Da li pusite?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 68

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Da li pusite?

    Za one sa bezobraznom mastom, mislim na cigare

    Dakle, da li ste dosli u iskusenje da zapalite garci i budete "cool" ako se to moze tako reci Ja jesam jednom prob'o ( sa celim drustvom koje je pobeglo sa geografije ) i odma' su nas nahvatali, a i bolje sto jesu. Nema tu niceg zanimljivog i lepog niti moze doneti nesto lepo.

    A vi?

  2. #2

    Odgovor: Da li pusite?

    pa jesam mnogo puta ali jos nisam poceo da pusim

  3. #3

    Odgovor: Da li pusite?

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Za one sa bezobraznom mastom, mislim na cigare

    Dakle, da li ste dosli u iskusenje da zapalite garci i budete "cool" ako se to moze tako reci Ja jesam jednom prob'o ( sa celim drustvom koje je pobeglo sa geografije ) i odma' su nas nahvatali, a i bolje sto jesu. Nema tu niceg zanimljivog i lepog niti moze doneti nesto lepo.

    A vi?
    jednom mi je drug dao da povucem cim i nisam verovala da je cigareta takva...na kraju sam saznala da je to bila vutra.naravno,od tad je nikad vise nisam uzela.ne pusim niti bilo sta slicno tome...
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  4. #4

    Odgovor: Da li pusite?

    Pochela sam da pushim sa 14 godina, sada imam 17 i josh uvek pushim!

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Da li pusite?

    Pa evo,pusim vec skoro dve godine.A pocela sam zbog jednog decka koji mi se tad svidjao,neka faca u skoli...Pa ako on moze,sto ne mogu i ja.I tako navukla i drugaricu,zajedno pocele Pokusavala sam da prestanem,al posle nekog vremena shvatim da mi se cigare svidjaju i pocnem ponovo...Ma zivot je kratak,treba sve probati,pa i ono stetno.Valjda cemo se nauciti na svojim greskama...
    Jednom kada se zaljubis,bice ti jasno zasto se tuguje,zasto se luduje,zasto su noci duge,zbog cega nemas sna,zbog cega se casa ispija do dna...

  7. #7

    Odgovor: Da li pusite?

    bas bezveze, nek pusi ko hoce i sta oce, stvar izbora... ne gnjavite druge ljude vasim izborom ma kakav bio...

  8. #8

    Odgovor: Da li pusite?

    Eto tako...mene su provocirali drugovi da nemam petlje da upalim cigaru jer mi je tata jako strog pa bi saznao a on ne bi bas voleo da pusim(a ko bi?) xexe i tako ja ispusila kutiju cigara najvise dve ako sam popusila do sad..ali ne pusim uopste niti razmisljam o tome...

  9. #9

    Odgovor: Da li pusite?

    Pa pusim... Onako na prekide Dok sam u Austriji nema sanse "Ma daj mama, sta ti je, naravno da sam prestala!"
    Kada sam u Srbiji... Dimim na veliko "Ma daj tata, sta ti je, naravno da sam prestala!" Krijem od mojih da pusim, mada mislim da mi tata nista ne bi rekao, jos bi mi sam kupio cigare, ali keva... Ona je, pa, malo nezgodna

    Probala sam sa 14 godina, cisto iz radoznalosti. Ali onda sam otkrila da, kada sam nervozna, tuzna, nekoliko cigara pomaze Trudim se da prestanem, malo je teze, ali uspecu
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #10

    05 Odgovor: Da li pusite?

    Ne!!!Zbog prirode u kojoj zivim i zbog kako mog tako tudjeg zdravlja!!!

  11. #11

    Odgovor: Da li pusite?

    Da,naravno pušenje je moj hobi neću da osavim pušenje!
    Znam da nita ne znam...

  12. #12

    Odgovor: Da li pusite?

    ...Naravno da ne...To je za mene nesto najodvratnije..Ne razumem..onu decu '93,'94..kako mogu TO DA RADE..I NE SAMO ONI...svi..Sve ranije i ranije krecu da puse..To je bolest zavisnosti...To je stetno za tako mlad organizam..I toliko bolesti to pusenje,alkoholizam..ili u krajnjem slucaju droga..nose u sebi..Ostecuju mozak i centralni nervni sistem..AIDS.carcinom(pluca,jezika,grla..)...uzas..:jok...Ja bih zelela da pokrenem neku stranicu o bolestima zavisnosti kao sto je jedna od ovih,..a to je pusenje:

  13. #13

    Odgovor: Da li pusite?

    ja da...:
    Poruku je izmenio emilyrouz, 11.02.2008 u 20:27 Razlog: ..da
    ..ako nema ono to voli onda voli ono to ima..

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Da li pusite?

    Da!
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •