Kada ste se najviše uplašili u životu?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 68
  1. #1

    Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Pitanje više nego jednostavno Kada ste se najviše uplašili u životu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    paz da ti neko .....shala,shala..

    Kad me otac ostavio u obdaniste ne bi li provodio vreme pored TVa ??Neeeeee..nije to.
    Bilo je to kad sam se prvi put potukao,a da nisam to ni trazio,ni zeleo,a sto je najgore nisam mogao da izbegnem bio sam u cjoshku uchionice prvi razred,sam i ostala dca muska su bila ljubomorna i sta vech u tim godinama...
    tada kada sam sam morao neke stvari sam da reshim!! da uzmem stvar u svoje ruke.....taj osechaj.to nikad nechu zaboraviti...tako sam mu lepo glavu isutirao,imao je vechu masu nego ja,jache ruke,jer je dete paora...ali dobro sam ga spustio.
    Strah od prvog dana skole i strah od tog hm..dechaka..jel...s'kime sam se ja borio.Sve u svemu strah ponekad naidje jer ga ja iz moje podsvesti,izgleda nisam obrisao,ostao je i reflektuje se ponekad u mom real life sto nije dobro...za mene!
    Poruku je izmenio piquer, 26.05.2007 u 16:01

  3. #3

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    kada te tri budale ne puste da ih obidjes pri brzini od 140 , pa ti dodajes gas na 180 i sa 230 dolazis na breg ne znajuci ko je na suprotnoj traci na vrhu brega , pa kad vidis da je na nekih 10 - 200 metara shleper , borme ti nije svejedno. ali posto pisem ovaj post kraj je bio happy . nerado se setim toga .inace se nisam plasio nikada . jos da napomenem da mi je tada sin imao 4 godine i da nisam zeleo da poginem . sreca je moja bila sto sam vozio auto koji juri neverovatnih 260 km na cas. Citroen special 2ooo. fala francuzima na dobroj mashini .

  4. #4

    07 Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    kada te tri budale ne puste da ih obidjes pri brzini od 140 , pa ti dodajes gas na 180 i sa 230 dolazis na breg ne znajuci ko je na suprotnoj traci na vrhu brega , pa kad vidis da je na nekih 10 - 200 metara shleper , borme ti nije svejedno. ali posto pisem ovaj post kraj je bio happy . nerado se setim toga .inace se nisam plasio nikada . jos da napomenem da mi je tada sin imao 4 godine i da nisam zeleo da poginem . sreca je moja bila sto sam vozio auto koji juri neverovatnih 260 km na cas. Citroen special 2ooo. fala francuzima na dobroj mashini .

    josh u krivinu........
    (umro sam od smeha )


    p.s. Treba tebe istuci takvog blesaaog ili jok dobar si vozach ?

  5. #5

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    ispravka za metrazu od 100 - 200 metara .
    A tebi Piquer , mozda je smesno ali mom suvozacu nije bilo , progovorio je u Beogradu samnom .
    (nista lose ne mislim Piquer )

  6. #6

    12 Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    ispravka za metrazu od 100 - 200 metara .
    A tebi Piquer , mozda je smesno ali mom suvozacu nije bilo , progovorio je u Beogradu samnom .
    (nista lose ne mislim Piquer )

    sto se tiche metraze nema veze,ne vozim od 2004.

    Pa jest mi smeshno ali ne onako podrugljivo da ti se smejem.
    i sta kazes TEEEEEEEEEEEK u BG-ishu ste
    stigli
    da se ispizdite jedan na dri\ugoga.
    Ako ,nadam se da ti nisi popizdeo ne bi valjalo ali vishe
    ni sam ne znam sta valja .
    Znam samo sta se mora.

  7. #7

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    To je bilo u vezi sa mojim sinova.Kad je pala stolna lamba i njihova pokrivka pocela je da gori.Ali ima BOG golemi sin me svikao to je bilo sekunde kako nisu se zapalili ja sa mojim muzem brzo smo reagirali i ne se sluci tragedija.Hvala na Bog sta moje sinove sta su zive i zdrave.

  8. #8

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Moje dete je sa godinu i kusur doživelo fras. Tih nekoliko minuta mi je trajalo kao godina i nikada se više nisam uplašila u životu. Ko je doživeo i video zna o čemu pričam. Noge su mi se odsekle. Sva sreća pa nije ostavilo nikakve posledice, a kada vidim da neko olako shvata i tretira temperaturu kod male dece, specijalno u tom uzrastu, naježim se.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    najvise sam se uplasila kada sam dozivela saobracajku....

    ... prolazim kroz raskrsnicu (necu pisati detalje), sva se odigralo u delicu sekunde... udarac direktno u moja vrata - "letim" prema mladicu koji drzi dete u narucju... vidim kako cu da ih "pokosim"... kola se odbijaju od bankine, "rulajuci" niz ulicu, okrecu se (ne secam se koliko puta)... da bi se konacno zaustavila sa preke strane ulice, nekih 100-tak metara od mesta udarca
    ..............od straha mi se ukocila vilica, i nisam mogla da govorim. Mladic sa detetom je prvi pritrcao da vidi da li sam OK i ponudio se da bude ocevidac ...
    neunistiva zlojebaba!

  10. #10

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    joj i da, drugar na duplim trakama - umalo nogu nije izgubio .
    Oche on na crveno

    a kola se zaustavljaju k'o voz .................

    samo sam sebe zamenio za njim .....i da redovno pismenih zadacja iz francuskog ,likovnog,srpskog ponajvishe,matisha,mladjih devojchica sa sve pletenicama od kose sto pave ii i metalaca neurednih,paora,tucha onih pravih krvavih....e sad mi je lakse ,kad sam sve rekao.

  11. #11

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    joj, rasplakah se dok chitam zoin post... e, te saobracajne nesrece me uzasno pogadjaju...

    najvishe sam se bojala kad je telefon zazvonio u 4 ujutru i kad su mi rekli da josh nije doshla kuci... kad sam saznala shta joj se desilo... kad sam stajala nemo u holu bolnice znajuci da me nece pustiti da je vidim... kad su rekli da su shanse minimalne... ja sam se josh nadala, ali uzalud.... nikad nisam bila toliko uplashena, tuzna osecala se nemocnije... to je prvi put da se vracala bez mene iz izlaska... prvi i poslednji put... jer je neki manjak odluchio da prodje kroz crveno...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  12. #12

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Kada mi je sin bio tesko bolestan a doktori saopstili da nece preziveti dan .
    To nemoze da se opise a nedao BOG da dozivite taj UZAS.

    Ni danas mi nije jasno kako sam to prezivela.

    Hvala BOGU preziveo je na veliko cudjenje svih lekara a moju neizmernu radost
    ZIV i ZDRAV LJUBI GA MAJKA
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  13. #13

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    ...kada mi je bivsi decko rekao da je bolestan, i da mozda nece jos dugo ziveti... Kako sam se uplasila tada... Nisam znala sta bih radila bez njega, iako tada kada mi je to rekao nismo bili zajedno. Stajali smo napolju na kisi, zagrljeni, placuci. Rekao je da ta dijagnoza nije sigurna, mora da uradi jos neke analize i sta ja znam sta sve ne. Nisam mogla da spavam dok nije otisao na pregled i dok mi nije javio da je dobro... Da mu se nece desiti nista. Od srece sam istog trenutka pocela da placem. Sada je dobro, nadam se da ce i u buduce biti tako.
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  14. #14

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    Vece poslednjeg bombardovanja na nas lepi grad,prozori cvile kuca mi se drma ,trese se tlo pod nogama,neznas gde da se sklonis ,sedim na ivici kreveta u dnevnoj sobi i placem,strah me je,drhtim kao prut, a oni tuku. Nesecam se vise kakve su to granate bile ,ali znam da nikako nebi volela da se ponovi. Fala bogu kuca je izdrzala a bilo da se neponovi nikad vise.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  15. #15

    Odgovor: Kada ste se najviše uplašili u životu?

    ...kada mi je mama umrla...

    ...kada sam videla sina na vratima, uplakanog, sa ožiljkom oko vrata od užeta...brat ga je spasio da se ne obesi...igrali su se i slučajno se desilo...strašno!!!

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čemu se najviše obradujete?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 09.07.2016, 23:31
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Ciljevi daju smisao životu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 01.08.2010, 21:10
  4. Da se o mom životu pravi film :)
    Autor Sokica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 15:44
  5. Poslednji put u životu
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2008, 23:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •