Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 104
Strana 104 od 169 PrvaPrva ... 45494102103104105106114154 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,546 do 1,560 od ukupno 2524
  1. #1546

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Nije lako s'muškarcima
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #1547

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    jako je lako,
    samo ako znaš kako

  3. #1548

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Mesecima ne fotografišem. Ne mogu, neće mi se aparat u ruke, nalazim mu trista mana, nemam inspiracije i tako redom.
    Pošto je naišao neki loš period, poslednjih mesec dana često sam na groblju i tamo sve nešto vidim, sve mi se čini dobro za fotkanje ali ubedim sebe da se manem ćorava posla i dovodim u vezu slikanje i groblje.
    Juče nosim žito i čekam da se uh, onaj najteži deo završi i spazim dve apsolutno fantastične vrane na grobu od belog mermera sa statuom anđela. Kao da sam na Per Lašezu a ne posred Srbije. Naravno, ne nosim aparat sa sobom kad idem na sahrane te mi trenutak pobeže.
    Jutros odoh opet i vidim puno ptica i fantastične motive.
    Pa se nešto mislim, da li postajem bizarna ili odvlačim misli ne bi li sačuvala zrnce zdravog razuma...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #1549

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Mesecima ne fotografišem. Ne mogu, neće mi se aparat u ruke, nalazim mu trista mana, nemam inspiracije i tako redom.
    Pošto je naišao neki loš period, poslednjih mesec dana često sam na groblju i tamo sve nešto vidim, sve mi se čini dobro za fotkanje ali ubedim sebe da se manem ćorava posla i dovodim u vezu slikanje i groblje.
    Juče nosim žito i čekam da se uh, onaj najteži deo završi i spazim dve apsolutno fantastične vrane na grobu od belog mermera sa statuom anđela. Kao da sam na Per Lašezu a ne posred Srbije. Naravno, ne nosim aparat sa sobom kad idem na sahrane te mi trenutak pobeže.
    Jutros odoh opet i vidim puno ptica i fantastične motive.
    Pa se nešto mislim, da li postajem bizarna ili odvlačim misli ne bi li sačuvala zrnce zdravog razuma...
    ima nesto "u groblju"...dok sam stanovala blizu Starog,nedeljom smo potomak i ja odlazili u setnju po groblju.....uhvatimo red,pa obidjemo citavu jednu stranu,onu sa starim spomenicima...zastanemo,pogledamo slike gospode i gospodja...ponegde naletimo na stihove....nema svezeg cveca,niko ne obilazi...potomci starosedeoca nestali,raselili se,mozda postali nemarni.....a tisina bude carobna..izmesti te iz svakodnevnice....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #1550

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ovaj narod je sve vise i vise prso.
    Hasta Siempre

  6. #1551

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sve vise i vise postajem cudna sama sebi.Ko zna zasto je to dobro ..
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  7. #1552

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ako se ne osjecas dobro, a zensko si...mijenjaj frizuru, boju, osisaj se na celavo, izbrij pola glave...hahaha whatever, promjena je bitna i promjena mijenja sve na bolje.
    Ja se odlucih da ne budem vise plava, ajd da vidim poslije 100 godina kako je biti medju ovim pametnijim farbama.
    Hrabrost je bila mijenjati sve to tik pred izlazak, moglo je biti pogubno, neko bi izginuo da nije uspjelo. Ovako...ja zadovoljna, ljudi hvale...dobro, to znaci da sam prije izgledala kao kanta ahahah...ali neka im bude.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #1553

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da filozofija cveta tamo gde iluzije o svetu i životu okopne. Tada, istini za volju, čoveku ne ostaje mnogo, jer iluzije su veliki deo našeg ovozemljskog prisustva. Ali ono što nam ostane, istinski je temelj za sreću. Bila ta sreća protkana radostima koje delimo sa drugima, ili blaženim mirom u samoći. Filozofija je to sunce koje rasteruje sive oblake, posle obilne i hladne jesenje kiše. Ono nas ne može ogrejati, jer filozofija nije sama sebi smisao i nije ništa ako se ne primeni, ali i takva, ona krepi dušu čoveka koja traga za svetlošću i toplinom. Filozofija nas dakle, ne izbavlja iz tame sopstvenih zabluda, ali nas iz te tame poziva da je sledimo, noseći sa sobom fenjer mudrosti.



  9. #1554

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Shapat kaže: Pogledaj poruku
    Da sve vise i vise postajem cudna sama sebi.Ko zna zasto je to dobro ..
    I meni i meni
    Dodji janje kad se žito žanje




  10. #1555

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da bih komotno mogla da radim za one...hotlaJnove
    Od silne kolicine ledenih tecnosti koje sam ovih dana sasula u ovo, moje, osetljivo grlo imam bas onako seHy, promukao glas...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #1556

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Da bih komotno mogla da radim za one...hotlaJnove
    Od silne kolicine ledenih tecnosti koje sam ovih dana sasula u ovo, moje, osetljivo grlo imam bas onako seHy, promukao glas...
    Да је штета што тај глас јутрос није још дубљи. Мисли, због ноћашањег пеха, или шта ли је то већ било.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #1557

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da je vreme za kafu.
    Jaku.



  13. #1558

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    fali mi moja Majka Bic Boziji....postajem inertna.......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #1559

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    zakljucak je da treba nesto jesti danas .
    sve mi se vrti u glavudzi od gladi , red je da se jede .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #1560

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    neko sinoc nije mogao zaspati dok pesmicu nije srocio...
    i rece;"tu i tamo neko ga pomene"...Ccccc
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 104 od 169 PrvaPrva ... 45494102103104105106114154 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •