Stvarno blaaaagog pojma nemam gde da napisem ovo, pa cu ovde metnuti. Vec cu smisliti neki zakljucak.

Vec neko vreme mene bija zelja da se ofarbam, iako se nisam farbala oko 5 i po godina, kao, cuvam kosu. E sad, posto mi stravicno treba neka promena a da nije sisanje, odlucim ja da promenim boju kose definitivno. Ali, kao necu da se farbam nego cu da je perem kolor samponom. Sve regularno, uradim kako treba, ostavim da odstoji na glavi kao farba.. Odem da isperem sampon (inace, uzela sam tamnu braon boju) i u pocetku je baaaas bilo tamno kad sam ispirala, trebalo je dobra dva minuta da voda postane bistrija. Postajala je sve bistrija dok nije dosla na neku boju kad se ispiralo i nikako da stane. Ja sve kontam da je to kao farba, da taj sampon treba ispirati dok voda ne bude skroz prozirna dok nisam uklavirila da je to jebeni sampon a ne farba. Tako da, umesto tamno braon nijanse ja na glavi furam za nijansu tamnije od moje prirodne boje.

Zakljucak moze da bude da ne znam ni da se menjam k'o covek. Ni za kurac nisam majke mi.