Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Prošli su božićni i novogodišnji praznici. U to vreme se desetine SMS poruka slilo u moj mobilni sa ne znam od koga, zašto i kako sklepanih poruka zvanih forvarduše. Suv triper dobijem kada vidim količinu i početak teksta neke od tih poruka i odmah sklapam telefon...

    Pošto se bliži Uskrs, već strepim od navale forvarduša, jer neka pristojnost zahteva da tim osobama, od kojih sam ih dobio, odgovorim na neki način na njihove čestitke i lepe želje, a pošto to ne radim na tipski način, sam i s mukom sklapam neke oficijelne rečenice...

    Da li vi dobijate takve poruke, šta mislite o njima i da li ih prosleđujete drugim osobama, odnosno vašim prijateljima i poznanicima?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Pih, dobijam ih i to ne samo za praznike.
    Jedan lik je "pogresio" i meni poslao njemu neki vazan sms. Ja mu ljubazno odgovorila da je njegov sms malKo zalutao.
    On se Bog zna kako zahvaljivao i nastavio konverzaciju.
    I....poceo da mi salje neke ljubavne sms poruke. Pomislih ja..iju, ala je romantican i mastovit (te ono iznad nije nebo vec moja ljubav ali oni to ne znaju, te zvezdice padalice)...sve dok nije pocelo po drugi put da mi stizu iste poruke
    Onda sam shvatila...
    Ne, ne volim takve sms i taman posla da ih prosledjujem.
    Ali kultura mi nalaze da se (ipak) zahvalim i odgovor na takve poruke obicno glasi "Hvala, takodje".
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #3

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    blago tebi chika meme, ti si slobodan do uskrsa. meni predstoji chitav osmi mart da izbrishem iz inboxa
    & underpaid......

  4. #4

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    ni ne pročitam ih, već su izbrisane..smaraju me te pjesmice i zdravice...
    a jedna je dno dna za Badnje veče i znam da kraj ide nekako ovako - i da fina momka nađeš i za Božić s njime da izađeš..
    O, Bože, o Madona...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #5

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Povratim po potrebi u zavisnosti od sadržaja.
    Ne odgovaram na njih, što nema veze sa nekulturom.
    Zašto? Pa da je kulture, ne bi bile forvaduše. No bi se pošiljaoc potrudio pa svojim rečima poželeo, šta već želi. A da je to neko kome je stalo do mene, znao bi da mi ništa ne znači taj praznik, a posebno ne na takav način obeležen.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #6

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Pored novogodišnjih, božićnih i sl. ja dobijam i bajramske. To je tek maštovitost.

    Pa šta znam, te porukice su bile popularne tamo 2001./2002. kada je većina nas ovdje počela da koristi mobilne u punom mjeri...tada smo šibali te porukice i piškali kad ih dobijemo.

    Sad kad dobijem neku probranu, a dobila sam...ima neko vrijeme, sačuvala sam je u saved msg....draga mi je.

    Volim originalnost...ne dao Bog da mi se neki udvara sa šablonima.


    Spremam jednu porukicu za Maski, za predstojeći 8. mart.

    "Da budes puna kao brod, da sve muskarce bacas na pod, mi smo ribetine, oni su skart, srecan ti zeno osmi mart!"


    a da ne bude tužna....uslijedit će i...

    "Saljem ti zvezdu najlepseg sjaja, saljem ti puno srece bez kraja, saljem ti ljubavlju ispunjen san i najlepse zelje na danasnji dan! SRECAN 8. MART"

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #7

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)



    preduhitrio te adrian:

    neka ovaj dan bude samo tvoj,
    neka sunce samo za tebe sija,
    ne zato shto si zzena vech sto si
    jedinstvena od svih drugachija

    srechan ti 8. mart




    smatraj da sam ti forvardovala
    & underpaid......

  8. #8

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Prvo...Adrijanu "kapa dole" .

    A ko me imalo zna, onda zna da sam alergičan na kurtoaziju i "namenske" poruke. Više cenim neke poruke sa "pečatom" .
    P.S. Ne da znam da poludim na neke "pesmice" za "praznike" ..
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #9

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Znate što? Ja na njih uvijek odgovorim suhoparno: ''Puno hvala, sve najbolje i Vama želi moja mala obitelj'' iliti tako nešto.

    I boli me đon.

    Kako mrzim dobiti takve sms-ove... Čak ih i ne pročitam do kraja jer ako nešto nije napisano samostalno i od srca, čemu potreba da ju ja cijelu pročitam? Namjenu u startu znam.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Praznične Tipske SMS Poruke (forvarduše)

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    ... Da li vi dobijate takve poruke, šta mislite o njima i da li ih prosleđujete drugim osobama, odnosno vašim prijateljima i poznanicima?
    Naravno da prosledjujem

    Svim madjarima koji su mi za novu godinu, božić, uskrs... slali takve poruke, sam prosledjivao poruke dobijene 13-og januara
    Svim srbima koji su mi slali takve poruke sam za katolički božić slao prigodnu poruku tom danu... pisanu na madjarskom jeziku, al' stvarno divno sročenu

    Nije mi jasno zašto mi više niko putem SMS-a ne čestita novu godinu.

    Rodjendanske i one šaljive SMS čestitke dobijam i dalje.
    One šaljive prosledjujem, ali samo onima za koje znam da vole tu vrstu humora
    a rodjendanske... tu mi se često desi da krenem napisati nešto svojim rečima, ali pošto sam tada uglavnom u nekom društvu to bude samo: "hvala najlepše" ili ostavim odgovor za kasnije pa zaboravim da ga forvardujem

Slične teme

  1. Poruke samom sebi
    Autor Nane u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1313
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:32
  2. Arhivisane SMS poruke
    Autor vlado u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 01.02.2013, 01:40
  3. Tajanstvene poruke popularnih pesama
    Autor Goga u forumu Muzika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05.01.2009, 00:17
  4. Poruke za telefonsku sekretaricu
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.07.2008, 13:43
  5. Čemu poruke?
    Autor bubica u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2007, 02:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •