Nekome ko će razumeti ostavite poruku - Strana 161
Strana 161 od 163 PrvaPrva ... 61111151159160161162163 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,401 do 2,415 od ukupno 2442
  1. #2401

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    E...kada vojvođani nauče da prave duvan čvarke...
    Ne bi to valjalo.
    Provereno!
    Npr. po Kanadi - udjem da popijem kafu usred velegrada; u nekoj zabiti, na autoputu... Svugde isti 'Second cup' ili neka druga franšiza... Isti raspored artikala, istovetni artikli, istovetno uniformiasno osoblje. A sve česće i kod nas: Leskovački roštilj, Banjalučki ćevap itd. tamo gde se jelo i očekivalo da se jede nešto drugo.

    A ko hoće duvan-čvarke, nek ih traži tamo gde pripadaju.






    A ni ovi duvan-čvarci nisu operisani od ove naše 'globalizacije' - 'Zlatibor' u Valjevu!

  2. #2402

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    kakvi duvani čvarci, šta j' sad to? nikad čula ...ko još duva u čvarke
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  3. #2403

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku





    Zanimljivo je onom ko ne zna da si uspela da vidiš post pre prepravke.

    Počinjem da kontam o čemu pričaš svo vreme.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #2404

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku




    Zanimljivo je onom ko ne zna da si uspela da vidiš post pre prepravke.

    Počinjem da kontam o čemu pričaš svo vreme.
    Ne...nisam videla post pre ispravke....laJkovala sam upravo ono sto sam videla...tri taČke...
    Lagala bih kada bih rekla da me ne zanima izvorni post.....ali avaJ....
    ...čak sam se nosila mišlju da tvoju poruku stavim na...najPoruku....tako prikladna na prikladnoj temi...

    Elem....drago mi je da se, ovako...na nevidjeno ipak kockice sklope...i da kontaš da sam ja na osnovu skontanog sve ovo skontala....
    Ma....
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #2405

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    ..a da probaš da ostaviš razmak posle zareza pre nego da ostavljaš sve za sutra ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #2406

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    mmm, ovo izgleda bajno...sad vidim otprilike šta su duvan čvarci...kako li se to pravi? odoh da tražim po netu gde ima u NS da se kupi...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #2407

    Odgovor: Nekome ko ce razumeti ostavite poruku

    Ili se miris preneo na šal (čime dovodim u pitanje kada je isti stavljen) ili su svi u vozu imali tvoj miris na sebi ili sam ga prejako njušnula
    Citius, Altius, Fortius.

  8. #2408

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Elem, kako mi taj koktel boca nije baš puno pomogao i kako sam i dalje na levo oko ćorava, pozovem ja mog nadrilekara što se odaziva na mama i, odmah posle bokvice, tradicionalne lekovite biljke koju još uvek nigde našla nisam u slobodnoj prodaji (jedino da počnem sa uzgojem na terasi-kad nekim uspevaju suncokreti, što meni ne bi bokvica) dobih ja savet da kupim mast hidraciklin I da ujutru i uveče stavim u ugao oka onako malo ali dovoljno (što god to značilo)
    Jutros primenih I malo vidim na levo...sad ću opet, pa se nadam ujutru budjenju I prepoznavanju u ogledalu 😜

    U potpisu Žena (sada već) PoluSlon

  9. #2409

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    LM...slike su prelepe ali...ja veze nemam šta znači reč PUDAR !
    Čuj..Pudarski dani...jes da je u kraju Slovaka..ali ispao bih glup u društvu jer ne znam značenje.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #2410

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    i...ja veze nemam šta znači reč PUDAR !
    ..jes da je u kraju Slovaka...
    Nije reč slovačkog, nego ovdašnjeg, starijeg porekla. Etimološki rečnik kaže da 'puditi' znači terati, odgoniti - npr. ptice.

    ''Из Википедије, слободне енциклопедије

    Пудар је човек који чува виноград. Бави се и пословима који су неопходни да би род грожђа био што бољи и већи (орезивање, прскање, окопавање...). Обично станује у кућици са окућницом која је у оквиру винограда. У кућици у којој живи, живи и његова породица. Жену му зову „пударуша“.''

    Pudari su čegrtaljkama, klepetušama i drugim spravama kojima se proizvodi buka, terali čvorke i druge ptice iz vinograda u sazrevanju. Tradicionalni rekvizit im je i močuga, palica, batina za one druge 'čvorke' koji napadaju grožđe. Uobičajeno, pudari ih ukašavaju nožem.

    Evo sa 'Pudarskih dana ' u Irigu učesnika opremljenog pudarskim alatom.

    Ime: 1DSC_0510.jpg Pregleda: 152 Veličina: 193.4 KB

  11. #2411

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Hvala veliko Nenade, bogatiji sam za jedno lepo saznanje.
    U mom kraju poodavno nema vinograda iako pamtim, kao klinac, da je deda po ocu imao mali vinograd. Sada ga nema, ustupljeno je zemljište seoskom groblju (pokazalo se kao vrlo razborita odluka jer baš tom groblju i stećcima starim preko 300 godina na kojima su moji preci uklesivali rodoslov imam zahvaliti što znam svoje korene još od 1690g..).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #2412

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Pa ja baš i pitah ZAŠTO?
    Ako već plaćaš, što onda plati ovome kada to sigurno nije?
    Osim ako ga ne zoveš majstorom samo zato što majstorski ume da se podsmehne nečemu o čemu pojma nema.
    Btw...ja ti već napisah par pitanja za njega...čisto da se i sama uveriš u "stručnost" dotičnog.
    Poruku je izmenio Sivi, 14.02.2015 u 00:51
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #2413

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Ti ćeš da mi kažeš???
    Uostalom šta te bole qraC kome ću ja da platim i koga ću...
    Tvoje li noFce koristim???
    Samo ti gledaj svoja posla...ako gU imaš...a mene ostavi na miru...
    AjpaTako...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #2414

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Ti ćeš da mi kažeš???
    Uostalom šta te bole qraC kome ću ja da platim i koga ću...
    Tvoje li noFce koristim???
    Samo ti gledaj svoja posla...ako gU imaš...a mene ostavi na miru...
    AjpaTako...
    Sama si, post ranije, navela "kome ćeš da platiš"..i zašto:

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Moj tata je imao izreku....
    Završio sam fakultet (ja dodajem i te kako težak sa sve crvenom diplomom) da bih mogao da plaćam majstore...
    Ja se držim tatine izreke
    Što bih ja radila nešto ako sam sposobna da platim majstora...ponavljam...majsrora...a ne kvazi šarlatana...
    da ne bude zabune...platim ja i kvazi šarlatana...jedared ...a ondaK...jaoJ...
    Ja sam se samo zapitao.."što skačeš sebi u usta", baš zahvaljujući tome što sam ubeđen da si inteligentna osoba.
    Da to ne mislim...ne bih se ni osvrtao na očigledan apsurd i kontradiktornost.
    Aj pa..stekni mir.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #2415

    Odgovor: Nekome ko će razumeti ostavite poruku

    Pokojni Toza je u pravu

    Budi pametan i pravi se lud

Strana 161 od 163 PrvaPrva ... 61111151159160161162163 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako dokazati nekome da ga volite?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 07.10.2015, 21:35
  2. A šta kad smo mi nekome prvi?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 12.08.2012, 13:16
  3. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 08:07
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 17.10.2006, 15:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •