Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 158
Strana 158 od 169 PrvaPrva ... 58108148156157158159160168 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,356 do 2,370 od ukupno 2524
  1. #2356

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...da sam negde zagubio raboš ali...smem se kladiti da je ovde bilo horoskopskih Bikova (babac and Beliverka..) koji su skoro imali rođendan ! E sad..da li su se podnapili rujnog vina pa ih nema, ili negde kradu Bogu dane (što na reci, što u kampovima) ali mnogo bre tišine na forumu. Eh...nekada su znale da toroču ceo dan a sad ih nema čak ni zato da im izvučemo uši !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #2357

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    bio 2.
    uvredjena sam do koske
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #2358

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    E sad..da li su se podnapili rujnog vina pa ih nema, ili negde kradu Bogu dane (što na reci, što u kampovima)
    Mene je kod Hadžića satro voz

    Preživela sam prvu nedelju. Imam upalu mišića za koje nisam ni znala da postoje u mom telu. Boot camp uopšte nije zajebavancija. Juče sam trčala 5 km sa vrećom peska na ramenima. Otpala sam od života. Trenutno kuckam nožnim prstima jerbo ruke ne merem pomeriti.
    Zaključak dana...
    Ja sam kralj.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #2359

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    ...Ja sam kralj.
    Ode Baba u marince (i'l foke)!

    Pa kad već ode u marine... bar nek bude s pesmom!


  5. #2360

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ozbiljno mislim da klima moze da utice na mozak homosapiensa
    da li i mraz moze da sprzi jednako kao i vatra?
    Ja mislim da moze...

    evo na primer baba,,,,,
    da toliko ode u qrac zbog pisljivih -50 te uprti na ledja dzak peska....
    e ro ne mogu da sVatim......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #2361

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...da je mnogo toga pošlo naopako!
    Muški više ne moraju u vojsku pa su sve deblji, bezvoljniji i nesposobniji ali...zato babac udario po kondicionim pripremama i to bez pardona za žene ! Baba rešila da "ide oštricom" i proveri sebe koliko toga uopšte može da uradi, a većina "maminih sinova" se trudi da vidi koliko toga uopšte ne mora ni da pipne! O proveri toga koliko bi umeli da se brinu o sebi...bolje da ne pričamo. Ipak, valjda će biti sreće pa će da se smuvaju sa babinom ćerom ili unukom i Bog da ih vidi .
    P.S. Babac..ne kaže se da te voz satro kod Hadžića već da je tu puk'o lanac na ringišpilu !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #2362

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Dragi Nenade,

    hvala na podršci! Obećavam da ću ti redovno pisati pisma!

    Gospođo B.
    Pa ti nemaš pojma kakvo je čistilište za mozak kad razmišljaš samo o tome kako da izdržiš još jedan krug, a da ti ne bude poslednji.
    I valjalo bi bančiti celo leto...moram da uđem u kondiciju. Ko će s vama mladima držati korak? Naporan je to tempo za mene

    Sivi...e nek' si im rek'o!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #2363

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...da babu treba lancima vezati, da ne mrda iz kuće !
    Zimus..ona piše kako je učila da se skija..a kod nas, u Feketiću, ledeno doba !
    Sada, opalila baba specijalističku obuku, a pola Srbije treba spasioce !?!
    DakleM...babac, nemoj extremne sportove, ko Boga te molim, odmah nam se to ovde obije o glavu .
    Uostalom..šta bi ti falilo da budeš vezana lancem za krevet ?
    I nije neka žrtva za našu ljubljenu Srbiju .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #2364

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    I tako, volim da svirnem ... pa ubij me ali moram
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  10. #2365

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    zakljucak ...

    zorom ranom fatam ajeroplan da se nagledam prolecnog sunca , dobre 'rane ....
    vodim i zvrcka sa sobom, zasluzio je, dobar djak, a treba neko i da mi pevusi usput .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #2366

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sam Kraljica pogrešnih procena!!!!!
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  12. #2367

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?


    ...da je sasvim logično da baba posle skijanja i obuke u kampu poželi da postane astronaut !
    Misliiim...đe nađe ateroid, blesa neopevana?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #2368

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku

    ...da je sasvim logično da baba posle skijanja i obuke u kampu poželi da postane astronaut !
    Misliiim...đe nađe ateroid, blesa neopevana?
    'tedoh prošle godine da skočim iz aviona. Našla i ekipicu s kojom bih išla, skupilo se nas dovoljno da bi dobili popust...
    I dođe ta informacija do moje stare majke. Aman zaman, lobotomija.
    Pa ja mislim da me je mesec dana zračila molbama i pretnjama, samo da joj dam reč da neću skakati iz aviona dok je ona živa.
    Doduše, nije ništa spominjala za helikopter

    Eto, da ne skrećem sa teme...da zaključim...
    kad nešto hoćeš-nađeš način, kad nešto nećeš-nađeš izgovor.

    I did it my way
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #2369

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Veliki sam fan serije Game of Thrones ali pisac serijala bez pardona pogubi mnoge likove koje sam gotivio!
    Ipak..najviše me štrecnula sudbina dvoje koji su ostvarili "nemoguću misiju" i zavoleli se iako su bili sudbinski protivnici:
    - On vrana, pripadnik Noćne straže na Zidu, ona divljanka izuzetan strelac prognanih.
    - On kopile zapovednika Severa, ona "vatrom poljubljena" (riđokosa).
    Navijao sam iz petnih žila za njih, dvoje prokletih, u haosu opšteg rata, smrti i besmisla!
    Epilog...poslednje rečenice koje mu je rekla ostaće mu urezane doživotno:
    - Sećaš se pećine? Trebali smo tamo ostati! Ništa ti ne znaš Džone Snežni! (rečenica koju je često njemu govorila).
    Bah...izgleda da ću doživotno ostati navijač prokletih sa verom da ljubav može promeniti naopaki svet!
    Onaj koji nikada ranije nije bio voljen, posle smrti žene koju je voleo odlučuje da skoči u ralje smrti lično...i odlazi, nenaoružan, pravo u logor 100 000 divljana sa namerom da ubije njihovog vođu. I da uspe (šanse ravne promilima) nema šanse da ikako preživi bes Mensovih sledbenika. Prosto...posle nje mu je svejedno šta će biti sa njim!
    I da...kako to da uvek oni koji od sveta nemaju ništa, su prvi koji sebe poture da taj svet zaštite a oni kojima taj svet sve pruži, ni malim prstom ne mrdnu da bi ga sačuvali?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #2370

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Aj karamba, Sivi, kakva te kurafte romantika spopala?
    Men' je John Snow k'o neka tužna sovica...

    Al' zato Khal Drogo...
    E!
    Sirovina, yes please.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 158 od 169 PrvaPrva ... 58108148156157158159160168 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •