Ime: 220px-Phoonk2poster.jpg Pregleda: 30 Veličina: 16.3 KB

Bolivudske filmadžije ponudile su jedinstveni izazov fanovima horor filmova – novčanu nagradu od 7.000 funti dobiće svako ko sam u bioskopu odgleda njihov poslednji natprirodni triler, "Phoonk 2", prenosi "Skaj njuz".


"Phoonk 2", indijskog režisera Rama Gopala Varme, nastavak je istoimenog prvog dela serijala iz 2008. godine, a radi se o zlom duhu koji napada jednu porodicu.


"Svako ko kaže da ga taj film ne može uplašiti biće ostavljen sam u bioskopu", rekao je Varma na promociji filma u Mumbaju. Posetiocima koji prihvate izazov biti zakačeni monitori za praćenje rada srca, a oko njih će biti postavljene kamere, kako bi se osiguralo da su im oči otvorene tokom čitavog filma. Očitavanja sa monitora biće prikazivana uživo na ekranu izvan bioskopa, dodao je Varma, a ako izazivač odgleda film do kraja osvojiće 500.000 rupija, odnosno 7.000 funti.



Varma je sličan izazov postavio i uoči premijere prvog dela "Phoonka", ali je akcija otkazana nakon tvrdnji da je selekcija posetilaca nameštena.


https://www.youtube.com/watch?v=NtuRvFWmGuU

Blic

Ja sam trejler odgledala, i čisto sumnjam da bih se usudila sama gledati ovaj film