Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37
  1. #1

    Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Izađe moj Mile nešto do prodavnice, sretne komšinicu i ona ga upita za "moje zdravlje"...
    -Eno je kući, nešto kucka na netu...
    -Kako može toliko da visi na netu? Šta radi tamo?
    -Otkud znam...malo kuca sa jedom kumom, malo sa drugom ( obe su u "belom svetu"), kuca tamo na nekim forumima..onda kuca sa nemampojma kim sve...
    -Kako joj ne dosadi?
    -To ona i meni isto kaže "kako možeš toliko da gledaš tenis?"
    -Pe jes' i to što kažeš, svako ima nešto što voli...Jel i ti kucaš tamo gde i ona?
    -JA?!?!?!? Mene mrzi i da čitam, a ne da kucam...!

    Sad ja pitam vas.
    Zna li vaš partner/ka šta vi radite ne netu? Zna li sa kim se kuckate? Šta pišete i gde pišete? Da li je ikad poželo/la da pročita to što vi pišete ? Ima li pristup vašim mailovima, skype, msn, gmail-u...Čita li vam poštu?

    Ja sam par puta namerno ostavljala ulogovan forum, i odlazila na posao u nadi da će pročitati....Ni pogledao nije. A baš sam imala želju da pročita po neki post..džaba...Ja mu povremeno pročitam nešto što je meni zanimljivo, po neku raspravu, ali na tome ostane.
    Svako ima svoj mail. Svako ima svoj pass. Ne gledam njegovo, ne gleda moje. Kad sam kući sve je upaljeno, bez obzrira da li sam pored lap topa ili ne. Kad je on za lap topom, a meni neko kuca na msn ili skype ne čita, samo kaže-"Neko te traži.."
    Kad odlazim od kuće na duže vreme, sve gasim...A vi?

    Ima li vaš partner/ka poverenja u vas u vaše kuckanje na netu? Zamera li vam na vremenu provedenom na netu?
    Poruku je izmenio Sunflower, 20.02.2010 u 13:34 Razlog: Naslov teme...

  2. #2

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    to je prvo na shta kidishu.

    shta pishesh, s kim pishesh, auuu al si se raspisala, ko ti je ovaj, a jel i sa ovim flertujesh, a shto kachish tu sliku, opet se reklamirash, s kim kuckash, zashto ne odgovarash odma kad ti poshaljem poruku na msn..... i tako....


    od sad nova pravila!
    redosled prioriteta:
    1. dete
    2. forum
    3. teretana
    4. "partner"
    Poruku je izmenio Sunflower, 20.02.2010 u 13:35
    & underpaid......

  3. #3

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Nemam partnera...pa nemam ni tih "problema" poverenja.
    E sad, kada sam imao partnera..bilo je različito.
    Jedna osoba je bila takva da je bilo dovoljno jednom da kažem i verovala mi , jer je znala da nisam lažov.
    Druga osoba je bila takva da mi nije verovala ni posle niza uveravanja i dokazivanja koje, inače, jako mrzim (jer imam običaj jednom da kažem...pa veruj ili ne).
    Sve je u doživljavanju nekoga nas samih...nije do nas .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #4

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Uživam potpuno poverenje moje partnerke. Možda će se bar neko upitati kako je to moguće. Pa, to je zato što me odlično poznaje i zna da da sam puno bolji i prvrženiji njoj nego što to verovatno nekima izgleda...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #5

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Paaaaaaaaa, nisam sigurna ima li ga?
    Kod njega je to stvar inspiracije...... da me na sitno "podje@ucka"...
    ("Udace mi se zena preko neta") .............

    U par navrata sam htela da ga uputim "u carobni svet" - njega nije zanimalo....."Cao, doviDZenja"!

    Elem, desilo se nesto meni zanimljivo:

    Dolazi njegov kolega da mi obara sistem i zezamo se konto neta; on isprica kako je sredjivao ortakov komp, i ubacio mu neki programcic koji provaljuje sifre? ( ) ........ kao: mogao je sve mailove da mu cita...ulazi na FB nalog itd....
    Na to moje srculence kaze:"Hajd' ti to uradi i mojoj dragoj....da vidim ja s kim se ona to dopisuje?"



    Kad je otisao kolega, posadim ja dragog "tet a tet", i priupitam:"Hoces li da ti kazem s kim, gde i kako kuckam............ mozda bi ti se dopalo?"
    - Ma, daaaaaaaj, znas da me ne zanima....

    OK!!!!

    ps. Imao poverenja ili NE - to je njegov problem ........... ovo je moj odmor i relaksacija! Ne bih imala nista protiv da mu pokazem ni skakljive mailove

    (ali ideja da ortak ima uvida - to mi je brrrrrrrr )

  6. #6

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Da je onaj koga sam svojim partnerom zvala "uz" mene, ne verujem da bi me ovde bilo.
    Ne zato što on ne bi imao poverenja, nego zato što ja ne bi' imala vremena.
    A vremena ne bi' imala, ne zato što mi ga on ne bi "dao", već zato što ga ja ne bi' uzela.


    Čak verujem da je
    (ako ne više puta.. a ono bar jednom u životu) poželeo da se sa njegove "adresse" "skinem" ..
    i na neki sajt (slobodno) "priključim".

    ako ne na duže.. a ono bar na pola sata

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #7

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    a šta mi nindže da radimo..što nemamo partneri..?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #8

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Nisi valjda celi (dosadašnji) život apsolutno sama? valjda i tebe neko pazi i mazi...makar i na "određeno vreme"

  9. #9

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Kad mi je muz kuci ja nisam na netu... on stalno nesto proverava, gleda skype, pretura mi po telefonu... a meni je ovo sto reko neko gore "carobni svet" isprecam se izezam se, upoznam ljude.. i nista strasno...i nebi me zacudilo da mi je instalirao neki program da sve snimi gde kuckam dok on nije tu...
    ALI!!! elem.. i on kucka.. poceo je prvi, i krio se!! a nisam ga proveravala...
    Sad kad sedne za comp i pretrazuje svoje mailove i forume gde je registrovan, ja izadjem iz sobe.. da ne smetam...

  10. #10

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Vjerujem da ima jer zna gdje obitavam tako da me može u svakom momentu provjeriti.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #11

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu..?

    Citat Night kaže: Pogledaj poruku
    Nisi valjda celi (dosadašnji) život apsolutno sama? valjda i tebe neko pazi i mazi...makar i na "određeno vreme"
    vala i da dođe vrijeme, mislim da bi ga odma ugasio i zanijemio od šoka..što sve lajem kad puštim moju jezičinu...ako mu bude do šišnjanja, vala neka rovi ka' krtica, samo se iskreno nadam da me nej dopast takvi rovokopač...no normalno čeljade koje gleda svoja posla..i poneka moja
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #12

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Poverenje jeste osnov za jednu "zdravu" vezu.
    Ukoliko ga nema ta veza nema neku buducnost (iz licnog iskustva). Moze da potraje neko vreme ali je puna trzavica, prepirki, svadja, unutrasnjeg nemira...
    E sada, na ovo pitanje bi mogao da odgovori iskljucivo partner. Jer mnogi spolja odaju utisak da imaju poverenje a iznutra se "zderu".
    Ja mogu samo da kazem moje iskustvo.
    Prema nekima sam imala poverenje, prema nekima nisam.
    Gle cuda...a ista ja
    Da li je u pitanju jedna rec, gest ili samo unutrasnji osecaj...ne znam.
    Poruku je izmenio leptirić, 01.03.2010 u 10:48
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #13

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    MOJ partner ima puno poverenje u mene i moje kuckanje po netu.
    on voli da se ja druzzim i zrachim zrake kroz noch jer me u potpunosti razume i podrzzava. on nikad meni dushevnu 'ranu uskrachiv'o ne bi jerbo je svestan da je i njemu bolje i lepshe kad sam nasmejana i vedra no frustrirana i smrachena. on mi daje punu slobodu kretanja jer zna da chu uvek kuchi da se vratim. da me tu cheka sigurnost i razumevanje, toplina, mir i radost. on je stabilan i samouveren, duhovit, razuman i svestan da rotvajlera ne mozz chuvati u krletki.

    MOJ partner zzivi u forsters home for imaginary friends.
    & underpaid......

  14. #14

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Vrlo veoma i' je malo dovoljno samopouzdanih, sto znam sto iz licnog sto iz iskustva zena sa kojima komuniciram, da ih bar malo ne kopka.
    Ipak.. Poznajem neke.

    I, naravno, text o tome:

    Klikni radi preljube


    Kada me je nedavno jedna osoba pitala: Da li si i ti na fejsbuku, među svim tim bolesnicima?, začudio sam se tako oštroj dijagnozi ove socijalne mreže. Ali, čovek se uči dok je živ, a umre kao budala...ili, kao ja sada, trči pred rudu. Staru varku svih izgubljenih u bračnom prevodu, a nađenih na gomili: Veruješ li meni ili svojim očima? pojeli su, izgleda, pakmeni novog doba.

    Dakle, moja poznanica (nazovimo je, s razlogom - Sofija) posumnjala je da joj dragi nije baš cvećka, pa se, želeći proveriti svoju intuiciju - registrovala na fejsbuku. Uzela je ime Anđela, okačila fotke neke uspijuše i počela svoju malu (na kraju ćete prosuditi da li i prljavu) igru. Delovala je poput svake lukavstvom bolje snabdevene žene: postupno je, znajući svog momka kao zlu paru, skupljala prijatelje, strpljivo se učlanjivala u grupe kojima je član, sve dok dilber nije zagrizao prihvatajući njen request. Dalje je sve išlo lako: usledila su očijukanja fb porukama i mazna četovanja u koja se momak zapliće kao pile u kučine.

    On, pri tom, pokazuje karakter torte od 20 jaja: red naivnosti, red nepromišljenosti, a između fil izazova. Brzopotezno, namamljen Anđelom koja (a kako i ne bi) pogađa svaku njegovu želju - dogovara susret, već sluteći avanturu, ali ne i njenu burnost! Olako joj daje broj mobilnog, a ona kupuje novu karticu, i igra se seli na teren raspomamljenih sms-ova.

    Tip je iz Novog Sada, ona tvrdi da je iz Beograda. On se, dok požuda u njemu bubri, nudi da će, radi svečanog čina spajanja, doći u prestonicu. Ona insistira da se sretnu u srpskoj Atini. Mladac nastavlja da greši: doduše, ne daje joj adresu (Sofija i njen vetropir ne žive zajedno), ali Beograđanka superiorno obećava da će ga lako naći!

    Na kraju, kao šlag na pomenutoj torti, ona mu šalje poruku: Imam dečka; nismo deca, i jasno ti je da me zanima samo seks. On samouvereno potvrđuje da mu ta ideja nije mrska i utanačuje dan susreta, čim se vrati s puta.


    Sofija isprva pomišlja da mu odmah s bejzbol palicom bane na vrata, ali odustaje, jer je osveta ukusna i kad se služi hladna. Smišlja lucidniji plan: Čeka da njen dečko otputuje na taj seminar u Niš. Još dok se fejsbuklija nije ni raspakovao, naziva ga i zbunjeno veli da joj se upravo javila neka devojka koja kaže da ima za nju poruku u poštanskom sandučetu.

    On se pravi neupućen, pa Sofija, razgovarajući s njim mobilnim, odlazi do prizemlja, otvara sanduče, i čita pisamce: Zovem se Anđela, ovo je moj username na fejsbuku, ovo lozinka, pa pročitajte s kim delite krevet i kakav je zapravo vaš dečko! On je zanemeo, ledeniji od grenlandske sante. Sofija se vraća u stan, seda za kompjuter, uloguje se, i čita mu, navodno šokirana, golicavu korespondenciju.

    Već sasvim pometeno, njeno momče ne priznaje neveru, ali govori da je zaista s nekakvom Anđelom, zezanja radi, sasvim površno, tek da ogreje samopouzdanje, prčkao po fejsbuku.

    Sofija ga počisti novom intrigom, praveći se da je u koverti našla zalepljenu i sms karticu Anđelinog mobilnog, uz pojašnjenje da je na njoj dokaz njihovog ljubavnog dogovaranja.

    Zavodnik urla, trese se i paniči, jer je sad vrag odneo šalu, ali i priliku da se jeftino izvuče. Govori devojci da ne sluša ludaču, preklinje da ga pričeka, pa da zajedno aktiviraju karticu, gubi prisebnost i samokontrolu. Ona mirno kaže da će ga pozvati s fiksnog. Prekida vezu, stavlja karticu punu sačuvanih vlažnih poruka u mobilni, naziva ga i čita mu, ne bez (skrivanog) naslađivanja, sms-prepisku.

    On, svestan da je omastio omču, ćuti...Sofija, s ohološću žene koja je igru dovela do savršenstva, prekida vezu. I jednu i drugu. Za sva (ne)vremena!

    Šta zaključiti nakon svega? Neki će se klanjati Sofijinoj domišljatosti, ali izvesne argumente imaće i oni koji u njoj vide surovu manipulatorku. Treći će, oboje ih trpajući u isti koš, reći da je, jednostavno našla šljuka prdavca. Tehnički, prevare nije ni bilo, a momak je možda i na dobitku, jer se rešio žene sa sumnjivim bubicama u glavi.

    Lakan je rekao da nikad u vezi nije samo dvoje, već najmanje četvoro, pa ipak je kažnjavanje nevernosti barkanjem po dugmićima premija u odnosu na običaj Tajlanđanki da slične probleme s muškom švaleracijom rešavaju preciznim udarcem sataricom tamo gde baš zaboli.

    Predrag Ž. Vajagić
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #15

    Odgovor: Ima li vaš partner poverenje u vaše kuckanje na netu?

    Odlična priča. Istinita i ne retka.

    Uh, morala sam da prekinem pisanje posta, poustajali svi odjednom i nastade panika za doručkom, kafom i ostalim jutarnjim "sitnicama"..

    Nešto slično dogodilo se i mojoj koleginici. Njen muž je imao direktniju varijantu. Samo je jadan dan rekao da se on zaljubio, da ona može da se iseli iz stana, jer će ta neka da se useli (?!?!?!). E sad, ako ta neka baš i odustane od uselenja i predomisli se po pitanju "njihove ljubavi", onda ona može da nastavi da živi tu jer mu "ne smeta"..
    Naravno moja koleginica je samo spakovala svoje stvari, našla stan i seli se za vikend, bez obzira da li će ta "neka" da se doseli ili ne...

    Bilo bi zaista smešno, da nije istinito. Ovako je na žalost tužno.
    Poruku je izmenio Night, 11.04.2010 u 11:44

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Biti žena na netu
    Autor makilli u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 25.08.2015, 15:27
  2. Poverenje
    Autor Lillith u forumu Psihologija
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 03.08.2011, 23:19
  3. Kakav Vam je partner potreban
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 27.08.2010, 21:40
  4. Kako da otkrijete da li vas partner vara...
    Autor ELA u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 02:24
  5. Poverenje
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.01.2009, 02:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •