Na koji način izražavate emocije?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 80

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Na koji način izražavate emocije?

    Da li, i na koji način, izražavate emocije? Da li Vam to pomaže ili odmaže? Da li umete da ih izrazite na pravi način, ili sebi napravite još gore?

  2. #2

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Slabo pokazujem emocije. Verujem da je to dobra osobina, dok se coveku ne skupi i pocne da puca po savovima. Ipak, mislim da je, ako vec moram ici u krajnost - a moram, bolje to sto ne pokazujem emocije dok ne dodjem do krajnje granice, nego da planem za sekund. Nije to dobro.

  3. #3

    12 Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    emocije koje ispoljavam se vide ili osecaju na kilometre daleko.nisam bas presretna zbog toga, volela bih nekada nesto i da sakrijem, ali ne mogu, ili ne znam ili necu. Znam da sve to i nije bas OK, jer okolina cesto ispasta zbog navale sto pozitivnih, sto negativnih emocija. Kad mi se smeje, smejem se, kad mi se place - placem, kad sam ljuta - grrrrrr. Zbog svega toga sam dobila nadimak "munja". Ni ovo nije dobro.

  4. #4

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Ono .. pa umem da se najezzim zbog necheg .. neke stvari i neke priche me pogode .. d platchem n'umem shto bi rekli tu je bash blokada.. Kad popizdim to vec ne krijem Mada uglavnom ljudi oko mene slute moje emocije na osnovu percentaze R u mom R(ed) G(reen) B(lue) coloritu ..
    Nije ni to dobro.

  5. #5

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Onaj ko me poznaje uvek me provali i zna sta je sa mnom i kako sam raspolozena.

    Mada... Ljudi generalno gledano ne vole tuzne, nervozne i depresivne ljude. I nekako kao da im je urodjeno da beze od tih tuznih ljudi.

    Zato ne volim da pokazujem emocije ljudima koje slabije poznajem. Rasplacem se samo pred ljudima koji su mi pravi prijatelji.

  6. #6

    Odgovor: Na koji način izražavate emocije?

    Retko kada ih pokazujem- zatvorim se u sobu i otplacem to sto sam planrala.. Da, tugu umem da sakrijem ali bes nikako

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 13:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 17:23
  3. Koji je vaš ugao?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 18:25
  4. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.07.2009, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •