Šesto čulo
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Šesto čulo

  1. #1

    Šesto čulo


    sestoculo.rs



    Šesto čulo je nov, inovativan i potpuno originalan koncept koji TV zabavu uzdiže na do sada nikad viđeni nivo interakcije sa publikom. Spojivši u sebi najbolju tradiciju klasične krimi serije sa iskustvima reality programa, Šesto čulo gledaoca stavlja u poziciju aktivnog učesnika koji koristi svoje intelektualne sposobnosti na kreativan i zabavan način. Šesto čulo je prvi program koji od gledalaca stvara partnera.


    Jednom sedmično biće prikazana jedna epizoda igrane serije koja će na uzbudljiv način prikazati sve okolnosti jednog zločina. Na kraju epizode gledaocima će biti ponuđeno pet mogućih rešenja slučaja, sa pet osumnjičenih.

    Od ponedeljka do subote, gledaoci će, svakoga dana u istom terminu, moći da vide nove elemente istrage koji će učiniti da se krug osumnjičenih postepeno smanjuje. Istovremeno, tokom čitave sedmice, gledaoci će moći da nude svoje pretpostavke, ideje i teorije o osumnjičenima. Pomoć u tome stizaće od različitih gostiju u dnevnim emisijama, koje će činiti stručnjaci iz različitih oblasti, detektivi kao i VIP zvanice. Svake subote, u velikom finalu, gledaocima će se kroz igranu strukturu otkriti pravi motivi i identitet zločinca.


    Gledaoci će biti najvažniji deo istrage.
    Od njih će zavisiti ko od osumnjičenih odlazi na uslovnu slobodu, jer se do subote, kada će biti prikazan kraj epizode, neće znati ko je počinilac zločina. Oni gledaoci koji budu ranije pogodili identitet zločinca, imaće veću šansu za nagradu.

    SMS glasanje za onoga ko, po mišljenju gledalaca, jeste počinilac krivičnog dela prikazanog u seriji.

    Telefonsko isleđivanje osumnjičenih u kojima će gledaoci moći da postavljaju pitanja i uključe se u detektivsku istragu.

    Međusobna komunikacija među gledaocima koji su uključeni u program.

    Za one najuspešnije detektive među gledaocima sledi, međutim, još jedna potpuno posebna nagrada a to je status VIP agenta Balkanpola, što znači mogućnost da se gledaoci pojave kao akteri u seriji, uz najpoznatije glumce, ili u studiju,
    uz najveće eksperte.

  2. #2

    Odgovor: Šesto čulo

    Seriality , Pink, Tihomir... Tjah, sve govori "protiv", ali... "još nam samo ale fale".



    imdb (2009)

    Tata seriality-ja kaže:


  3. #3

    Odgovor: Šesto čulo

    Ja gledam i sviđa mi se. Sinoć su osumnjičene ispitivali , Aleksandar Vučić, Nenad Čanak i Jelena Trivan. Oni sumnjaju da su ubice Sekula ili Obren, mada, ja ipak mislim da je Sekula, jer je on jedini tada bio odsutan U nedelju će ih Dačić ispitivati, i tada će se i saznati ko je pravi ubica.


    Za one koji nisu gledali, na YouTubu imaju postavljenu epizodu, i ispitivanje


    Šesto čulo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Šesto čulo

    Razvodnjeno je za moj ukus i previše. Imam utisak da ih ima češće od one nove reklame za smoki - još se nije desilo da uključim tv i prebacim na pinkov kanal, a da nema onih slučajnih prolaznika ili snimaka isleđivanja glumaca koji mi deluju nekako preplašeno i kao da se u čitavom tom seriality - mitrovitjkom miksu najlošije snalaze. Pokušavam nečeg dobrog da se setim, ali mi ne ide sada, a mora da ima - radilo se tu dosta.
    Njihovi novci, al' žao mi... Filmčuga je mogla da se snimi. K'o Neretva-Sutjeska-Kozara ili tako nešto sa Anđom I Pitom, na primer. Neće valjda posle Liz i Ričarda ostati tačka? I par nepročitanih strana...

  5. #5

    Odgovor: Šesto čulo

    Ja sam gledala....i pokušala sam da shvatim. Mislim da još uvijek nisam svarila ovaj koncept serije.

    Mada, nešto sasvim novo, podržavam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #6

    Odgovor: Šesto čulo

    Gled'o i ne dopada mi se.

    Šesto čulo je kao i treće jaje...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #7

    Odgovor: Šesto čulo

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Gled'o i ne dopada mi se.

    .
    Ni meni..

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku

    Šesto čulo je kao i treće jaje...
    I trebalo nam je kao i trece oko..

    A, kasmo vec kod igre detekcije, men' je ovaj najsumLjiviji u kom god 'oces konJtekstu :

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #8

    Odgovor: Šesto čulo

    Meni su se svidele prve dve epizode. Bas su me odusevile. Nesto potpuno novo kod nas.

    Ali posle mi dosadilo. Svaka na isti fazon. A i nekako mi je tmurna slika, nigde sunca, pa daje neki deprimirani utisak.

    A i ovo u vezi gledalaca.. Ne znam kako mogu prikazivati to uopste kad se zna da ne ide uzivo... Vec je sve unapred odredjeno. A ljudi bzvz bacaju pare.
    Everybody Wants to be a Cat

Slične teme

  1. Koliko često izlazite?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 03.11.2017, 11:27
  2. Pozorište - da li, i koliko često, odlazite?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 03.05.2015, 00:04
  3. Nešto što mrzim, a često radim...
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 26.04.2014, 04:47
  4. Bioskop - da li, i koliko često, odlazite?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 09:07
  5. Koliko često idete na stadion?
    Autor Kunic u forumu Navijači
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2009, 13:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •