Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 140
Strana 140 od 169 PrvaPrva ... 4090130138139140141142150 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,086 do 2,100 od ukupno 2524
  1. #2086

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Potreba za banalizacijom je vazda bila u modi.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #2087

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Ko o cemu...baba o ustipcima tako da papir trpi sve
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #2088

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Zadovoljstvo je kreacija uma...zato valja misliti pozitivno
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #2089

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Prenaglašen znak Bika, puna kuća planeta, Mesec pred sutrašnjim pomračenjem Sunca, sve u svemu "ko preživi pričaće" .
    Jedino će silni forumski Bikovi (Beliverka, baba..) imati vajdice od ovih dana. A što i ne bi kada je ovo njihov mesec?
    P.S. Naročito kada se ima prijateljica sa super savetima, Isahara .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #2090

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Prenaglašen znak Bika, puna kuća planeta, Mesec pred sutrašnjim pomračenjem Sunca, sve u svemu "ko preživi pričaće" .
    Jedino će silni forumski Bikovi (Beliverka, baba..) imati vajdice od ovih dana. A što i ne bi kada je ovo njihov mesec?
    P.S. Naročito kada se ima prijateljica sa super savetima, Isahara .
    ja ne znam gde si ti tu bajku citao.......
    a Isahara......kad ona da savet,to je Savet.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #2091

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Ako se Uspavana ljepotica udala sa 118, vala ja imam kad, ne znam što su navalili kad ću...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #2092

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    U onaj petak ...Veliki petak, u jednoj emisiji rece pevacica u usponu karijere :
    " htela bih ovom prilikom da svim gledaocima pozelim Srecan veliki Petak.""

    Nisam primetio da li je nosila krst oko vrata, ali sigurno nije , jer da jeste

    to ne bi bio krstic , ni krst ...vec big krstaca... a to bi svakako primetio.


    Sreca nasa sto ima toliko pravih , iskrenih vernika ..iz tih patriotskih redova pa sve do crkvenih .......

    Dosao sam do zakljucka da je ogroman broj vernika i da je to moje uverenje tacno.
    Veliki je to procenat i sirok je to dijapazon.
    Od Pevacica ...preko Patriota ...pa sve do Popova.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #2093

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Malopre sam gledajući album "Žena" na mom profilu i slike koje sam u njega stavila došla do zaključka da sam redjala upravo one slike koje mene karakterišu kao ženu.Spontano sam dobila osmeh na licu.Shvatila sam da sam zadovoljna sobom i onim što sam postala sarzrevajući .
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #2094

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Da moj tata umije baš da utješi...
    došla ja doma poslije kursa, popalila lap top, telefon u šake, spiskove, da zađeljem drugi dio radnog dana, obradovala se raštanu koji me čekao, krenula da ga podgrijem, kad oćeš matraka..pola stana ima struje, pola nema.
    Ja Supermenu (tati) šaljem sms 'pola stana mi ima struje, pola nema, što da činim?'
    stiže expresan odgovor
    -idi u tu polovinu koja ima!
    rezultata svega crknut frižider, resiver za TV, a razlog su gospoda iz EPCG-a i njihov stručni posao prilikom zamjene brojila..Komplet tabla nam je izgorela u zgradi, a moj stan izvuk'o deblji kraj...od sad mu tepamo garavi sokak...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #2095

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Da moj tata umije baš da utješi...
    došla ja doma poslije kursa, popalila lap top, telefon u šake, spiskove, da zađeljem drugi dio radnog dana, obradovala se raštanu koji me čekao, krenula da ga podgrijem, kad oćeš matraka..pola stana ima struje, pola nema.
    Ja Supermenu (tati) šaljem sms 'pola stana mi ima struje, pola nema, što da činim?'
    stiže expresan odgovor
    -idi u tu polovinu koja ima!
    rezultata svega crknut frižider, resiver za TV, a razlog su gospoda iz EPCG-a i njihov stručni posao prilikom zamjene brojila..Komplet tabla nam je izgorela u zgradi, a moj stan izvuk'o deblji kraj...od sad mu tepamo garavi sokak...
    Tuži EPCG i od dobijene kinte sagradi si takav bazen kao što imaš na avataru.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #2096

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Panta rei.
    Sve teče sve se menja.
    Samo se budala ne menja.
    A baš ono što treba menjati, nikako da se promeni?
    'Bem te logiko !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #2097

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    da je zensko tesko razumeti .
    valjda tako treba da bude ? broj istih je reciprocno disproporcionalan razumevanju. hhehhe , da .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #2098

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    ...cim sam ja njega osetila ,
    odmah sam ga razradila
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #2099

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Da moj tata umije baš da utješi...
    došla ja doma poslije kursa, popalila lap top, telefon u šake, spiskove, da zađeljem drugi dio radnog dana, obradovala se raštanu koji me čekao, krenula da ga podgrijem, kad oćeš matraka..pola stana ima struje, pola nema.
    Ja Supermenu (tati) šaljem sms 'pola stana mi ima struje, pola nema, što da činim?'
    stiže expresan odgovor
    -idi u tu polovinu koja ima!
    rezultata svega crknut frižider, resiver za TV, a razlog su gospoda iz EPCG-a i njihov stručni posao prilikom zamjene brojila..Komplet tabla nam je izgorela u zgradi, a moj stan izvuk'o deblji kraj...od sad mu tepamo garavi sokak...
    Tuži EPCG i od dobijene kinte sagradi si takav bazen kao što imaš na avataru.
    naravno da jesam, redovno izmirujem svoje obaveze prema njima i zbog nečijeg fušerisanja trebao je stan da mi se zapali ili bilo čiji iz moje zgrade..svaki dinar, svaki kvar, sve što budem mogla ću da tražim- naplatim. Jutros sam podnijela zahtjeve, sad čekam majstore da odrade svoj dio posla...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #2100

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    mda.
    zardjalom ekseru dobro padne s vremena na vreme WD-40 da olabavi iz daske .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 140 od 169 PrvaPrva ... 4090130138139140141142150 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •