Da li mokrite u lavabo? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    ima li idiota nezahvalnih koji 'okade' i sudoperu?
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #17

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Nikad.
    Poruku je izmenio memento, 17.03.2010 u 07:31 Razlog: Visak odstranjen.

  3. #18

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Dpisham u lavabo? Nikad!

    Uzzas!




    Ja se prvo lepo kulturno ispishkim u chashu, pa lepo prolijem u umivaonik.

    Bez prskanja.


    Nisam lud da pisham u wc sholju, tamo se hladi pivo!

    Prestao sam da kupujem i veshtachko djubrivo za ruzze, od kad smo otkrili da se najvishe isplati srati kroz prozor.

  4. #19

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Van svake pameti je mokr..... ko to radi zašto ne pere kosu u wc šolji, oduvek je bilo čovekolike stoke, izvinjavam se stoki jer nema wc-šolju

  5. #20

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Ne.

    Kakva tema
    Za mene to nije normalno pa to mu dodje isto kao kada bi se neko umivao vodom iz WC solje uz odbrazlozenje: sto da ne voda je cista.

    Zna se sta cemu sluzi.

  6. #21

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Kako li ti mokris u lavabo ili kako mislis da bi mokrila 'leba ti?
    Kad si već morao da pitaš...




  7. #22

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Citat jaros kaže: Pogledaj poruku
    ..... ko to radi zašto ne pere kosu u wc šolji
    E...ja sam jednom natocila vode bas u sholji
    Namazala farbu na kosu..kada cvrc...nestade vode...
    Bolje i to neg' da ostanem celava...

    Inace sto se teme tice...
    Ne znam kako bih reagovala da vidim da mi neko mokri u lavabo...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Kad god pročitam naslov ove teme, setim se jednog događaja...

    Polovina septembra, adaptacija dece u vrtiću, tata dovodi dete koje plače...Da bi umirio dete, tata obeća detetu, ukoliko prestane sa plakanjem, da će doći prvi po njega, a kad dođe za nagradu što je bio dobar, kupiće mu autić. Vreme da se ide kući, tata se pojavljuje prvi, kao što je i obećao ali praznih ruku...Dete celi dan čeka obećanu igračku, i ugledavši tatu praznih ruku, u punom hodniku roditelja upita ga:
    "Jesi mi kupio autić?"
    "Jaoooooooo sine zaboravio sam...."
    Kao što to uvek biva u tako nezgodnim siutacijama, odjednom nastaje tajac na hodniku...i samo se čuju dečije reči:

    "E DA ZNAŠ DA ĆU TE REĆI MAMI DA PIŠKIŠ U LAVABO ZATO ŠTO SI ME SLAGAO!!"


  9. #24

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Jednom sam mogao to da odradim i u televizor..bio mortus pijan..srecom na vreme sam video da to nije mesto za olaksavanje..
    A sto se tice lavaboa..to je vec malo chudno..mislim ne bi bilo u prirodnom polozaju za olaksavanje, stojalo bi nekako..na gore a ne na dole kako dolikuje...mislim da bi pre to ipak u televizor odradio jer ionako na njemu nista pametno nema

  10. #25

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    ...ne samo u lavabo...vec i u sudoperu...fetish, da ga jebem......
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #26

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    E pa drugari oko te polemike za pišanje u lavabou evo i jedne lepe sličice vezane za nama suprotan pol tj. devojke


    Ime: partijanje.jpg Pregleda: 421 Veličina: 46.0 KB
    Choose to know!!!

  12. #27

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Dok sam bio na brodu pišanje u lavabo je bila uobičajena stvar. Jbg, jedan WC na nas nekoliko, pa dok izađeš iz kabine u predprostor salona, a napolju noć, zima, kiša...

    Ovo nedavno ispričam nekim svojim poznanicima i na moje izneneđenje povratni komentar jednog od njih je bio otprilike ovakav:

    - Jebeš brod, ja u lavabo pišam čitav život, a najviše volim da to uradim kada sam kod nekog u gostima!

    Kada samo se mi ostali počeli smejati "pišač" je objasnio:

    - Smejte se, smejte... Ali, mene više žena ne grdi da zapišavam dasku na WC šolji.

    E, tu sam se i ja zimislio kako i to bilo baš zgodno. Ali, brzo sam odbacio tu mogućnost.

    Pa, kolege muškarci, pišate li u lavabo?

    Dame, šta bi uradile kada bi otkrile da vaši partneri malu nuždu obavljaju tamo gde svako malo perete ruke, zube, umivate se?

    Hahahahhaaaaaaaa...odavno se nisam ovako slatko nasmejala

    Sta reci sem ....hahahahahaaaaaaaaaaa
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  13. #28

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Cistunci kakav je Charlie Harper me malopre naterase da odem u wc i da probam...ne vredi ..nabija mi se u sise ormaric s lekovima pa odustadoh....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #29

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    Kao klinac neko vreme sam zapišavao zidove u hodnicima zgrade u kojoj sam stanovao. Kako krenem napolje tako mi se pripiša. A ja da se ne vratim kući, možda roditeljima padne nešto na um pa me zadrže, a i da uštedim koju sekundu. Radio sam to danima dok nisam čuo kako gro stanara optužuje nekog jadnička, beskućnika i pijanicu koji je povremeno nalazio prenoćište u ulazu zgrade. Kako su sumnjivi, "mirisni" tragovi po zidovima usahnuli i prestali da se pojavljuju, pustiše i onog čoveka na miru. A što se tiče lavaboa... Većina lekara to čini, ili je makar jednom učinila, na poslu naravno.
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

  15. #30

    Odgovor: Da li mokrite u lavabo?

    ijuuu ........ sto ste nepristojni vojvodjani a bije nas glas da smo fini ;-)))
    worst day of fishing is better than excellent day at work

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •