Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 108
Strana 108 od 169 PrvaPrva ... 85898106107108109110118158 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,606 do 1,620 od ukupno 2524
  1. #1606

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    najmanje se radi o pomoci...hiljadu nacina postoji da se odbije molba,zahtev ,sta vec....

    stvar je u nacinu....to je ono sto me je zaprepastilo...i pogadja me najvise moja licna losa procena...nije tajna da sebe smatram inteligentnom zenom,kud nestade ta zena?!?! sta bi s njom,za boga miloga? zasto je zmurila na znakove pored puta,zasto je nalazila opravdanje i za ono sto ne zasluzuje da se opravda?
    ja to dozivljavam emotivno,veoma...mene vredja kratko pamcenje....

    odavno me neko nije ovako iznenadio...mislila sam da poznajem ljude... kad ono CVRC....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #1607

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    po ko zna koji put.....Kako je svet mali...Cccccc
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  3. #1608

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Veceras sam solo trinker...
    Svako drustvo bi bojim se bilo suvisno, osim ako se neko ne bi zakleo na sutnju, ispijanje casa dobrog bijelog vina, i upijanja lakih nota...
    Mada, dobro je nekada nazdraviti sa samim sobom...u vremenima kad se juri za svime i svacime, kada svi misle samo na svoje guzice, dobro je malo zastati, sabrati svoje misli i odabrati vlastite prioritete, jer ruku na srce, ukoliko uz tvoju srecu i prosperitet nije vezano isto interesovanje neke druge osobe, bojim se da ce pokazivanje interesa opadati brzinom munje...dakle, boljet ce ih dupe.
    Dakle, stati malo, ispricati sebi vlastitu pricu, skrivene zelje, potrebe...kao da se to precesto zaboravlja.


    E, stara boljka se leci starim lekom...
    Dabome vinom... Ta ne bi valjda mlekom?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #1609

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da i ja veceras soliram uz vino, doduse crno. Sve se plasim pokvarice mi se ono sto sam otvorila sinoc


    Maj nejm iz Megi end ajm an alkoholik
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #1610

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ju žene šta vam je? Jesam li ja to onako spontano otvorila sezonu?
    C, c, c...gore ste od Ejmi
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #1611

    Odgovor: Do kog ste zaključka danas došli?

    Sve solo drinkeri.

    Ako ne računam zlatna vremena foruma kad nas je Najka lopatala u grupnjak i kad smo bili solo drinkeri u virtuelnom društvu istih (a to se ne računa u solo drinkeraj), možda sam imala maksimum tri epizode. I to tek jedna čaša. Druželjubiva uz višak OH jedinjenja, valjda nisam sazdana za izloaciju ovakve vrste.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #1612

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Kola ne samo da su krenula niza stranu nego još i dobijaju na ubrzanju, na ovom forumu postoji dve vrste žena, solo drinkerke i one što neće da priznaju da su solo drinkerke....joj koja bi to terevenka bila kad bi se sastale, sve zajedno, sa svojim čašama i flašama...

  8. #1613

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    ...zadnji put sam bio pijan pre godinu i nesto...ribe uopste vise ne jurim...samo radim, forsiram pse i vilenim sa cerkom...dosao sam do zakljucka da sam mator...najgore u svemu je...sto sam shvatio da mi to prija......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #1614

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Nedostaju mi neke teme na muzici.

  10. #1615

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Poslednji put kad sam bio solo drinker sam spavao 3 sata dnevno(što sam nadoknađivao na poslu, pa me je poslodavac "obožavao" ) i nisam se brijao i boleo me kurac i za posao i za sve.
    Doduše, ja ispijanje piva uveče ne računam u neko sad opijanje, popiješ 3-4 piva i bezveze, naročito kad je vruće.
    Ali zato je ljuta je za solo drinking zakon, tu gubiš kompas definitivno
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #1616

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sam bas postala alergicna na negativne osobe,koji svoju losu energiju i nervozu prosipaju na sve strane,
    pobijaju tudja misljenja i sve vide u negativnom kontekstu,samo i ako se jedno slovo kosi sa njihovim "extra mozgovima"
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  12. #1617

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Neko je vredan ovih dana a i taj mobiklik, kako ne može da traje celi mesec

  13. #1618

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ne baš danas već iz prethodne sesije...
    ...da je tema "Jehovini svedoci" veoma pogodna za afirmaciju mladih članova...
    Di ćeš lepše teme no da ćopiš već mentalno osakaćenog...
    A njemu je u cilju da se piše pa razbija...i dokle god se piše, makar i negativno, on ostvaruje svoju svrhu....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #1619

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sam skupljao bedne lajkove i da se stidim zbog toga.

    Elem, došao sam do zaključka, a to upravo inspirisan nekim svojim trenutnim stanjem, koje je onako tu i tamo ništa posebno dobro, ali ne ni preterano loše, kako sam ja u suštini jako talentovan, jeste i mama mi kaže to Doduše, to nema vez s ovim forumom, ali čisto da kažem, pišem već danima, rađaju mi se ideje u glavi, fala Bogu, pa nisu usmerene na RL, nego ih bacam na papir. Ako ovako nastavim, dogodine u ovo doba biću milioner, a i ako ne budem, mislim da će biti ok da završim to što sam započeo.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #1620

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da l' volis mene ti
    da l' umro bi za mene
    da l' volis mene ti
    vise nego sebe

    Da l' volis mene ti
    nebitno je vreme....

    .....................

    Budi pametan i pravi se lud

Strana 108 od 169 PrvaPrva ... 85898106107108109110118158 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •