Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 143
Strana 143 od 169 PrvaPrva ... 4393133141142143144145153 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,131 do 2,145 od ukupno 2524
  1. #2131

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Dosao sam do istog zakljucka kao i Rasti.
    U pocetku mi je Nadal bio simpatican onako sav razbarusen , kao da je stigao sa neke plaze u Spaniji na teniski teren i derao sve redom lake ruke.
    Posle ovog poslednjeg meca i onog tuzibabackogplacipi kastog pokazivanjem kaziprsta pokazao je spontano, mahinalno , kakav je sportista i pre svega covek.
    Dobro Rafa ..videli smo i sudija je video.
    Na stranu sto je njegov trener smorio sa Rafinim povredom kolena ..a Nadal je trcao 5 setova kao sumanut i usput se cesao od dole pa navise sve kosu namestajuci.
    Moz ti osvojiti i 10 Garosa al si u tom jednom trenutku , tim jebenim kaziprstom rekao sve.
    Nisam navijac Noleta i skoro mi je bilo svejedno da li ce ga dobiti ali Nole je za Rafu gospodin .
    Nole je za Rafu Dom Kulture.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #2132

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Danas sam potvrdila
    ono sto odavno znam.
    Volim Dunav
    i kad je siv
    kad je mutan
    kada je onako opasno miran, pa ne znas sta skriva
    kad ovako naraste pa preti...
    Volim ga uvek,
    smiruje me i opusta

    Ne bih mogla ziveti daleko od njega...
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  3. #2133

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Postao sam opaka domaćica. Evo proučih sva mesta gde prodaju sokovnike. Kad se samo setim kakav sam pjesnik u pokušaju bio...sanjar...boem...a sad... gorenje ili filips? Užas.

  4. #2134

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Paznja, koncentracija, pamcenje, sve mi je to na nivou kisne gliste.

    Zapovedi danas sefica da popamtim neke gluposti, ja je belo pogledam i kazem: zapisi mi.
    - "Jbt, Ela, ne mozes to da upamtis?"
    Mozda i mogu, ali necu.
    Znas onog novog komsiju, par lokala od nas?
    Vidi, znam mu ime, znam i prezime, znam i mesto odakle je, znam smer onoga sto je studirao....znam i par prvih brojeva indexa...a obican, medj` ostalih 500 obicnih...

    ... i, ovih dana se pitam, koj` ce q to meni u zivotu? Znaci li mi ista?

    C...

    Ima da nosim papirce i olovku sa sobom.....i zapisujem.

  5. #2135

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Da sam ja danas u fazonu neke lagane muzike i da ne bih mogla da živim bez muzike.Ona me pokreće ,diže,leči.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #2136

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Mi smo siromasan narod. Ali, ko bi to rekao kad uvece izadje u grad? Sve stolice u kaficima zauzete, svaku noc, svaki dan.
    Srbi su narod koji mrzi da radi, koji stalno kuka da nema para i kako je u vreme Tita sve bilo bolje. Nije nas sramota (naravno, generalizujem, ne bih da se neko oseti prozvanim) da pozajmljujemo pare da bismo sedeli u istim tim kaficima a posle kod kuce jeli 'leba s jezikom.
    Kaze ona nasa cuvena: "Sve se moze kad se Srbi sloze.". Moze se qrac. Vec neko vreme pratim proteste u Brazilu i Turskoj, njima je dozlogrdilo, onomad se to desilo sa Grckom, a samo mi sedimo u 'ladovini kafane i mrsimo muda kako nam nikad nije bilo gore a niko ne preduzima nista da nam bude bolje. Naravno, uz neizostavni produzeni espreso sa limunadom i kutijom nekih skupih cigareta na stolu jer je sramota pusiti neki Bond, npr.
    Ja volim Srbiju, stvarno. Ali ne volim ono sto je postala. I sve mi se vise gadi kad vidim ko se sve nakacio na srpsku sisu i kako isisavaju zivot iz nje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #2137

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    ..da je Ela rešila da zapisuje...A ovamo, muški reckaroši...ccc .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #2138

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Ko čeka taj i dočeka.
    Ko ne dočeka...naček'o se
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #2139

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Sodoma i gomora!
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #2140

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    da treba da izvadim mesecnu kartu za zemlju terakote , sunca , dobrog vina , crnih maslina iz maslinovog ulja , tamnih vrelih ociju i ostalih nedorecenih explicitnih detalja .

    ima da me dodje jeftinije , .... e viva Espana ! kraj jula .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #2141

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Da su Britanski komentatori i mediji ujedno jedini krivici sto vise populacije nije uz A . Murray-a .
    Svojim verbalnim dosetkama iz viktorijanskog doba i ostalom verbalnom i pisanom , ne prilicenom masturbacijom doprineli su da veliki ...
    procenat ljudi dobije antipaticnu sliku o bledunjavom Shkotu . Sto nije fer , decko je sasvim ok , s obzirom odakle je dosao .
    Uz to , ne udara po lopti toliko lose .
    Male su sanse da ga Spanac razvali , no ne gubimo nadu , hheheeheee .
    Poruku je izmenio rusty nail, 28.06.2013 u 20:40
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #2142

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Nemoguce je uci u Ikeu i kupiti samo ono po sto si dosao.
    Poslije ostavljam prnje na putu do kase da mi ne bude lose kao otkuca racun...sta cu kad sam slaba na kuhinjske potrepstine...nikad dosta
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #2143

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Danas sam dosao do zakljucka kao i bar desetina ove planete koja je gledala danasnji Wimby .
    Zakljucak je da sam prisustvovao cudu . Cudo , da . Nije Medjugorje , Fatima ili slicno , ali je cudo.
    KADA NEKO SERVIRA 135 MPH STO MU DODJE PREKO 200 NA SAT , PA MU ONDA ISTA TA ZUTA
    LOPTICA DODJE NAZAD SA KAMATOM ZA 1,67 SEKUNDI I POGODI GA U STAJNU NOGU KOJU JOS
    NIJE NI POMERIO POSLE SERVIRANJA , TO MU DODJE CUDO NEVIDJENO .ETO TO RADI NOLE NAS
    SAMPION , PROIZVODI CUDA .

    ZIV BIO MAJSTORE

    subotnji poz. em dragoj em miloj biliverki .
    Poruku je izmenio rusty nail, 29.06.2013 u 22:19
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #2144

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    Danas sam dosao do zakljucka kao i bar desetina ove planete koja je gledala danasnji Wimby .
    Zakljucak je da sam prisustvovao cudu . Cudo , da . Nije Medjugorje , Fatima ili slicno , ali je cudo.
    KADA NEKO SERVIRA 135 MPH STO MU DODJE PREKO 200 NA SAT , PA MU ONDA ISTA TA ZUTA
    LOPTICA DODJE NAZAD SA KAMATOM ZA 1,67 SEKUNDI I POGODI GA U STAJNU NOGU KOJU JOS
    NIJE NI POMERIO POSLE SERVIRANJA , TO MU DODJE CUDO NEVIDJENO .ETO TO RADI NOLE NAS
    SAMPION , PROIZVODI CUDA .

    ZIV BIO MAJSTORE

    subotnji poz. em dragoj em miloj biliverki .
    pristao sam bicu sve sto hoces,evo prodajem dusu djavlu svome.....
    Diego ce se prodavati i na jesen po Spaniji.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #2145

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    da je ovaj forum postao zaparlozena njiva . nista zanimljivo se ne desava . moracu pod hitno da revidiram rekreativnokonzumentski status . cak i za taj najblizi oblik ucestvovanja se zahteva malo vise desavanja i dinamike , ....


    btw .... sport kvazi intelektualnih nadjebavanja u vis ne smatram olimpijskim sportom .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 143 od 169 PrvaPrva ... 4393133141142143144145153 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •