Da li pusite? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 68
  1. #16

    Odgovor: Da li pusite?

    Pa pusim... Onako na prekide Dok sam u Austriji nema sanse "Ma daj mama, sta ti je, naravno da sam prestala!"
    Kada sam u Srbiji... Dimim na veliko "Ma daj tata, sta ti je, naravno da sam prestala!" Krijem od mojih da pusim, mada mislim da mi tata nista ne bi rekao, jos bi mi sam kupio cigare, ali keva... Ona je, pa, malo nezgodna

    Probala sam sa 14 godina, cisto iz radoznalosti. Ali onda sam otkrila da, kada sam nervozna, tuzna, nekoliko cigara pomaze Trudim se da prestanem, malo je teze, ali uspecu
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #17

    05 Odgovor: Da li pusite?

    Ne!!!Zbog prirode u kojoj zivim i zbog kako mog tako tudjeg zdravlja!!!

  3. #18

  4. #19

    Odgovor: Da li pusite?

    Da!
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  5. #20

    Odgovor: Da li pusite?

    Pusim od osmog razreda, pomalo. Kuci mi ne znaju, a da kazem ne bi se ljutili, ali ovako je sladje kada se krijes
    ZVEZDA mi je sve...

  6. #21

  7. #22

  8. #23

    Odgovor: Da li pusite?

    kao pocepani šporet!
    In vinas veritas

  9. #24

    Odgovor: Da li pusite?

    Naravno da
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  10. #25

    Odgovor: Da li pusite?

    Ne
    Smeta mi dim cigare,i nervira me. Ide mi na zivce kad neko pokusava da bude neka fora pa uzme cigaru,kao da bude nesto...Pa ako ne mozes postici neke ciljeve s tim sto jesi,onda bolje da ne pokusavas sa glupostima.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #26

    Odgovor: Da li pusite?

    Da,naravno pušenje je moj hobi neću da osavim pušenje!
    Znam da nita ne znam...

  12. #27

    Odgovor: Da li pusite?

    ...Naravno da ne...To je za mene nesto najodvratnije..Ne razumem..onu decu '93,'94..kako mogu TO DA RADE..I NE SAMO ONI...svi..Sve ranije i ranije krecu da puse..To je bolest zavisnosti...To je stetno za tako mlad organizam..I toliko bolesti to pusenje,alkoholizam..ili u krajnjem slucaju droga..nose u sebi..Ostecuju mozak i centralni nervni sistem..AIDS.carcinom(pluca,jezika,grla..)...uzas..:jok...Ja bih zelela da pokrenem neku stranicu o bolestima zavisnosti kao sto je jedna od ovih,..a to je pusenje:

  13. #28

    Odgovor: Da li pusite?

    ja da...:
    Poruku je izmenio emilyrouz, 11.02.2008 u 20:27 Razlog: ..da
    ..ako nema ono to voli onda voli ono to ima..

  14. #29

    Odgovor: Da li pusite?

    Ja ne,ali kada vidim musko da pusi...onako...hmmmm.....otkacim nacisto.Prilog 1255
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  15. #30

    Odgovor: Da li pusite?

    hehe, ja ne pusim, ja samo vozim da se ne bi ugasila... ja sam pokusao sa nikoretama, jer pusim vec odavno, al ono ispade zvacem zvaku sa nikotinom i pusim pljugu, jos gori belaj... sta bi, da kazem da je to ok, pluca bi me ispravila, tako da...

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •