DžanK fUd
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15

Tema: DžanK fUd

  1. #1

    DžanK fUd

    Drage moje i dragi moji, evo mesta gde možete da ostavite kreacije koje se ne uklapaju u vaše poimanje "iole normalnog", ma šta to značilo...

    ...evo ja prvi: ne mogu da razumem da na ovom svetu postoje ljudi koji mogu da potpišu svoje ime iza ovakve bljuvotine, pri tome ubeđeni da je to sasvim cooL:

    Poruku je izmenio love hunter, 02.03.2010 u 17:42
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: DžanK fUd

    ja bljuvotine ne gledam ko shto ni dzank fud ne jedem. ova tema promovishe anorexiju. prvo zzvachem i gutam a onda povracham. fuj


    nemam shta da doprinesem al ochu da kritikujem.
    & underpaid......
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: DžanK fUd

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ja bljuvotine ne gledam ko shto ni dzank fud ne jedem. ova tema promovishe anorexiju. prvo zzvachem i gutam a onda povracham. fuj


    nemam shta da doprinesem al ochu da kritikujem.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: DžanK fUd

    Jok! Samo ignore! Nije to ponašanje tipa noja, već ne želim da im dajem svoju energiju. Usmeriću je lepšim stvarima.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: DžanK fUd

    Šta, niko ništa, aa? A da sad zađem na Bellin i Marin zidić, našao bih materijala na lopate! Nego, da pojasnim neke stvari: niti gledam Pink, niti po Jutjubu jurim idiJotizme...jednostano, onu Do jaja stvar sam čuo u lokalnoj biblioteci (čitaj: kafani), dok sam sa ortakom ispijao sokiČ. I kažem mu, čuvši refren, da stiša ton, pa smo zajedno uživali u melodiji uz zajednički zaključak: U, jeeeeee...

    ...a pazi sad ovo:





    Obrati pažnju na deo kometara (ima toga ihahaj, uzeo sam one najskorije).

    Cvelemislimstareci (17 hours ago) Show Hide
    0
    Marked as spam
    Reply
    Pesma je extra....... ^^ like ^^
    Cvelemislimstareci (17 hours ago) Show Hide
    0
    Marked as spam
    Reply
    hahahah koji si ti car ))
    nikolagolubovic2205 (21 hours ago) Show Hide
    0
    Marked as spam
    Reply
    Dobro peva ovaj darko,ali se razjeo mnogo... Ajde debeli na stocnu wagu... :-)) lol
    MargitaAngel4 (21 hours ago) Show Hide
    0
    Marked as spam
    Reply
    Thanks for rating!
    Danijelanv (2 days ago) Show Hide
    +2
    Marked as spam
    Reply
    EXTRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    watchman922 (2 days ago) Show Hide
    -4
    Marked as spam
    Reply
    ovo je stvarno glupa pesma........ali stvarno!!!!mnogo je bolja ``brate moj``
    03nj (3 days ago) Show Hide
    0
    Marked as spam
    Reply
    Darko i od glupo napisane pesme napravi hit!
    Svaka mu cast!
    NIKOLArale (3 days ago) Show Hide
    +3
    Marked as spam
    Reply
    najjaci je darko...!!!SISE OD SILIKONA!!!!:DDDDDDDxD
    skebo91kg (3 days ago) Show Hide
    -1
    Marked as spam
    Reply
    kkk kure kk kure neresiva sam enigma za pandure
    saska44444 (6 days ago) Show Hide
    +2
    Marked as spam
    Reply
    darko kralj!!! <3
    vrX, braTe!

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: DžanK fUd

    Iako je sestra (od ujaka) mog dobrog drugara (inace okoreli rocker) i...iako je ljupka (ali plitka) osoba (upoznala je na njegovom svatovCu...bila mu deverusa)...
    Ovo ne bi ni paS s' maslom...

    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: DžanK fUd

    Ivan Gavrilovic. Veciti decak, kao Dr. Iggy, samo sto je ovaj decak nastavio sa pevanjem, skoro u istom maniru kao i na pocetku karijere, sa tim da mu je najveci hit bio i ostao onaj iz vremena dizelasa. Kontam da to vreme nikad nece preboleti E da, ono sto me kopkalo.. taj uvodni deo, pre nego sto turcizam krene da przi, je l' to maznuo iz Mortal Kombata? Jer, ako jeste, najebace mu se Rajden keve

    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: DžanK fUd

    200 na sat je opaka stvar. Pazi ovo:




      Vrh

  9. #9

    Odgovor: DžanK fUd

    Evo nešto od mog omiljenog kompozitora, textopisca, kompozitora, umJetnika, lepotaNa i tome slično:



      Vrh

  10. #10

    Odgovor: DžanK fUd

    Otisao mujo u afriku da lovi zivotinje. Vraca se on posle nedelju dana i pita ga haso sta je sve ulovio.
    Kaze on: "ulovio sam 2 lava, cetri tigra i 2 nopliza." Kaze njemu haso: "mujo, ja znam sta su lavovi, znam i sta su tigrovi ali nikada nisam cuo za noplizove. Sta je to?" Odgovara njemu mujo: "ma nesto malo crno i vice NO PLEASE"

    Nasla sam ovaj vic na youtubu i pomislila da je ovo idealna tema zanj'.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: DžanK fUd

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Otisao mujo u afriku da lovi zivotinje. Vraca se on posle nedelju dana i pita ga haso sta je sve ulovio.
    Kaze on: "ulovio sam 2 lava, cetri tigra i 2 nopliza." Kaze njemu haso: "mujo, ja znam sta su lavovi, znam i sta su tigrovi ali nikada nisam cuo za noplizove. Sta je to?" Odgovara njemu mujo: "ma nesto malo crno i vice NO PLEASE"

    Nasla sam ovaj vic na youtubu i pomislila da je ovo idealna tema zanj'.
    Ako nam ga otpevaš, onda si možda i u pravu.

      Vrh

  12. #12

    Odgovor: DžanK fUd

    Malopre bejase ovo na TV



    Evribadi na livadi

    A tek ovo od pre neku godinicu



    ...i prvi komentar ispod (dalje nisam citala)

    #
    OrdoMallius Jednom uciteljica rekla da naucimo jednu pesmu napamet da recitujemo pola nas je ovo XD 27 2 months ago
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: DžanK fUd

    Ja razumeo:
    100 gradova a nigde seljaka...




      Vrh

  14. #14

    Odgovor: DžanK fUd

    evo mesta gde možete da ostavite kreacije koje se ne uklapaju u vaše poimanje "iole normalnog", ma šta to značilo...
    Valjda, sve pesme na ovaj kalup pripadaju nekom novom muzickom pravcu...... meni su "van pameti" u svakom pogledu.......kao i oni odobravajuci komentari....al' sta ja znam




    kretenizam:

      Vrh

  15. #15

    Odgovor: DžanK fUd

    Dakle

    ne znas sto je gore

    ovo



    ili ovo


      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •