Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 167
Strana 167 od 169 PrvaPrva ... 67117157165166167168169 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,491 do 2,505 od ukupno 2524
  1. #2491

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da covjek od dugova i administrativne nepismenosti ne moze zivjeti ko covjek!
    Ima dana kada mi treba neko... Neko, ko ništa ne pita, a zna sve.

  2. #2492

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Što je sujeta jedna jebena stvar.
    Da pojasnim
    Na poslu uglavnom radim sa muškarcima. Koleginica starija godinu dana i ja. Jedine žene u grupi.
    Ona me po lepoti šije za tri klase. A sem toga uvek je sređena, napucana, doterana.
    Ja pored nje izgledam, da ne preteram, al ko dronjak. A i ne trudim se, iskreno.
    Za mene je to samo posao, a ne društveno dešavanje.
    Elem
    Za vikend smo išli na proslavu Nove godine.
    Šminka, frizura, farderoba, štikle...
    Bila sam otkriće večeri.
    Čitave naredne nedelje sam ja bila tema.
    Koliko ustvari sjajno mogu da izgledam
    Ok, prijalo meni sve to, da se ne lažemo...
    Ali njena reakcija mi je bila najbolja...Pa na mene ste se već navikli...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  3. #2493

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ne mogu vjerovati da na televiziji vidim film koji dosad nisam pogledala. Vau.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #2494

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Nije lepo, a ni pametno voziti žutom trakom preko Brankovog mosta...i skupo bre....5000 dinara
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  5. #2495

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Nije pametno ni voziti bez pojasa, i to je pet 'iljada.... a ako platiš odma', čak duplo manje
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #2496

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ljudi koji na zadnje staklo svog automobila zalepe Ime: beba.jpg Pregleda: 145 Veličina: 5.1 KB misle da imaju:

    - pravo prvenstva prolaza na raskrsnici
    - pravo da se uključe u saobraćaj i ako neko nailazi
    - pravo da daju desni žmigavac, a zatim namotaju u levu traku, ne bi l' lakše smotali da parkiraju pod pravim uglom
    - pravo da stanu posred trake, uključe sva četir' žmigavca i potpuno uguše saobraćaj dok ne uvedu svoje dete u vrtić.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #2497

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ..nista od proleca,evo nama opet zime..

  8. #2498

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ljudi koji na zadnje staklo svog automobila zalepe Ime: beba.jpg Pregleda: 145 Veličina: 5.1 KB misle da imaju:

    - pravo prvenstva prolaza na raskrsnici
    - pravo da se uključe u saobraćaj i ako neko nailazi
    - pravo da daju desni žmigavac, a zatim namotaju u levu traku, ne bi l' lakše smotali da parkiraju pod pravim uglom
    - pravo da stanu posred trake, uključe sva četir' žmigavca i potpuno uguše saobraćaj dok ne uvedu svoje dete u vrtić.
    A jel nemamo... sto pizdis odma, pa covjek je samo istrcao na 5min da se djete ne smrzne na ovoj zimi... e to sto je njegoivh 5 tvojih 15min je druga prica

    Apropo ovom tvome zakljucku gore... ja sam bas neki dan razmisljao kako ljudi koji imaju milion i jednu naljepnicu na kolima nisu bas sigurni na cesti.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #2499

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sam se skroUz odvikla da pismeno obrazlažem slaganje sa nečijim stavom, smejanje nečijoj duhovitosti, saosećanje...iliti bilo šta što mi bude oku ugodno (čitaj pisanje tkz reputacije ...iako mi je čitanje istih čiji se vidljivi broj sada povećao i te kako ulepšao dan).
    Nekako imam osećaj da se sa mnogima, posle toliko godina, razumem i bRez reči...
    Zaključila sam da, iako su mi u početku delovali skroz besmisleno, laJkovi trenutno baš nedostaju (jbt, nisam verovala da ću ovo ikada napisati).
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #2500

    Re: Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...da mi se sviđa leptiricino pisanje kao prethodni post, da ima reputa, dobila bi ga, ali ko bi pogledao reput, one i ja i eventualno neko ko sve kontroliše, ovako, umesto reputa
    generacijo!

  11. #2501

    Odgovor: Re: Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    U mom mestu je sredom i subotom, ono kao velika pijaca, mada je stalno takva...
    I tako ja od tezge do tezge, voće, povrće, cveće...razmišljam i dodjoh do zaključka. Ovo proleće čini čuda. Skreće pažnju naroda sa koje kakvih gluposti, politike, crnih hronika i usmerava ih na pijacu. Počela je jurnjava za rasadom, semenjem, sadnicama...
    Žene onako sve sa visine pitaju jedna drugu jesi li posejala baštu...pa da ja sam još onomad...meni već cveće uveliko cveta, drugoj samo što ,,paradajz nije sazreo", a ja tek mladi luk i spanać jedem mislim iz svoje bašte.
    Tako da su sve ostale teme u zapećku, nikako da čujem neku aferu, trač kao obično...sve podredjeno cveću i povrću.
    Zvala me komšinica da joj vidim cveće u dvorištu...ma ekstra...odoh ja odmah kod Djoleta cvećara po još koju korpu cveća kako da komšinicino cveće bude bolje od moga
    Nema veze, i ja volim da se pohvalim da li sa cvećem, garderobom i sl...to je ok, ali što me čini još srećnijom to je činjenica što su bar za momenat opet ponavljam stavljene u zapećak teme o smanjenju/povećanju plate, rijaliti šou ,,Parovi,, ... Bravo za proleće, televizor je izgubio bitnu sa dvorištem. Izgubio bitku sa paradajzom i muškatlama. Proleće, vesnik normalnosti sve do jeseni a onda Jovo nanovo. Eto mog zaključka...e što volim proleće
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  12. #2502

    Odgovor: Re: Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sam apsolutno u pravu sto nikad nisam popustila i postavila neku svoju sliku na net..ovo je vise da ti se zgadi zivot..bljaaak

  13. #2503

    Odgovor: Re: Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Pet x Aca Lukasa (incl. i spektakularno zatvaranje), čet'r x Lexingtona. tri x Miligrama (efektivno jer su jednom ispušili zbog poradi nevremena)...dva Tropica...jedna Jeca Karleuša....2 mesečna ciklusa ...
    Zaključak....preduuuugo...predugo...taman toliko da imam pravo da zahtevam da mi dadnu drževljanstvo
    Zaklučak od večeraske...Vuk dlaku menja (sada da l' po boji oli po kolicini)....ali ćud jok
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #2504

    Odgovor: Re: Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ode nam natalitet u Q...!
    Sve manje brakova, još manje dece.
    A i ovo što se udaje skoro sve trudne !
    LM...zaključih da se retko koja udaje na prazan stomak !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #2505

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Алкохол је великооо зло!
    Пас ће те увек разумети

Strana 167 od 169 PrvaPrva ... 67117157165166167168169 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •