Nekome ko će razumeti ostavite poruku - Strana 160
Strana 160 od 163 PrvaPrva ... 60110150158159160161162 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,386 do 2,400 od ukupno 2442
  1. #2386

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    ...ima veze i sa hazarderima na siguricu i nesigurnim hazarderima.
    Sa onima koji neprestano uskacu i iskacu iz vozova, sa onima koji ulaze na prvoj, a izlaze na zadnjoj stanici, koji samo jednom u zivotu putuju, kao i sa onima koji se konstantno krecu, da l' vozom, rolerima, biciklom ili mozda cak avionom. Svi se bar jednom nadju na peronu "kajanje", ako ne pre, onda sigurno na krajnoj destinaciji...
    Epilog je poznat, dakle sigurica!

    P.S. Truc, bla, bla
    Never confuse movement with action.

  2. #2387

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Skupljam kamenje za jednog naucnika ali se nosim mislju da pocnem da uzgajam tartufe jer sam cuo da donose profit s a obzirom da je
    ponuda mala a potraznja velika a na osnovu tog surovog ali i osnovnog postulata trzista proizilazi da je to jako profitabilna delatnost kojom nameravam da se bavim u blizoj buducnosti a mozda i daljoj jer mi treba 756 dozvola kako bih ktenuo sa proizvodnjom Tartufa , pomalo neuobicajenom za nase krajeve ali mislim da upravo iz tog razloga se mogu ovajditi , to jest , profitirati , jer je najvaznija ideja , to jest , pobednik je onaj prvi jer je na trzistu tako za razliku od ljubavi gde je pobednik onaj poslednji

    Kvaka 22.


    .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #2388

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Odgledala
    Vredelo je čekati prevod za drugi deo, skroz bih pokvarila opšti utisak da sam ga isparčala...iako su me sva čula svrbela ovih mesec dana
    Samooo...trenutno, a već poduže, bisere volim da delim isključivo sa meni posebnimA...s toga ću preskoćiti i sa preporukom i sa nekom prezentacijom mog viđenja...
    Možda jednom...negde... uz kaficu...pored Dunava...(i bogato meze...da sam se drugar'ca ne naljuti )...volela bih...tako bih volela...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #2389

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Samo da se zapljunem na brzinu nema me, znam, a sve mi ovo nedostaje baš, baš
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #2390

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Ofarbaj jaja, neće me biti ovih dana . Mora malo da se teren- ira ( u vazduhu, na zemlji, u vodi).
    P.S. Bider mider funkcioniše .
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #2391

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Pa brate gospođo, stvar je prosta. Ako nema qrac, ondaK sigurno ima bubiz. A ako ima bubiz na oca, kao npr. ja, onda sam u problemu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #2392

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku



    na samo 12 min ili km?
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  8. #2393

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Znaš šta...džaba tvoja velika slova i pisanja jer nikada nećeš biti ni prineti našem leptiriću makar i uspeo u transformaciji u leptira ! Doduše, ipak si barem jednog člana foruma obradovao...onog ko je uvek tražio sliku u kupaćem .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #2394

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Sretna godišnjica braka !

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #2395

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    "Iš sotono" ...oplakah od smeha !
    Jbg...tako mi i treba kada pre pisanja gledam Lepa sela.... Kako god..imaš dara da oraspoložiš, hvala ti !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #2396

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Републикосрбијанац је из Републике Србије, из Републике Српске је републикосрпскијанац.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #2397

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    E...a da si probala taj performans za intervju umesto pred ogledalom, pred dedom...gde bi ti kraj bio ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #2398

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    E...a da si probala taj performans za intervju umesto pred ogledalom, pred dedom...gde bi ti kraj bio ?
    Jebeš ga, ja kad stanem gola pred ogledalo...toliko se svidim sebi da mi deda onda ni ne treba.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #2399

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    E...kada vojvođani nauče da prave duvan čvarke, onda to treba ovekovečiti slikom. Ovako...taman se ponadah da 'ćem vidnem čvarke kad ono šipak !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #2400

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    ...
    Eto...mi se kunemo u nju a ona tako ?
    Em narcis...em cicija !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 160 od 163 PrvaPrva ... 60110150158159160161162 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  2. A šta kad smo mi nekome prvi?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 12.08.2012, 13:16
  3. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 08:07
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.10.2006, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •