Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 163
Strana 163 od 169 PrvaPrva ... 63113153161162163164165 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,431 do 2,445 od ukupno 2524
  1. #2431

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Videh , i setih se zakljucka do kojeg sam dosao po a odavno ...pa nece gamad od poslodavaca da zaposljava bilo koga a narocito ne onog od odvajkada vec samo onog ciji je kvalitet republikosrpskijanstina i sve sto ona sama po sebi podrazumeva.
    Да су неки људи толико фејк да је то одвратно, и да им је ширење мржње изгледа најдражи хоби у свој њиховој беди...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #2432

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Videh , i setih se zakljucka do kojeg sam dosao po a odavno ...pa nece gamad od poslodavaca da zaposljava bilo koga a narocito ne onog od odvajkada vec samo onog ciji je kvalitet republikosrpskijanstina i sve sto ona sama po sebi podrazumeva.
    Vidi se da su tvoji promašeni stavovi ustvari danak neiskustvu. Pretpostavljam da nikad nisi bio zaposlen ali čudno je da ne znaš kako stvari funkcionišu iz iskustva svojih prijatelja, poznanika...
    U javnim preduzećima su zaposleni ljudi po rođačkoj i političkoj liniji. Znači moraš biti u mreži ili imati poznanstva. Nevezano za korenje. A u privatnom sektoru opstaješ samo ako si gazdi trista posto rentabilan i potpuno mu je svejedno da li ti je đed bio Indus, vojvođanin ili republikosrbijanac. Mora se raditi gariša. U kontekstu ove priče odvajkadština nije dobra, odvajkadština je opasna, može i ruku da polomi...
    Poruku je izmenio Lilith_021, 11.11.2014 u 22:44
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #2433

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Videh , i setih se zakljucka do kojeg sam dosao po a odavno ...pa nece gamad od poslodavaca da zaposljava bilo koga a narocito ne onog od odvajkada vec samo onog ciji je kvalitet republikosrpskijanstina i sve sto ona sama po sebi podrazumeva.
    Да су неки људи толико фејк да је то одвратно, и да им је ширење мржње изгледа најдражи хоби у свој њиховој беди...
    JesT i jad i beda kada o sirenju mrznje prica neko ko je u samo nekoliko svojih poslednjnih poruka brutalno izvredjao ljude pa se malo dotakao i Vojvodine koja je moj zavicaj i identitet pa treba da ocekuje istovetan odgovor
    tako da ne vidim razlog za usplahirenost i srdzbu pracenu uvredšrinama.

    A sto ces.
    Takav temperament.

    I cuj....fejk!
    Koristiti reci omrazenih zemalja zapada nikako ne ide uz tipicnog predstavnika cirilicno - rusofililsko opijentacije.
    A sto ces / malo je Macho.

    Jest da je to kao ono kad kupis neka kola sa zapada, Ford naprimer , pa stavis ruske presvlake
    a sa zadnjeg sedista klima glavon Lajka dok u Fordu svira balalajka. (vid rime ).




    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
    Videh , i setih se zakljucka do kojeg sam dosao po a odavno ...pa nece gamad od poslodavaca da zaposljava bilo koga a narocito ne onog od odvajkada vec samo onog ciji je kvalitet republikosrpskijanstina i sve sto ona sama po sebi podrazumeva.
    Vidi se da su tvoji promašeni stavovi ustvari danak neiskustvu. Pretpostavljam da nikad nisi bio zaposlen ali čudno je da ne znaš kako stvari funkcionišu iz iskustva svojih prijatelja, poznanika...
    U javnim preduzećima su zaposleni ljudi po rođačkoj i političkoj liniji. Znači moraš biti u mreži ili imati poznanstva. Nevezano za korenje. A u privatnom sektoru opstaješ samo ako si gazdi trista posto rentabilan i potpuno mu je svejedno da li ti je đed bio Indus, vojvođanin ili republikosrbijanac. Mora se raditi gariša. U kontekstu ove priče odvajkadština nije dobra, odvajkadština je opasna, može i ruku da polomi...
    Vidim da vidis samo ne vide kako ne vide onih par postova doticnog u kojem u negativnom kontekstu (najblaze receno ) govori o Vojvodini
    a treba branit svoje, slazes se ili ne,
    tako da je tvoje predavanje o opste poznatim stvarima u vezi zaposljavanja potpuno nesuvislo
    jer je stvar u necem drugom a ti znas i cemu se radi samo se malo pravis Tosha.
    Stvar je u dvostrukim standardima.
    Eto ..i ti si ocigledan dokaz jer si odgovorila meni.....sto i razumem.
    Stvar je u tome da se o Vojvodjanima i Vojvodini moze pisati sta ko hoce i kako hoce i to je Ok ali ofgovoris li , dirnes li u Entitet e to je za svaku osudu. i plus zaradis nekoliko uvreda.

    Ove tvoje proizvoljne i netacne pretpostavke o mom radjenju ili neradjenju pripisujem tvojem neiskustvu.



    A ovo o "lomljenju rujke " mi zvuci ...tako ....feministicki..
    ..to mora da je neka metafora.....bas lici ......

    Malo objektivnosti , realnosti i smisla za pravdu nije na odmet jer je to odlika svakog pravog garise.

    Odvajkada.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #2434

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    И Лилит мрзи Војводину и Војвођане!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #2435

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Do danas sam mislila da pamet, mozak...sive ćelije... se donekle proporcionalno povećavaju s godinama...
    S dvadeset se i može tolerisati koji verbalni kiks ili ispad...sa pedeset već teško
    A još ako su naređani kao niske (crnih) bisera...nikako se ne može prepisati lošem danu ili punom mesecu


    Na današnji dan zaključih da se kod određenih persona pamet obrnuto proporcionalno odnosi spram godina bitistvovanja...
    JeBga...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #2436

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Došao sam do zaključka da su neki ljudi sa foruma zaglavljeni u vremenu i da čitam iste priče dobrih 5 godina i da im se ništa krupno ne dešava, ni dobro ni loše, što je verovatno sasvim ok, pa sad više nisam siguran da li da ih sažaljevam ili da im zavidim.

  7. #2437

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    И Лилит мрзи Војводину и Војвођане!

    Pričo mi jednom Valter da tamo u Vojvodinu ljudi posle večere sednu pred kamin, pričaju latinski i piju konjak ali on je ortodoksna bosanska seljačina tako da tu priču ne treba uzeti zdravo za gotovo.

    Bez sve šale, toliko je glupa priča o tome kako nečiji životni uspeh/neuspeh zavisi od toga sa kojih je srbskih teritorija potekao da ja nemam reči. To se ljudi valjda teše...
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #2438

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Прочитах у новинама да је одложено суђење Мишићу...
    Закључих, колико сам само сморила форумаше њиме
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #2439

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Што сам старији то ме Старсицини постови све више убијају у појам... како ми снаге копне због година, све теже успевам да контролишем романтика у себи... јел то дете пре писало... или сам ја беше пре читао само политику, док се није распала... додати мало експлицитности, сликање за Плејбој, и збогом Анабела Басало, ју р со јестрдеј...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #2440

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Kad hoću da pobegnem od svih, dođem na Forum.
    Oduvek bilo.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #2441

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Што сам старији то ме Старсицини постови све више убијају у појам... како ми снаге копне због година, све теже успевам да контролишем романтика у себи... јел то дете пре писало... или сам ја беше пре читао само политику, док се није распала... додати мало експлицитности, сликање за Плејбој, и збогом Анабела Басало, ју р со јестрдеј...
    Priznajte kolega da je čitate na nekom drugom mJestu
    Meni je jako žao da je njen entuzijazam u korenu ubiVen...da kažem sasečen...pa su njeni biseri ograničeni na malo (ali odabrano) društvo...
    Žao mi je da je vascelo pučanstvo ostalo zakinuto....ali ko ih Hebe...
    ....kad bolje razmislim...bisere i ne treba bacati pred svinje...p' da
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #2442

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Kad hoću da pobegnem od svih, dođem na Forum.
    Oduvek bilo.
    Ja sam ranije dolazila na forum da se osetim življom nego što jesam. Mnogo ljudi, zgusnuta životna energija, kako je već neko objasnio nekoć...
    Sad me malko i umrtvi.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 23.11.2014 u 22:53
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  13. #2443

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Kad hoću da pobegnem od svih, dođem na Forum.
    Oduvek bilo.
    Zapravo..baš kada sam hteo da dođem sebi, onda sam navraćao na Forum. Uvek je bilo osoba koje su umele da reKnu, nasmeju me, impresioniraju zapažanjem ili pričom. Znam da takve osobe postoje i dalje ali..da retko svrate.
    Grehota! A i razmazile su me pa sada se durim .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #2444

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Што сам старији то ме Старсицини постови све више убијају у појам... како ми снаге копне због година, све теже успевам да контролишем романтика у себи... јел то дете пре писало... или сам ја беше пре читао само политику, док се није распала... додати мало експлицитности, сликање за Плејбој, и збогом Анабела Басало, ју р со јестрдеј...
    Priznajte kolega da je čitate na nekom drugom mJestu
    Meni je jako žao da je njen entuzijazam u korenu ubiVen...da kažem sasečen...pa su njeni biseri ograničeni na malo (ali odabrano) društvo...
    Žao mi je da je vascelo pučanstvo ostalo zakinuto....ali ko ih Hebe...
    ....kad bolje razmislim...bisere i ne treba bacati pred svinje...p' da
    А на ком другом мЈесту има да се чита Старсица? Што би рекао Бора Чорба, ја сам мало неупутјен...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #2445

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Ako podhitno ne prestanem da verujem SVIMA zaglavicu na pshijatriji...
    i jos....
    ako nastavim da mislim da ljudi nisu zavidni, bolesno ljubomorni i da su svi drugarski nastrojeni prema, takodje mi sledi psihijatrija..
    Glupo zensko :/
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 163 od 169 PrvaPrva ... 63113153161162163164165 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •