Do kog ste zaključka danas došli? - Strana 73
Strana 73 od 169 PrvaPrva ... 2363717273747583123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,081 do 1,095 od ukupno 2524
  1. #1081

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Mora da sam "šugav"...jer se svi hvale sa nekim crvenim reputima a meni neće niko . Jbt...još će se zabrinem da sam "politički podoban" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #1082

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da nekim ljudima se citanje svodi na esemes poruke
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #1083

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da se ipak sa zanimanjem gleda..
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  4. #1084

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da nikad nista pametno u zivotu nisam uradio, bas sad nesto razmisljam o tome i bas stvarno nista..verovatno to mogu samo pametni a posto ja nisam znaci necu saznati kakav je osecaj uraditi nesto pametno..

  5. #1085

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Aaa...da fascinacija lepotom,koja ne mora da potice od jednog odredjenog lepog bica ,vec od celine trenutno zatecenog sveta ,moze dovesti do radosti i srece - i to samo u ljubavi......

    ''Tragedija lepote koja ne sluzi ljubavi''...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  6. #1086

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da je marmelada bash slatka...bash nekako bash

  7. #1087

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Izgleda da cu imati interesantnog sagovornika na erotici


    Dr. Zo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #1088

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da je tuga ,ono, sto osecamo zbog gubitka...i to na gubitak u sirem znacenju ...znaci ne samo da smo izgubili ono sto smo imali....vec i nesto sto smo se nadali da cemo imati ili nesto sto smo jako zeleli...pa nemanje toga prestavlja gubitak...

    I jos..da bi smo osecali tugu ,potrebno je da imamo svest o odsutnosti...a ovu nam omogucava masta ,tj.sposobnost da zamisljamo...A,mozemo da smatramo da je nesto odsutno jedino ako to mozemo da zamislimo kao prisutno...Masta je dakle preduslov...

    Kroz tugu,svet se prikazuje drugacije nego inace...Mi gledamo u svet ,u ono sto postoji,i otkrivamo odsutnost ,prazninu,nista...A ovo nista ispunjeno je smislom jer ima vrednost...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  9. #1089

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zabušavam te mislim da je vrijeme da se maknem.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #1090

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Danas nista nisam radio pa se smorio,a sad razmisljam da penzionerima nije nimalo lako ,neznaju sta ce od sebe

  11. #1091

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Da me trenutna Farma, uopšte ne privlači.
    Šta se desilo sa mnom?


    edit: Znam...Miloš Bojanić me iscrpio.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #1092

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Zaključila sam da niko nije ništa bitno zaključio u poslednja dva dana...

    Šta li se dešava ?!?

  13. #1093

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    I bez pogleda na sat, zaključila sam da je dvanaEJst i petnaEJst i da kasnimo na Auto"PijaC"


    dete mi se na uvo toliko prodralo
    da nisam mogla ne doć do zaključka kako ću ostatak dana provesti tumarajuć okolo u stresu

    i nagluvičavo

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  14. #1094

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Nema boljeg treninga i veceg veselja od bacanja kukuruza.

    Prvo zabadas kukuruze u korpe, rade ruke i ramena kad treba da shoras sve na elevator, kad te iste korpe podizes prepune. Tesko u pizdu materinu.
    Zatim, kad klipove 'kuruza trpas u tu istu korpu sa betona, koji su igrom slucaja promasili cilj, a to je ista ona korpa koju bas radosno nosas. Tada rade stomak, guza i noge.
    I najsladje za kraj. Posalju te u prikolicu punu 'kuruza da iste nogama vuras dole onima koji ih u elevator ubacuju. Rukama (jos jedan nacin da radis ruke i ramena) ih skupljaju, da se notira. E sad, ti si gore i treba sve to guras, sve, sve. Rade noge sve u sesnaJs' kad se ritas kao prcana zecica. A pored nogu, tacno osecas kako te guzica moli da prestanes jer imas osecaj da ce otpasti. Ruke takodje rade, posto se drzis za stranu prikolice dok klipove guras dole. Stomak radi isto. A tek mozak sto radi? Pa, stignes da se samom sebi najebes keve sto se dobrovoljno prijavis da pomognes

    E da, da ne zaboravim faktore iznenadjenja.
    Prvi faktor iznenadjenja je kad si dole i kad skupljas 'kuruze sa betona pa te:
    1) iznenadi klip koji pada pa te dekne po glavi. Jos bolje ako nije jedan klip, nego bude cist rafal.
    2) iznenadi klip koji te opali tako lepo po prstima da ti dodje da se upisas od srece.
    Drugi faktor iznenadjenja je mnogo dobar To je onaj kad si u prikolici punoj 'kuruza, pa sedeci guras klipove dole.. pa te par njih slucajno ne obidje, vec ti se podvuce medj' nozice lagane i slatko te iznenade kad se nadju u vertikalnom polozaju. Zene obicno navuku osmeh, dok se muski obicno smeju zato sto psuju naglas (cast izuzecima).

    Ziveli 'kuruzi
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #1095

    Odgovor: Do kog ste zakljucka danas dosli?

    Neredovni obroci + sekiracija = sHeban probavni trakt. I onda nema misterije za dva manja konfekcijska broja.....a nije dijeta (a vala ni sport). Da nema bolova, bila bi miLinica
    Poruku je izmenio ELA, 02.10.2010 u 22:14

Strana 73 od 169 PrvaPrva ... 2363717273747583123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  2. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  3. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •