Bog postoji - Strana 57
Strana 57 od 65 PrvaPrva ... 7475556575859 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 841 do 855 od ukupno 965

Tema: Bog postoji

  1. #841

    Odgovor: Bog postoji

    Dobro dokazi o evoluciji su jasni,da je to puka neuspela teroija...zamislite da je tacna,pa mi bi smo u sumi videli kako se majmun nekim cudom pretvara u coveka i kako riba menja oblicije u zmiju ili gustera apsurdno je to! Zasto bi evolucija bila samo tada u neko odredjeno vreme,odredjeni period,da je bila postojali bi zapisi o tome. Kako su drugi ljudi videli evoluciju na delu. Cudili bi se tome,to ne bi ostalo ne zapazeno. Svaka cast Darvinu na pokusaju,ideja mu je bila odlicna ,ali ostala je samo kao ideja,ne kao realnost.

    Ova tema bi valjda trebala da raspravlja o bozijem postojanju,a ne nepostojanju,ne znam sta onda nevernici ovde rade . Idite na temu manipulacija biblijom ili shta vec ,pa tu polemisihite,jer nevernika nikad neces uspeti da navedes da makar pokusa da razume nesto poput Boga. Tako da uzaludan bi bio trud to uopste ciniti. Meni nemojte uzeti za zlo,al ovde su iznosene ciste cinjenice ove teme koju ispisaste. Recite mi samo jedno vernici ili nevernici sve jedno mi je da li je slucajnost kao takva stvarna i da li je sudbina ipak ta koja "prikriva slucajnost?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #842

    Odgovor: Bog postoji

    Tema se zove ''Bog postoji''..nigde ne pise da ne sme da se daju misljenja o bilo kojoj temi ako se ne slazes sa tim, mozda gresim ali ja samo na ovoj temi kazem svoje misljenje, ako nekom ne odgovaram moje misljenje moze da me citira i kaze gde gresim, ne kazem da ne gresim, samo branim svoje misljenje..ipak imam prava da ga iznesem, a posto je vezano za temu, tj. nije spam, znaci da je ok to sto ovde pisu i oni koji se ne slazu sa chinjenicom da Bog postoji.
    Ne znam da li sam jasan, ali ja se izvinjavam ako se ne izrazavam pravilno, trudim se...

  3. #843

    Odgovor: Bog postoji

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Za mene su ovo gluposti, tvoje, mozda, ne opravdava te.
    Ok, ako su za tebe gluposti onda neka budu gluposti
    Samo, odakle ti opet fantastična ideja da se ja nekome za nešto pravdam? Hmm
    Odgovoriti nekome na pitanje, konstataciju, prozivkuitdnije isto što i pravdanje.

    Nadam se da ovo razumeš, pošto ono prvo i nisi baš razumela

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    A sta ako to dete ne bi progatalo, nego se okrenulo veri?
    A sta ako to dete,se stidelo sto se njena baka bavila gatanjem?
    A šta ako? Kako to -> a šta ako ?
    Da li hoćeš da kažeš da ti bolje znaš šta bi bilo sa detetom, ili sa bilo kim na planeti, od samoga Boga? I da sumnjaš u Božiji sud?
    Hmm.hm hm hm
    Ako Bog odluči da uzme bilo koga u odredjenom trenutku, onda to znači da je tako najbolje. Shvataš to?

    Tvoji omiljeni stihovi:

    Bog je čovjeka knjigom zatvorenom nazvao
    i čitati je samo može On što ju je napisao,


    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    A ti znas, da je ona bila gatara i zato je bog uzeo sebi i nju i dete?
    Kako znas?
    Procitao si, rekli su ti, bio si tamo ili javilo ti se?
    Sve je mozda.
    Otkriću ti tajnu -> Javilo mi se

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ti nisi uopste osoba, koja nikom ne daje za pravo da je vernik, kao i ti, ako se ne hvali na sva usta i ne uzima boga u svakoj recenici, a bog je rekao:

    Ne uzimaj ime gospodina Boga svoga, uzalud.
    Simpatična sine vešta, ali simpatična

    Otkriću ti još jednu tajnu -> Ovo je forum a ne RLI kao takav izmedju ostalog služi i za iznošenje argumentovanih činjenica za neku ideju, ideologiju, nauku, muziku, politiku, kulturu.religiju
    Dakle, ako se neko hvali i razmeće , to je onda onaj koji 20 sati provodi na forumu obilazeći sve teme kao da sve zna i kao da je pokupio svu pamet ovoga sveta. Plus što se na svim tim temama samoreklamira kroz ove ili one priče.ja ovo, ja ono, ja sam ovakav, ja sam onakava to je rezervisano za teme upoznavanja itd
    Ono što hoću da kažem je da ako si vernik, onda budi vernik! Ne možeš sedeti na dve ili tri stolicene možeš biti vernik danju, a noćuhmm
    I ako si vernik (veran Bogu) onda je potrebno da svoju veru pronosiš! Da budeš videlo ljudima oko sebe kroz sopstveni život i ponašanje u životu. Da im otkrivaš istine koje su i tebi otkrivene, naravno ako to zatraže, i pitaju teitd
    Dakle, ja vidim da ti nisi zlonamerna i da ne misliš ništa loše poput nekih likova ovde, ali isto tako vidim da nisi ni zainteresovana da saznaš nešto više? Jer da si zainteresovana, onda bi već odavno saznala i naučila da citat koji si navela(_ da mene_kao_ poniziš_), upravo znači ono na šta sam ti sada skrenuo pažnju

    Ne uzimaj ime gospodina Boga svoga, uzalud znači-> Ne nazivaj se vernikom i ne pozivaj se na Boga, ako se u životu kao vernik i kao pobožan čovek i ne ponašaš!
    Jednostavno rečeno, nemoj jedno da pričaš, a drugo da radiš!

    Sve ostalo je prazna teologija, i blabla priča

    Nadam se da ovo razumeš

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Covek, treba da ima veliko srce i prasta i Isus je Magdaleni oprostio greh.
    Isus(Bog) nije samo Magdaleni oprostio greheBog nam svima oprašta naše greheali, samo ako učinimo ono, što je Isus u nastavku teksta iz Biblije koji si preskočila, rekao -> gresi su ti oprošteni, idi, i NE GREŠI VIŠE! Dakle, pokajanje, oprost, i da ne grešimo više

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Nase nije da osudjujemo, nase je da prastamo i zivimo u miru sa sobom i svojom okolinom.
    Naravno, ali je na nama isto tako da UKAZUJEMO jedni drugima na greške koje sami u svom egu ne vidimojer greh se širi kao epidemija...ustvari, gore i brže od svake epidemije...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Javilo mi se jos kao detetu.
    Dokazalo milion puta do sada.
    Ali ne pricam na sva usta,vera je u srcu, ne na jeziku.

    Okti najbolje znaš šta radišI kako radiš...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    I sta onda?

    Ne sudi nikome na ovom svijetu
    makar i najveći grješnik taj bio,
    Bog je čovjeka TAJNOM nazvao
    koju samo on poznaje i razumije,
    pa ne daji čovječe sebi toliko pravo
    ko da si ti Božije tajne spoznao.
    Ok, pročitali smo tu pesmicuMožda bi bolje bilo da nam možda, kao vernik, staviš neki stih direktno iz Biblije? Pa da nam i objasniš/ukažeš ako nešto grešimo

    Pozz

  4. #844

    Odgovor: Bog postoji

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Odgovoriti nekome na pitanje, konstataciju, prozivku…itd…nije isto što i pravdanje.

    Nadam se da ovo razumeš, pošto ono prvo i nisi baš razumela…
    Ti ne odgovras na pitanja, ti pises sta tebi odgovara, ne prihvatas tudje stavove i tudja misljenja.
    I to mi je ok, imas , svoj stav, ali isto imas taj besmisleni obicaj da svaku recenicu izokrenes , kako tebi odgovara, ja sam odlicno razumela, a nadam se da i ti shvatas.


    Da li hoćeš da kažeš da ti bolje znaš šta bi bilo sa detetom, ili sa bilo kim na planeti, od samoga Boga? I da sumnjaš u Božiji sud?
    Ne izvrci moje reci!
    Ko sam ja da sudim?Ti si taj, koji je o tome obavesten,koji je rekao da bi se dete u buducnosti bavilo gatanjem, pa sam zatrazila argumentovano da mi objasnis, sto vidis ne mozes,ali mozes da vredjas i potcenjujes, to ti odlicno ide.
    jel i to pise u tvojoj bibliji?


    Otkriću ti tajnu -> Javilo mi se…

    Sam sebi skaces u usta.



    Otkriću ti još jednu tajnu -> Ovo je forum a ne RL…I kao takav izmedju ostalog služi i za iznošenje argumentovanih činjenica za neku ideju, ideologiju, nauku, muziku, politiku, kulturu….religiju…
    Velikodusno od tebe, sto si mi prosirio vidike.

    I ako si vernik (veran Bogu) onda je potrebno da svoju veru pronosiš! Da budeš videlo ljudima oko sebe kroz sopstveni život i ponašanje u životu. Da im otkrivaš istine koje su i tebi otkrivene, naravno ako to zatraže, i pitaju te…itd…
    Napokon da se i ja slozim sa tobom, bar u jednoj recenici, ako zatraze
    Dakle, ja vidim da ti nisi zlonamerna i da ne misliš ništa loše poput nekih likova ovde, ali isto tako vidim da nisi ni zainteresovana da saznaš nešto više? Jer da si zainteresovana, onda bi već odavno saznala i naučila da citat koji si navela(_ da mene_kao_ poniziš_), upravo znači ono na šta sam ti sada skrenuo pažnju…

    Nemam nameru da te ponizavam, ni tebe , ni bilo koga.
    Otkriću ti još jednu tajnu -> Ovo je forum a ne RL…I kao takav izmedju ostalog služi i za iznošenje argumentovanih činjenica za neku ideju, ideologiju, nauku, muziku, politiku, kulturu….religiju…
    moj stav se razlikuje od tvog, ali ovo je forum, sam si rekao.
    Ne nazivaj se vernikom i ne pozivaj se na Boga, ako se u životu kao vernik i kao pobožan čovek i ne ponašaš!
    Jednostavno rečeno, nemoj jedno da pričaš, a drugo da radiš!
    Ti ne znas kako se ja u zivotu ponasam.
    Ti ne mozes mene da ocenjujes, da li sam vernik ili nevernik, jer niko ti ne daje pravo na to.
    Pravi vernici ovo ne rade sto ti radis gogsi.
    Rekla sam ti vec, prava vera je u srcu, a ne na jeziku.
    I u realu, a i ovde sam sretala ljude, koji su veliki i samoprodeklamovani vernici, da bi po njihovim recima, pomislio ne postoje veci.
    Ali maske padnu, pa se pokaze i dokaze,vrlo brzo.



    Naravno, ali je na nama isto tako da UKAZUJEMO jedni drugima na greške koje sami u svom egu ne vidimo…jer greh se širi kao epidemija...ustvari, gore i brže od svake epidemije...

    Evo ja tebi ukazujem, ti ne prihvatas i sta sad?
    Nista jer ti si uvek u pravu.



    Možda bi bolje bilo da nam možda, kao vernik, staviš neki stih direktno iz Biblije? Pa da nam i objasniš/ukažeš ako nešto grešimo…

    Tebi ne vredi ni ukazivati, ni pokazivati, ti tePes po svom,gluv za tudje reci.

    Pozz…
    Poruku je izmenio bellissima, 17.09.2010 u 10:45

  5. #845

    Odgovor: Bog postoji

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku


    Pravi vernici ovo ne rade sto ti radis gogsi.
    Rekla sam ti vec, prava vera je u srcu, a ne na jeziku.
    I u realu, a i ovde sam sretala ljude, koji su veliki i samoprodeklamovani vernici, da bi po njihovim recima, pomislio ne postoje veci.
    Ali maske padnu, pa se pokaze i dokaze,vrlo brzo.

    Tacno tako. Bellisima, moje postovanje
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  6. #846

    Odgovor: Bog postoji

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ti ne odgovras na pitanja, ti pises sta tebi odgovara, ne prihvatas tudje stavove i tudja misljenja.
    Vidi ovako, ako si vernik(što kažeš da jesi), pa se nadješ u situaciji da na jednoj strani imaš Božiji stav i mišljenje o životu, a na drugoj strani imaš mnogobrojne i različite ljudske, suprotno Božijem stavu, stavove; koji ćeš stav odabrati? I iza kog' stava ćeš stati, i koji stav ćeš prihvatiti?
    Hoćeš li biti, kao vernik, na strani Hrista? Ili ne? Pri tom moraš imati na umu da varijanta: malo tamo-malo 'vamo, ne može! Ili si sa Hristom, ili si sa antihristom...


    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    I to mi je ok, imas , svoj stav, ali isto imas taj besmisleni obicaj da svaku recenicu izokrenes , kako tebi odgovara, ja sam odlicno razumela, a nadam se da i ti shvatas.
    Pokaži, i navedi koju sam to rečenicu izokrenuo i izvrnuo?
    Argumentuj?


    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ne izvrci moje reci!
    Ko sam ja da sudim?Ti si taj, koji je o tome obavesten,koji je rekao da bi se dete u buducnosti bavilo gatanjem, pa sam zatrazila argumentovano da mi objasnis, sto vidis ne mozes,
    Očigledno je da ništa ne razumeš...

    Ako Bog uzme neko dete (dopusti da se desi ne prirodna smrt) onda je tako NAJBOLJE za to dete! Shvataš? jer ako misliš suprotno, onda imaš problem sa Bogom...
    Sa druge strane, mi ljudi imamo RAZUM koji nam je Bog dao sa razlogom i za razliku od životinja! A ako nam je dao razum, onda On od nas želi da -> MISLIMO!
    Pa kad' počnemo da mislimo(razmišljamo) onda dodjemo do spoznaje šta je dobro, a šta loše! Pa kada to spoznamo, onda možemo da idemo dalje u razmišljanju...Na tom putu imamo nešto što se zove - iskustvo, pa kada spojimo iskustvo sa razumom, dobijemo -> SLIKU!
    Iz kog' razloga bi Bog uzeo nečiji mlad život?
    Razmisli, pa pokušaj da dodješ do odgovora. Ako kao vernik poznaješ Boga, onda ćeš vrlo lako doći i do tog odgovora...Pa ćeš se i iznenaditi koliko će nam se odgovori poklapati...

    Ovako, ne vredi...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    ali mozes da vredjas i potcenjujes, to ti odlicno ide.
    jel i to pise u tvojoj bibliji?
    Moraćeš ipak malo pažljivije da čitaš moje postove...

    A Biblija nije moja, ona je DATA svima koji je žele...očigledno da se tvoja Biblija nalazi pod - tepihom...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Napokon da se i ja slozim sa tobom, bar u jednoj recenici, ako zatraze
    Naravno, pa nećeš ići kao J. Svedoci od vrata do vrata...li od TEME do TEME da spopadavaš ljude o religiji...Nego ćeš to činiti, u prvom slučaju, u crkvi...a u drugom slučaju, na temi Religija....

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Ti ne znas kako se ja u zivotu ponasam.
    Ti ne mozes mene da ocenjujes, da li sam vernik ili nevernik, jer niko ti ne daje pravo na to.
    Pa ovde i nije bilo reči o - stvarnom životu, nego o ponašanju na - forumu! Jer mi se sada nalazimo i komuniciramo na - forumu!
    Ako nešto pričamo onda bi trebalo i da stojimo iza toga šta pričamo...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Pravi vernici ovo ne rade sto ti radis gogsi.
    Hoćeš biti tako ljubazna pa da mi objasniš šta to pravi vernici rade?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Rekla sam ti vec, prava vera je u srcu, a ne na jeziku.
    To bi bilo tako, ali samo da nam Bog nije dao i - jezik da komuniciramo, i obaveštavamo, širimo Božije Reči medju sobom...

    Zamisli da je Bog prorocima i apostolima u prošlosti, rekao: "Sad sam vam Otkrio istinu, a vi je držite u srcima, i nikome ništa ne otkrivajte i ne govorite..." bah...


    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    I u realu, a i ovde sam sretala ljude, koji su veliki i samoprodeklamovani vernici, da bi po njihovim recima, pomislio ne postoje veci.
    Ali maske padnu, pa se pokaze i dokaze,vrlo brzo.
    Upravo ti o tome i pričam...
    Savet, krajnje dobronameran, je - nemoj biti jedna od njih...


  7. #847

    Odgovor: Bog postoji

    Ako Bog uzme neko dete (dopusti da se desi ne prirodna smrt) onda je tako NAJBOLJE za to dete! Shvataš? jer ako misliš suprotno, onda imaš problem sa Bogom...
    Nije Bog uzeo dete. Bog je ljudima dao slobodu izbora i slobodnu volju...
    To smo već dovoljno puta čuli da bismo poverovali!
    Znači dete je slobodnom voljom odlučilo da joj drvo padne na glavu i bogu je to drago,
    jer je odlučio da ona ne preživi i tako njena duša ode ka njemu.
    Možeš dubiti na glavi - Bog iovako uvek radi ono što mu se ćefne i naravno uvek je u pravu.
    Pravi direktor
    Prema tome...nikakvog uticaja nemamo na njegove odluke, tako da je iz našeg ugla posmatranja
    potpuno nebitno dali postoji ili ne.
    Kada bi sutra dobili nepobitni dokaz da bog postoji, a život se nastavio ovakvim kakav jeste
    imali bismo barem objekat kojeg možemo okrivljavati za sva sranja i gluposti koja se dešavaju.
    Poruku je izmenio Uriel, 17.09.2010 u 21:07 Razlog: 500 g mješanog mljevenog mesa 1 šolja pirinča 3 čena bijelog luka sitno isjeckano suvo meso sitno isjeckana slanina vegeta so

  8. #848

    Odgovor: Bog postoji

    Rekoh sebi da se više neću mešati u ovako argumentovane i dubokoumne diskusije, ali ne mogu da izdržim.

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    ...
    Ako Bog uzme neko dete (dopusti da se desi ne prirodna smrt) onda je tako NAJBOLJE za to dete! Shvataš? jer ako misliš suprotno, onda imaš problem sa Bogom...
    ...
    Ako bog dozvoli da neki kreten siluje četverogodišnje dete (dopusti da se desi ne prirodni polni odnos) onda je tako NAJBOLJE za to dete! Shvataš?

    Nemam ja problem sa njim, no će on uvek imat sa mnom.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  9. #849

    Odgovor: Bog postoji

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Rekoh sebi da se više neću mešati u ovako argumentovane i dubokoumne diskusije, ali ne mogu da izdržim.



    Ako bog dozvoli da neki kreten siluje četverogodišnje dete (dopusti da se desi ne prirodni polni odnos) onda je tako NAJBOLJE za to dete! Shvataš?

    Nemam ja problem sa njim, no će on uvek imat sa mnom.
    Cekaj sad kad dodje gogsi, on ce ti objasniti da je to volja bozija i da smo svi mi nevernici , jer svako ko se ne slaze sa njim, on je gresnik.

  10. #850

    Odgovor: Bog postoji

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Cekaj sad kad dodje gogsi, on ce ti objasniti da je to volja bozija i da smo svi mi nevernici , jer svako ko se ne slaze sa njim, on je gresnik.
    Hehehe.. Pa trebalo bi barem toliko razuma da imaš, pa da shvatiš da ovde nije u pianju gogsy i ne slaganje s njim...Ovde je u pitanju ne slaganje sa -> Biblijom, jer je mnogima trn u oku...A zašto? Pa zato jer kada bi se slagali sa Biblijom morali bi iz korena da se menjaju...ali Bože moj, ko će se sad menjati kad ima "preća posla"... i kad se već debelo ušuškao u ->greh!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Nije Bog uzeo dete. Bog je ljudima dao slobodu izbora i slobodnu volju...
    To smo već dovoljno puta čuli da bismo poverovali!
    Znači dete je slobodnom voljom odlučilo da joj drvo padne na glavu i bogu je to drago,
    jer je odlučio da ona ne preživi i tako njena duša ode ka njemu.
    Ima logike, moram priznati osim onog dela da je dete "odlučilo..."
    Drveća su i ranije padala na glave ljudima (Exit 2009)...Prirodne katastrofe su sve češće i češće. Zemljotresi- kada kamenje pada na glave ljudima a ne drveće, pa poplave, suše, zime, cunamiji, vulkani, uragani...itd. U svim tim nepogodama ginu i stari i mladi, i deca...A sve je rečeno i predkazano u Bibliji da će se tako dešavati!
    Zaključak može biti sledeći: Kako čovek radi na planeti, tako će mu i biti! A radi vrlo loše, generalno. O odnosu prema prirodi ne treba ni pisati, to već i vrabci znaju...O odnosu čoveka prema čoveku isto tako...A da ne govorim o odnosu čoveka prema Bogu...
    Dakle, šta možemo da očekujemo?
    Pa upravo to što nam se dogadja...ništa čudno se ne dogadja...
    U ovom slučaju, dete je žrtva čovekovog nemara prema prirodi, Dok, Bog dopušta da se to desi baš tada i tada, i na takav način ( U dvorištu crkve dok traje liturgija usekovanje glave Sv. Jovana) da bi se ljudi zamislili....A što kaže Uriel, Bog je odlučio da ne preživi(ja kažem uzeo k Sebi), jer nekada je bolje ne preživeti, nego preživeti osakaćen...
    Smrt nije ništa, naspram mnogih stvari u životu koje mogu da zadese čoveka...okrenite se oko sebe...U Bibliji piše:
    Otkrivenje Jovanovo -> "...mnogi će u poslednja vremena hteti da umru, ali neće moći..."

    Opet ponavljam, nije na nama da ulazimo u Božiji sud!

    Citat Kronauer kaže: Pogledaj poruku
    Ako bog dozvoli da neki kreten siluje četverogodišnje dete (dopusti da se desi ne prirodni polni odnos) onda je tako NAJBOLJE za to dete! Shvataš?
    Sad smo videli da su sva zla na zemlji posledica čovekovog delovanja/nedelovanja...I obično su ti kreteni sami roditelji te dece...
    Rekoh već, najveću odgovornost koju može imati jedan čovek, je pravljenje dece...Teško onome ko napravi dete, pa ga upropasti...zapusti, napusti, prebija, siluje, ubija, prepušta ulici i televiziji...itd!

  11. #851

    Odgovor: Bog postoji

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Sad smo videli da su sva zla na zemlji posledica čovekovog delovanja/nedelovanja...I obično su ti kreteni sami roditelji te dece...
    Rekoh već, najveću odgovornost koju može imati jedan čovek, je pravljenje dece...Teško onome ko napravi dete, pa ga upropasti...zapusti, napusti, prebija, siluje, ubija, prepušta ulici i televiziji...itd!
    Znači, svi smo kolektivno krivi za padanje grane na glavu tom detetu, ili je možda dete samo krivo za padanje grane na sopstvenu glavu?

  12. #852

    Odgovor: Bog postoji

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Znači, svi smo kolektivno krivi za padanje grane na glavu tom detetu, ili je možda dete samo krivo za padanje grane na sopstvenu glavu?
    Vidim svi se cimaju oko deteta, a niko oko babe.

    Možda zato jer podsvesno misle da je baba kriva. Ono, bolele je noge, pa sela sa unukom da se odmori. Da je pila više mleka zbog osteoporoze, možda bi i dete bilo živo!?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  13. #853

    Odgovor: Bog postoji

    Јако невреме у Њујорку


    Амерички метеоролози покушавају да одгонетну природу јаке краткотрајне олује која је у четвртак увече захватила Њујорк, усмртивши једну жену, чупајући дрвеће и кидајући кровове.

    Jako nevreme u Njujorku

    Samo neka pokušavaju da odgonetnu...odgonetnuće.

  14. #854

    Odgovor: Bog postoji

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Јако невреме у Њујорку


    Амерички метеоролози покушавају да одгонетну природу јаке краткотрајне олује која је у четвртак увече захватила Њујорк, усмртивши једну жену, чупајући дрвеће и кидајући кровове.

    Jako nevreme u Njujorku

    Samo neka pokušavaju da odgonetnu...odgonetnuće.
    Da, naučnici nemaju pojma. Samo nek oni pokušavaju, ali oni su svi budale koje nemaju pojma ni o čemu - vernici imaju pojma da je ovo bog uradio! Šta se ti naučnici zamajavaju da mi je znati....trebalo bi da svi živimo u pećinama koje nam je bog dao.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  15. #855

    Odgovor: Bog postoji

    Citat The Gunslinger kaže: Pogledaj poruku
    ....trebalo bi da svi živimo u pećinama koje nam je bog dao.
    po malo smešno jeste

    ali, ako već "priznajemo" da nam je on nešto dao, onda priznajmo i da to što nam je namenio i dao, nisu bile pećine,
    već Eden.. edan edini.

    A to.. što se plavusha Eva pravila mnogo pametna.. što Adam to isto nije bar pokušao.. pa bi šta bi...
    to je već duuuuga.. sasvim dRuga priča.



    aj' pa ćao.............................

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 57 od 65 PrvaPrva ... 7475556575859 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li je moguće da ljubav ne postoji?
    Autor memento u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.02.2013, 12:59
  2. Ako postoji Bog, zašto nevini stradaju?
    Autor ser_gogsy u forumu Religija
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 06.05.2012, 01:00
  3. Postoji li bezrezervna ljubav?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 20.12.2011, 12:24
  4. Da li postoji demokratija?
    Autor Indijanac u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 01.08.2010, 11:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •