeni.
    Где су те еротске слике? Ја сам тренутно у тој незгодној фази о којој се прича, кхм...

    Него, јел ова Анибас била она што је децу називала "малим дођошким везарама"?
    Poruku je izmenio yossarian, 02.11.2014 u 08:11
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #2400

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Jossarine pobrkao si me s cistom.iluzijom al ta njena izjava i nije daleko od istine
    Al moras je razumeti,tu je rodjena a vec 20leta ceka na birou a zaposlio se i kurta i murta sto bi rekli.
    A sto se erotskih slika tice to mozes da istes od Lilith_021 .Ona misli ako ona kaci svoje slike po forumima da to svi rade ..
    Zlatno doba koje pominjete ja i ne pamtim jer u vreme kada sam ja dosla vec je bilo tkoreci rasulo i raster novopridoslih clanova od strane onih koji su iz tog "zlatnog doba" preostali takoreci zaglavili
    Period na koji bih se osvrnula je unazad 1,5 godine,period totalnog urusavanja.
    A kako i ko...pa vidite valjda i sami ,gde su novi clanovi,jel se potrudite kad neko dodje da i ostane..pa da taj neko pozove nekog svog ..ma kakvi..jos ga i sutnete u dupe..
    Nema nista gore kad covek vidi a slep je od ociju.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 160 od 169 PrvaPrva ... 60110150158159160161162 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •