Na današnji dan dogodilo (mi) se...
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Šta Vam se dogodilo na današnji dan? Šta se to desilo u Vašem ličnom životu na današnji dan pre jednu, dve ili više godina što je obeležilo Vaš život zauvek, što je Vaš život usmerilo u sasvim drugom pravcu. A da li su neki bitni istorijski događaji u Vašoj zemlji imali direktnog uticaja na Vaš život i na koji je način uticao?
    Neka ova tema bude svojevrsna vrsta "javnog", ličnog dnevnika u kome ćete iznositi sve ono što Vam se određenog dana dogodilo, i sve što smatrate da treba da podelite sa forumašima

    Da krenemo...

    Pre ravno 19 godina, na današnji dan, bio sam na redovnom odsustvu u Požarevcu, pretposlednji dan odsustva je bio u pitanju. Tog dana su se u Beogradu održavale demonstracije protiv čelnika tadašnje državne TV. To nije imalo neki bitan uticaj na moj život ali možda su Vaša sećanja na taj i na druge dane imala neki dublji značaj na Vaše živote.
    Prvi utisak uvek vara

  2. #2

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    rodila se jedna muška Riba i horoskopski i svakako, što me o jadu zabavi..Prvi čovjek kojeg i dan danas volim, iako je ispao Svinja (po kineskom) prema meni...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #3

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    rodila se jedna muška Riba i horoskopski i svakako, što me o jadu zabavi..Prvi čovjek kojeg i dan danas volim, iako je ispao Svinja (po kineskom) prema meni...

    ...prokleti smo da se najvishe vezujemo za one koje nismo uspeli osvojiti. to je prosto u prirodi snazznih i aktivnih. prevazidje se ta faza sa saznanjem da neosvojene samo idealizujemo, projektujemo najbolje od sebe na njih.

    desi se da godinama kasnije sednesh tri minuta i razmenish dve rechenice s tom osobom i zapitash se "koj'mijeQ"

    lavju
    & underpaid......

  4. #4

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Eh, pre 19 godina, završilo se moje redovno odsustvo koje je jako dugo trajalo, nekih 25 dana.Ukrcao sam se na "super-brzi -expres" voz i za jedno dvanaestak sati stigao do mog odredišta, Sarajeva, pa onda do Rajlovca. Vratio sam se u svoju svakodnevicu. Bio sam skoro najstarija klasa, blizu je bio moj odlazak, ali...
    Prvi utisak uvek vara

  5. #5

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Na danasnji dan...sam zauvek napustila moju domovinu i dosla u (tadasnju) SFRJ.
    Dan je bio ruzan (kisa, vetar) i zavrsio se kao tuzan (zauvek izgubila to vece tatu)...
    Ali...volim sto sam tu

    Druga stvar koja mi se na danasnji dan dogodila je da sam prvi put uradila test trudnoce i...pokazao mi dve crtice
    (mada se i to tuzno zavrsilo... ).
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #6

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Pre tačno 19 godina, bio je petak, završio sam sa Vojskom, odslužio sam vojni rok. Pozdravio sam se sa društvom, sa prijateljima, oficirima. Bio je sunčan dan, kao stvoren za takav svečani čin. Prošetao sam kasarnom u Rajlovcu, sve sami plavci, doručkovao u civilu i prošao kroz kapije kasarne. Prošetao Sarajevom... Lepo je tada bilo biti u Vojsci. Politika se nikog nije ticala, dobro smo se družili, bez obzira odakle došli.
    Eh, kad je to bilo...
    Prvi utisak uvek vara

  7. #7

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Na danasnji dan, pre tri godine, otac mi je dozvolio da se sharam. Oko pola 5 popodne, postala sam ponosni vlasnik jedne od najlepsih skorpija na svetu
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #8

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Uclanila sam se na VC
    Bila sam u fazi kada mi bilo foruma preko glave tako da sam se neko vreme razmisljala da li mi to uopste treba...
    Danas (cesto) pomislim...uh, a sto da tada nisam...
    I takoC
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #9

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    U poslednje vreme devojka koja opasno grabi ka samom vrhu mojih interesovanja je......
    .......trenutak.........je..........Lilith 021.
    Zasto?
    Zato !


    Tek danas ovo moje visegodisnje mrchenje tastature dobija pravi smisao.
    Devojke, u redu je da mi zavidite. Krishom.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  10. #10

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    Ceo dan imam onaj, hebeni, osJecaj...
    Nisam u svojoj kozi...a opet neka zlosutna smirenos'...
    I malopre....klik....
    Na danasnji dan pre tacno 11 godina sam...poslednji put videla svoju mamu...
    I isto je biJo ponedeljak....
    I proklet bio ko me nater'o da (tada) odem...

    ..rekoh da ne volim i volim avgust
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

    Odgovor: Na današnji dan dogodilo (mi) se...

    je 71-va godina prkosnog osmijeha fašističkom neprijatelju ispod Petrove Glavice...s lica mog omiljenog heroja Ljuba Čupića...

    Чедомир Чупић Љубо — Википедија
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Slične teme

  1. Hit dana
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 804
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 15:55
  2. Dogodilo se na današnji dan
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1455
    Poslednja poruka: 20.03.2015, 13:00
  3. 4 dana i 1 kindžal
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.11.2009, 14:58
  4. Svakoga dana treba...
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 23:21
  5. Glupost dana!!!
    Autor Captain Jack u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.01.2009, 18:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •