Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Naravno,u nasoj vezi vlada demokratija kad sam ja u pitanju,ali bogami ja sam malo vise konzervativniji tako da uvek jednim okom gledam jer nikad se nezna 'di moze da omane jel

  2. #17

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Da li i tvoja druga polovina gleda jednim okom da ne bi nešto "omanulo"?

  3. #18

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Tesko je to otkriti zaista.Verujem da,da mada zna ona mene pusti me da svrljam uradicu-nista.Da me je sprecavala sigurno da bi je varao,ali posto nije ja cu joj to uzvratiti da necu je prevariti.Jeste nekad toga bilo ali nismo ni bili u ozbiljnoj vezi nego ono u prolazu.Sad su se stvari promenile.

  4. #19

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Da li onda ono tvoje "ja sam malo konzervativniji" znači-da ja nju pratim kako mi ne bi radila ono što sam ja njoj nekada radio? Ako ona ima poverenja u tebe, zašto ti viriš?

  5. #20

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Citat Night kaže: Pogledaj poruku
    Da li onda ono tvoje "ja sam malo konzervativniji" znači-da ja nju pratim kako mi ne bi radila ono što sam ja njoj nekada radio? Ako ona ima poverenja u tebe, zašto ti viriš?
    E devojce,devojce moje ime ti samo kaze kakav sam.Nista ne prepustam slucaju,takav sam.Glupo je porediti sad zivot ljubavni i poslovni kao sto imam ja,ali "princip je isti sve su ostalo nijanse",kaze Legenda.

    Toliko.

  6. #21

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    "...a kada padne mrak, razoriću vam brak...."

  7. #22

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Debelo smo zagazili van teme tako da zavrsavamo,ja se izvinjavam Morfe i ostalima.

    Neznam zaista zasto mi svi u zivotu takodje poistovecuju sa "Brakolomcem" kad nisam rasturio ni jedan brak.....jos.....

    Hvala na razgovoru madam lepo je bilo pricati sa vama

  8. #23

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Ne mislim da smo otišli van teme, jer je internet jedan od uslova rasturanja brakova ( imate li poverenja u vašeg partnera i on u vas, ili ne...) Baš zato sam i postavila ovu temu. A onaj stih me jednostavno osocirao nakon tvojih stihova. Ne mislim da si rasturio ničiji brak, samo me zanimao odgovor na to da li draga viri jednim okom na to šta ti radiš dok si ne netu..
    Odgovor sam dobila i hvala ti na njemu.
    I meni je bilo zadovoljstvo mladi gospodine.
    Poruku je izmenio Night, 11.04.2010 u 12:23

  9. #24

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Nije vjerovao, pa nije ni cudo da je bivsi.

    I nije tu u pitanju samo kuckanje na netu, vec i sve ostalo. Ako mi inace vjeruje, zasto mi ne bi dok sam na netu? Znaci, ako ima povjerenja u mene, net ne bi trebao bit problem, ako nema povjerenja - sve moze bit/je problem.. izlasci, mobitel.. net je samo jedna od hiljadu stvari..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  10. #25

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Njemu net ne znači ništa.
    Ima nalog na fejsu...samo je ponekad tu, i nikada, ali nikada mi nije rekao zašto imam toliko prijatelja, ko je onaj kojeg sam poljubila (virtuelno)...ko je ovaj, ova...onaj. Meni je to super, jer ja sam mu totalna suprotnost.

    Bude na msn-u samo da priča sa mnom...(ne znam kako može samo to )

    Ima povjerenja u mene...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #26

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Slicno onoj prici sto je Lilith napisala...
    Uradila sam to i ja (mada s' ove tacke glediste bolje da nisam..ali bila sam zaljubishka).
    Imala "vezu" sa jednim covekom. On ih je na msn-u imao 150 njih (i to sam mi rekao).
    Isao na razne sajtove za upoznavanja (i to mi sam rekao )
    I tako...ja se isto registrovala tamo gde i on...da mu ogadim moje potencijalne suparnice
    Jednom sam se predstavljala kao narkomanka, drugi put kao zena ciji je muz u zatvoru, sledeci put kao klinka od 18 leti (nije mu to smetalo iako je mog'o tata da joj bude ) koja trazi muza mami, sledeci put kao sponzorusha...
    I...uspela sam...ponavljam...bolje da nisam jer je kasnije u RL ispao totalni promasaJ
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #27

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Taman posla, nije mi nikada niko prebacivao što sam visio na netu
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #28

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Poshto nemam partnerku,moracu da ti odgovorim iz mog ugla,da je imam,kako bi bilo...Pustio bih je,da vidim kol`ko vremena provodi na netu...Ako mnogo provodi,znachi da joj neshto fali...Znao bih da je problem,ili u meni,ili u njenoj glavi...U svakom sluchaju,ne bih je gledao vishe na isti nachin...Ali to sam samo ja...Nego...Kako ti znash da on ne gleda,kad ti nisi kod kuce?Mozhda nisi svesna,da se on razume u net i komp mnogo vishe nego shto mislish,pa dotera tako,da mislish da nije gledao...
    Me Bring Da Enlightenment...

  14. #29

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Poshto nemam partnerku,moracu da ti odgovorim iz mog ugla,da je imam,kako bi bilo...Pustio bih je,da vidim kol`ko vremena provodi na netu...Ako mnogo provodi,znachi da joj neshto fali...Znao bih da je problem,ili u meni,ili u njenoj glavi...U svakom sluchaju,ne bih je gledao vishe na isti nachin...Ali to sam samo ja...Nego...
    Ako smatraš da je to problem onda ni tebi savest nije čista.
    Kako ti znash da on ne gleda,kad ti nisi kod kuce?Mozhda nisi svesna,da se on razume u net i komp mnogo vishe nego shto mislish,pa dotera tako,da mislish da nije gledao...
    Zavisi od toga šta ima da vidi

    Moj je gled'o i zagled'o, pratio, mlatio. Verovatno će uvek to i raditi. Al' to je njegov problem
    On gleda TV...ja visim na netu.
    I tačka

  15. #30

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ako smatraš da je to problem onda ni tebi savest nije čista.

    Zavisi od toga šta ima da vidi

    Moj je gled'o i zagled'o, pratio, mlatio. Verovatno će uvek to i raditi. Al' to je njegov problem
    On gleda TV...ja visim na netu.
    I tačka
    Vidi ti to,shta on gleda...Ne bih se ja sa time za`ebavo...TV zna da bude vrlo opasna stvar...Mozhda ga neshto pogreshno uche...
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Biti žena na netu
    Autor makilli u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 25.08.2015, 15:27
  2. Poverenje
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 03.08.2011, 23:19
  3. Kakav Vam je partner potreban
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.08.2010, 21:40
  4. Kako da otkrijete da li vas partner vara...
    Autor ELA u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 02:24
  5. Poverenje
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.01.2009, 02:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •