Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 137
Strana 137 od 169 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,041 do 2,055 od ukupno 2524
  1. #2041

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Aj nađi mi jedan post gde sam napisao "neki ovde" a da se konkretno ne zna o kome govorim, molim te. Ako to ne uradiš (jer nećeš imati materijala), za kaznu ima da virtualno progutaš svako slovce kojim si moje cenjeno ime stavila u isti koš sa tamo nekima.
    Nastavljamo happy hour? Oću sad morati i s tobom na tri stranice?
    O tugo jesenja.

    Ti si prozivao kao lav kanter godinama pa kao ako odem pa sad kao mijat a meni kad je dunulo da oću da prozivam odmah reagovanja.

    OT
    Kad bih znala gde tačno da umećem zareze u prethodnoj rečenici, pocrkali bismo od dosade. Jelde? Jeste.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #2042

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat Mijatović kaže: Pogledaj poruku
    Aj nađi mi jedan post gde sam napisao "neki ovde" a da se konkretno ne zna o kome govorim, molim te. Ako to ne uradiš (jer nećeš imati materijala), za kaznu ima da virtualno progutaš svako slovce kojim si moje cenjeno ime stavila u isti koš sa tamo nekima.
    Nastavljamo happy hour? Oću sad morati i s tobom na tri stranice?
    O tugo jesenja.

    Ti si prozivao kao lav kanter godinama pa kao ako odem pa sad kao mijat a meni kad je dunulo da oću da prozivam odmah reagovanja.

    OT
    Kad bih znala gde tačno da umećem zareze u prethodnoj rečenici, pocrkali bismo od dosade. Jelde? Jeste.
    Zaključujem da bi trebalo da počneš sa virtualnim izjedanjem slova. Ne znam kako, snađi se.

  3. #2043

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Sve to jednom dodje na svoje
    Naplate se dugovi, repovi iz proslosti te stignu
    kad se najmanje nadas.
    Zato, samo treba strpljenje
    za sve
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  4. #2044

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zakljucak je pravi inkvizitorski
    Vuk prerusen u ovcu se brzo razazna...
    Uglovi posmatranja se razlikuju od oka do oka.

    ..sta svasta zakljucih zorom ranom
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #2045

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Kod nas se vozi desnom, ovde levom stranom, a ja bih....ja bih kroz sredinu
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  6. #2046

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Pratim da je greota i dižem za izjavu da sam zaključila da, iako vlada mišljenje da je insinuiranje i spletkarenje odlika žena, muškarci mnogo češće odu na temu koja vam se misao vrti, do kog ste zaključka došli i slične i onda ide priča "eto neki ovde, da ne imenujem..." pa ispišu čitav referat podsmeha na račun drugog. Ko je iole upućen u tokove događaja odmah zaključi koga. Kao neke prije. To rade Mijatović, Samuraj, Bazilej, Sivi i mnogi drugi. Žene su konkretnije, spremnije da šakom među oči iskažu svoje mišljenje.
    Da ne duzim, tek sada videh ovaj post jer toliko vas pazljivo citam, a povodom saopstenja trac kluba ovog foruma hocu da kazem da ne prihvatam vas sud, vec samo sud svoje partije (Tito) i da stojim iza svakog posta kojeg sam napisao ovde na formu. Ako treba ja cu sve dokumentovati i potkrepiti fotografijama koje su mi na raspolaganju. E takoc, a sada mozete da zapalite lulu i da nastavimo da zivimo u miru.
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  7. #2047

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Popodne sam pila kafu u bašti nekog kafea i odjednom je nešto strašno zasmrdelo iza mene , okrenem se i vidim par mladića cenim da nemaju više od 18, te shvatim odakle vetar duva..oni smrde. Mladi pa smrde. Smrde i seli u kafić tako smrdljivi. Imaju za piće, nemaju za sapun. Dezodorans, šta god. Odlepila sam.
    Zaključak je sledeći: mislim da kao narod malo polažemo na higijenu, uprkos medijskom bombardovanju reklamama za sapune, dezodoranse, prašak i slično. Ovaj izuzetak koji me je izbezumio nije pravilo. Ima klinaca koji se tuširaju kao manijaci i mirišu za svaku pohvalu, ali generalno veći deo populacije nam je nemaran prema higijeni
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  8. #2048

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    da mi idu na qrac prozivanja bez kraja....
    opste je poznato da mrzim kad udjem na forum i vidim dvesta tema igara po kojima ripa Anibas
    nemam ja nista protiv nje,osim sto mrzim zatrpavanje tema
    jel to treba da isticem u svakoj prilici?
    dakle,sigranje mi je bljak
    dalje,s kim ne komuniciram,ne odgovaram na provokacije
    bole me qrac za prozivaca i ne pruzam zadovoljstvo da se primim
    uopste,meni ovo nije realan zivot
    moj zivot je van ovog mesta,malo zut,malo siv
    mrzi me da izadjem iz pidzame ,i to je sve
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #2049

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...da će Sandokan, na kraju, ipak da kresne Marijanu

  10. #2050

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Da se nešto ovo proleće brzo razlistalo. Čoveče sve mi zeleno u vidnom polju.I to baš ,baš zeleno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  11. #2051

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Kako pojedinima kad popiju muda porastu k'o baloni..Onda me se sjeti poslije godinu dana - jutros u 03:06h, pa se raspili i pomene svaki detalj, koji čak ni ja nijesam primijetila, a do tada nijednom nije pitao kako sam, nazvao, poslao sms..i sad bi opet da se malo pomazimo..Mrš, bagro!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #2052

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    ..da je vreme fantastično za neki izlet, punjenje baterija u prirodi i vraćanju lepog raspoloženja .
    Dosta nas je zima držala u getou.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #2053

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Došla sam do zaključka da dobronamerni ljudi,oni sa plemenitim srcem i iskrenim netendencioznim nastupom imaju najveću vrednost za mene.Mnogo puta mi se desilo da baš takve ljude stavljam u drugi plan fascinirana lažnim sjajnim maskama nekih drugih ...Danas sam shvatila da je ustvari ljudska dobrota ono nešto što želim blizu sebe.Potreban mi je neko ko me može voleti "do koske" i kad sam u svojim lošim fazama,i kad sam namćor i kad mi je jezik oštriji od mača. A mislim da takav neko postoji,samo nisam obraćala pažnju na njega.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  14. #2054

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Manje više do kog sam ja zaključka danas došla...bitno da su komarci došli do zaključka da je proleće/leto...šta li već...stiglo
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #2055

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Zaključila sam danas, kako mi je malo potrebno da mi bude lep dan.
    Perfect
    I kada uhvatim tako srećne misli, krenem napred, a svet prolazi mimo mene,
    a ja ne marim, jer je to nešto što sam ostavila iza sebe
    Tako je najbolje.
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

Strana 137 od 169 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •