Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 165
Strana 165 od 169 PrvaPrva ... 65115155163164165166167 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,461 do 2,475 od ukupno 2524
  1. #2461

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da sexa ne manjka nigde!
    Dužnici te zavlače, promoteri obećavaju, administrativci hebu u zdrav mozak, mediji ti turaju ljubičaste naočari, "tvoji" misle da si im dužan (dužna), poslodavci gledaju da te sjebu...i tako.
    Doduše..ima sexa i na forumu; svaki čas padne neko podjebavanje !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #2462

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    stvarno mi treba novi komp
    ali stvarno
    da se vise ne rvemo nego da ko sve normalne porodice zibvimo u dve sobe,svako sa svojim kompom...


    nego,pitanje za sivog kad se pojavi ovde: iskacu mi ko nenormalni prozori kad sam na vojvodini...znaci,da poludis.... kako ja to da sredim ,ser?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #2463

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Гледам неку Циганчад...као наша деца.. и није ми јасно кад прерасту у...
    Prerastu i vaša..

    Svi se rodimo isti, a posle nas životne okolnosti sjebavaju i prave od nas to što prave. Plus oni imaju mnogo manju šansu samim rođenjem.
    Па не родимо се баш исти, они су мало тамнији.

    Него, искаче ми на фејс обавештење, неки портал који сам лајковао објавио нову вест, "покушао да силује... ", и не пише даље. Кликнем, кад оно 17годишњакињу, и мислим се, бар није опет осамдесетогодишњакиња... знам да је грозно и наравно да не мислим да је то ишта мање грозно, али тако сам се навикао на разне болештине по овој црној хроници...
    Sviđa mi se tvoj ton.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #2464

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    nego,pitanje za sivog kad se pojavi ovde: iskacu mi ko nenormalni prozori kad sam na vojvodini...znaci,da poludis.... kako ja to da sredim ,ser?
    U Firefoxu:
    - Tools, Options, Content, čekiraj...Block pop up windows;
    U IE:
    - Tools, Internet options, Privacy..čekiraj Turn on pop-up blocker.

    ..ukoliko se nakupilo toolbarova i sl govana...skini sa Softpedie malwarebytes free..instaliraj i na kraju instalacije DEČEKIRAJ da ti 15 dana da probnu prof.verziju!!! Zatim updates base...pa SCAN NOW! Šta pronađe..klikni Quarantine all..možda zatraži restart i videćeš da komp mnogo bolje raducka !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #2465

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Доста ми је новосадских бусева и трчања на исте.
    Радујем се празницима.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  6. #2466

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da potpuno razumem babin žal za gumenim čekićem...i tepanjem šarana!
    Naravno, ona je iz skromnosti izostavila komentare koje je tada dobijala:
    -- U jbt...kakva riba !
    Naravoučenije:
    - Nema vajde dok se ne lupi šakom (ili čekićem)..po stolu, glavi ..gde god !
    Iliti..ŠTOCA vugla..i Bog da te vidi !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #2467

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Sećam se, tamo negde kad sam imala 16-17 godina, Katica psiholog me je pitala da li bih joj opisala svoj tip muškarca. Ja k'o iz topa: "Crn, visok, plave oči, široka ramena, inteligentan, da ume da me zasmeje." i to je jedna od dve stvari koje su mi ostale urezane iz razgovora sa njom. Druga za ovu priču nije važna.

    Od tog opisa možda se jedan uklopio u tu priču

    Nisam imala mnogo momaka, ali ono što sam imala je skoro pa skroz različito od ponuđenog opisa, što po izgledu, to po ponašanju.

    1. Plavušan. Visoki plavušan. Prva ljubav i neko za kime sam dugo čeznula. Skroz smo različiti i ne bi uspelo, kontam da bih ga ubila u nekom napadu besa. Škorpija-Blizanac
    2. Crn, visok, bivši rvač i vaterpolista. Jedan od onih tipova za kojima se okreneš na ulici. Ne zna da jebe. Škorpija-Rak. Eto, po zodijaku najbolji spoj a isp'o šipak.
    3. Crn, visok, manekenčić i košarkaš. Još jedan od onih za kojima se okrećeš. Ne može da mu se digne, a i kad mu se digne, k'o i da nije. Mada, i bez obzira na nedostatak seksa, jako mi je bilo dobro sa njim. Sve ostale stvari su funkcionisale odlično i nadomešćivale seks. Jako mi je bilo teško kad smo raskinuli. Škorpija-Jarac, i radilo je.
    4. Nizak, smeđ, ali ima osmeh da ugreje celu prostoriju. Nismo se našli u pravo vreme i zbog toga mi je jako žao, mislim da je moglo da nam bude lepo. Škorpija-Bik. Dobar kombo i u praksi i na papiru.
    5. Ćelav, nizak, dlakav kao zver (ne znam otkud toliko dlaka na tako malom čoveku). Ima 45 godina. Odličan međusobni odnos, seksualno skroz oslobađajuće i pored njega sam se definisala kao osoba koja jesam danas. Škorpija-Rak, again. Ovog puta bulls eye.
    6. Visok, crn, zelene oči, pa k'o za mene. Sve funkcioniše. Bio u zatvoru jako dugo. Kad sam saznala zašto je bio u zatvoru.. Pa, da sam to saznala odmah, ne bih bila sa njim, garant (iako nisam ponosna na sebe što to kažem). Slomio mi je srce i još uvek ga nisam zaboravila. Škorpija-(jebeni) Strelac. Užasov užas.
    7. Plav, visok, plave oči. Klinac od 18 godina Kad ga slušam šta priča i kako priča, ja se odmaram, majke mi. On priča o svojoj školici, o svojim problemima, i ja pustim mozak na pašu i ćao. Ponekad ga čak ni ne slušam, i toliko mi prija sa svojom pojavom jer je tako slatko bezbrižan da mi dođe žao što nisam u tim godinama pa da zajedno budemo takvi. Škorpija-Rak. 3 od 2 nije loše.


    Zaključak broj jedan: Ono što je svima zajedničko jeste što su svi inteligentni i što su svi umeli da me zasmeju. Izgled mi odavno nije presudan, ali inteligencija jeste. Ne mogu da budem sa nekim kome je inteligencija zakržljala ili nedorasla mojoj.
    Zaključak broj dva: Meni fali samo deda od 60 godina u ovoj kombinaciji i mogu da se udam
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #2468

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Au brate žabo
    Nije valjda da nisi imala ni jedan drugi znak??? Ili su škorpije samo te koje se pamte
    Ja sam doduše imala samo jednog...duplog škorpiona...na mene isto duplu pravi potop...od marice do hitne...
    Zaključak...treba ti jedan dupli da bi zaokružila priču
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #2469

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ...Ja k'o iz topa: "... inteligentan,...

    Zaključak broj dva: Meni fali samo deda od 60 godina u ovoj kombinaciji i mogu da se udam
    Znači - odustaješ od 'inteligentan' ?!

  10. #2470

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Ma ne bre Ja Škorpija, oni ostalo Mislim da nisam bila ni sa jednom Škorpijom. Ne znam kako bih to podnela, i sama sebi sam ponekad previše

    Nenade, jedino ako implicirate da je neko od 60 godina neinteligentan Mada ja baš mislim da je obrnuto. Treba biti pametan pa u tim godinama obariti curu od 27 (ako ne pametan, bar lovaran).
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #2471

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da mi je neko rek'o da će mi nenad.bds biti inspiracija za paparaco...ne bih mu verovala.
    Al' pazi čoveče,
    kačim fotku i sve mi neprijatno. Viš šta je poštovanje...
    Obrišem brezobraznu i ubacim manje brezobraznu sličku. c,c,c...I'm losing my osećaj za filing. Postala sam previše mekana
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #2472

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    [QUOTE=_baba_;782758... Postala sam previše mekana [/QUOTE]

    To još od pre - a gumeni čekić za šarane, ha?

  13. #2473

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Ma ne bre Ja Škorpija, oni ostalo
    Ups...a ja mislila navodiš im znake i poDznake...kako je...jel' te sada moderno
    Pa se sve mislim...odakle tolika količina škorpiona za tako mladu osobu (da ne reknem kratak život)....ali izeš ga...šta znam
    Sada ću tvoj post u skroUz drugačijem svetlu pročitati (odma' da ti kažem...blizanac i jarac piši propalo....a vidim da te Bog sačuvao vaga)...
    Elem...zaključila bih da mi ona krivulja, sinusoida..u onom dijagramu (kojem btw ne mogu da se setim imena) na negativnoj razini...pogotovu ona intelektualna faza...
    Mora da je zbog sinusa koji me već desetak dana kinje i muče....
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #2474

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    nego,pitanje za sivog kad se pojavi ovde: iskacu mi ko nenormalni prozori kad sam na vojvodini...znaci,da poludis.... kako ja to da sredim ,ser?
    U Firefoxu:
    - Tools, Options, Content, čekiraj...Block pop up windows;
    U IE:
    - Tools, Internet options, Privacy..čekiraj Turn on pop-up blocker.

    ..ukoliko se nakupilo toolbarova i sl govana...skini sa Softpedie malwarebytes free..instaliraj i na kraju instalacije DEČEKIRAJ da ti 15 dana da probnu prof.verziju!!! Zatim updates base...pa SCAN NOW! Šta pronađe..klikni Quarantine all..možda zatraži restart i videćeš da komp mnogo bolje raducka !

    sve sam odradila a pomoci nema....iskacu prozori kao ludi..... osim ako zabranim ulaske na odredjene strane....a kako da ne idem na fejs,vojvodinu,jahu..... znaci,trpim....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #2475

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Sve je isto ko i prije, kada sedi nesto, tesko se moze podici.... Aman

Strana 165 od 169 PrvaPrva ... 65115155163164165166167 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •