Nekome ko će razumeti ostavite poruku - Strana 156
Strana 156 od 163 PrvaPrva ... 56106146154155156157158 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,326 do 2,340 od ukupno 2442
  1. #2326

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku



    puste pare
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #2327

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    ajde dodji, kafica je skuvana

  3. #2328

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #2329

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    .....B.B. ne fali tebi ništa.... i ne treba da obraćaš pažnju na određene persone
    na ovom forumu a kamoli da se povlači ili izvinjavaš onima koji sebi daju za pravo da
    komentarišu druge a ne misle da su i oni nekom dodijali svojim "smislenim" izlaganjima
    u nedogled i da su ljudi ovde došli da se zabave a ne da teraju svakog ko se pojavi i ne uklapa se
    u njihov šablon ili ti viđenje, kao da forum poseduju u ličnom vlasništvu ,te se svojim komentarima
    ponašaju da ne kažem fino/bahato..Pa se posle svi pitamo otkud je forum zamro,svi dođu pa
    odma odu..m,u čemu i u kome je problem...Samo se ti drž' teme na kojoj postuješ i vozi miško...
    Dodijali su oni i sami sebi a kamoli drugima da nisu.... to boring.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  5. #2330

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Ime: srećan rođendan.jpg Pregleda: 76 Veličina: 34.1 KB
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #2331

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    meni slifa,tebi qrac,diko....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #2332

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Zloćo...(i) ovog si joj (potencijalnog) hebača oĆerala
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #2333

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Eee svašta vam se mota po glavama,a niko nema"muda" igrati se.
    Vi kao da ste iz pretprošlog veka,sve "ozbiljne crkvene" babe

  9. #2334

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Vidi...za pisati nešto ozbiljno treba imati koji gram mozga, za igrati se to nije obavezno.
    Takođe za osećaj mere treba imati izgrađene socijalne kodekse i ne smarati ostale. U ova vremena napretka načina komunikacije uopšte nije problem nastaviti sa svojim igrama iz vrtića ali na PP (što se tiče foruma), ili telefonom... ili ličnim druženjem. Time niko ne bude uskraćen ali niko i ne bude iritiran.
    "Ja IMAM pravo..." je toliko bezvezna fraza jer (u opštem dualizmu sveta) frazeri ne pominju da imaju i OBAVEZE!
    E sad...ne bih da komentarišem čestu pojavu padobranaca da od ovolikog izbora tema vide samo one gde ne treba gram mozga. Valjda svako bira prema svojim dometima...jbm li ga ?
    P.S. Pohvala kolegi za nick i avatar koji lepo impliciraju ciljnu grupu....guske.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #2335

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Ne znam zbog čega uopšte postoje ovolike teme i čemu one služe ako se "ne izrabljuju",
    o kakvim socijalnim kodeksima ti pričaš?Nije ti ovo privatan klub ili stambena zgrada pa ćemo uvesti
    vreme mirovanja od 15-17h.Gde u pravilniku foruma stoji dozvoljen br.ispisanih tema,pronađi mi to gde se
    ograničava pisanje,pa ćemo diskutovati Sve ostalo mož'te mačku o rep da okačite.
    Uostalom na internetu postoji mnoštvo foruma sa raznim tematikama pa kom se ne sviđa mož' da bira neki drugi.
    Ovaj lepi i veliki forum zamire upravo zbog dobrodošlice koja mu se priređuje.Sve same kerefeke ..
    ...ta 'ajte molim vas Kušuj!
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #2336

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Normalno je da forum zamre. Ovaj zivi od, ako se ne varam, 2005. ili 2006. godine, reci ce pouzdanije stariji clanovi od mene. Nekada su te igracke teme bile nivelisane jer se vise pisalo na ostalim delovima foruma.
    Ne radi se o dobrodoslici, Anibas. Radi se o tome da nije zanimljiv clan koji ne zna da bekne na drugim temama osim na tim igrackim, a i kad bekne, bolje da nije Ti rece da je virtuelni zivot samo zabava. De, reci mi, pravi zivot nije zabavan kad se citav potencijal "zabave" ispucava na forumu?

    Mene boli pajko. Jednostavno ne procitam takve teme, osim ako nije pisao neko na koga mogu da se nastavim. Mislim, ako je tebi i jos ne znam kome to igra, neka vam, ne bi tema bilo da nisu popularne, ali kad se nesto dugo rabi, postane smor.

    Lepak koji je drzao ovaj forum jeste SQUAW. A nje vise nema. Jedan od debelih razlgoa zasto je forum umro a clanovi otisli. Pored toga sto su administratori u jednom periodu bili potpuno nezainteresovani za forum i njegovo funkcionisanje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #2337

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Ja sam za to da je banujete zbog neozbiljnosti a članovi kojima se ne sviđa njeno igranje, koji su preozbiljni i prepametni, samim tim, napreduju za stepenik više. Dosta je bilo njenog igranja, odrasti mali veseljače i budi pravi član foruma.

  13. #2338

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Mislim da ste svi prenaglili i pomalo preterali. Ovo je šarolik forum, ima svega i za svakoga.
    Ako se "gazdama" ovog foruma nesviđa neka tema, iz razloga što je pretrpana ili neozbiljna, neka je obriše.
    To nikako nije razlog da se ti članovi prozivaju kao ljudi koji ne znaju ništa drugo da "beknu".
    Teme postoje da bi se u njima ostavljala svoja: mišljenja, zapažanja, smeh i suze.

    Budite opušteni i onako baš bez veze
    Ja volem da se igram i to me u pauzama moga posla zaista odmara i opušta. Žao mi je što su nas u međuvremenu napustile jako kvalitetne osobe koje su davale balans ovom forumu
    Ali nije problem, ako to nekome smeta

  14. #2339

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    ma nek' radi ko šta hoće...ali meni je najjači Sivi sa svojim insistiranjem na smislenim i ultramudrim postovima, a kad se setim kako se onomad razastirao po forumu sa "rodićeš mi sina, na mene da liči" i ostalim leptirastim izjavama, ne mogu a da ne crknem od smeha ...nego, uglavnom svratim da vidim da l' je 3V nešto ispametovala, a kad je nema, ponekad napišem šta mi tog trenutka padne na pamet, uglavnom tupavosti jer mi mozak nije dovoljno razvijen da pariram raznim intelektualnim gromadama. I fale mi Martinelijeva posleponoćna jecanja za nežnim ženskim zagrljajem...

  15. #2340

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    kazu da ne razumes tekst ako ne znas znacenje svake reci. zato bi pitao doticnu clanicu, sta znaci rec: pajko?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 156 od 163 PrvaPrva ... 56106146154155156157158 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  2. A šta kad smo mi nekome prvi?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 12.08.2012, 13:16
  3. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 08:07
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.10.2006, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •