VIP veliki brat, iliti celebrity
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 82
  1. #1

    VIP veliki brat, iliti celebrity

    Najavljen je veliki brat poznatih,koga biste vi voleli da gledate u kuci?

    Mislim da bi Nikola Djuricko,Bora Djordjevic,Blaza bili vrlo zanimljivi....a sta vi mislite?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Joj i ja bih volela da vidim Nikolu Djuricka, ali nema sanse da ce biti on jer ima ugovor za Karaoke...
    Voja Nedeljkovic bi bio isto zanimljiv...
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Ne znam koliko bi taj veliki brat trajao, ja mislim samo mesec dana, ali mislim da Bi Blaži neko verovatno za to vreme presudio po kratkom postupku on je toliko nemiran i nestašan, nema mu ravnog Treba to izdržati.

    Ja bih u kuću stavila Milića Vukašinovića
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    trebalo bi da ubace bar 5 manekenki
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Ko će sve od poznatih ličnosti učestvovati u rijaliti-šou "Veliki Brat za poznate" (ili Celebrity Big brother)? Imena učesnika drže se u tajnosti, ali beogradska čaršija, uvek dobro obaveštena, već spekuliše raznim imenima.

    Od svih ličnosti koje su se do sada pominjale, jedino je Din (Deen) pevač iz BiH, jasno rekao da želi da učestvuje u Velikom Bratu za poznate.

    "Čuo sam da se moje ime pominje u toj varijanti. Mogu da vam kažem da bih rado učestvovao u takvom projektu, jer bi to bila idealna prilika da bolje upoznam neke svoje kolege. Ne bi me bilo sramota da se skinem pred kamerama, jer sam to već radio promovišući prošli CD, a što se seksa tiče nikad se ne zna. Ne verujem da bi neka od mojih koleginica pristala na to, ali ko zna šta bi se dogodilo posle nekoliko flaša vina. Što se mene tiče ja se ne bih ustručavao", izjavio je Din za tabloid "Svet".

    Ksenija Pajčin vodi na listi želja gledalaca i učesnika Velikog Brata. Velika većina njih rekla je da bi upravo nju volelo najpre da vide u kući. Ksenija, medjutim, ne želi da ulazi u takve "egzibicije", pogotovo ne bez svog Milisava!

    "I ja se svaki dan iznenadjujem i umirem od smeha samoj sebi. Ipak, ne verujem da bih mogla da izdržim zatvorena u nekoj kući mesec dana. Možda bih i pristala ako bi me pustili da vikendom idem na tezge i da sa mnom u kuću udje i moj pas Milisav, koji je celebrity medju psima", izjavila je Ksenija Pajčin.

    Jelena Karleuša je bila blizu pristanka, ali je u poslednjem trenutku rekla "ne" organizatorima šoua. Pominju se i imena Marije Šerofović, Emine Jahović, Tijane Dapčević, Severine, Isidore Bjelice, Prljavog Inspektora Blaže...

    Celebrity Big Brother počinje u maju i za razliku od običnog trajaće samo mesec dana. Nagrada je 50.000 evra, ali je u svetu uobičajeno da taj novac ide u humanitarne svhre. Našim zvezdama biće omogućeno da sami odluče šta će sa novcem.

    U "Emotionu" kažu da u WC-u ovog puta neće biti kamera, jer bi to "moglo da naškodi karijeri učesnika".
    Eto, ubaciće Deen-a, Karleušu, Kseniju Pajčin, Eminu Jahović, Tijanu Dapčević, Severinu, Bjelicu, Blažu... Kad malo bolje razmislim, pa sličan sastav smo imali i u Velikom Bratu.

    I opet ćemo slušati svako drugo veče zapevanje narodnjaka, jer ovi drugi neće doći do izražaja od njih.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Ma zanimajte se narode, ja ću to vreme da utrošim na drugi način
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Glasam za Tijanu Dapcevic! Ja bih ubacila i Zorana Cvijanovica
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Ksenija,Deen,Karleusa .....mogli su naci neke zanimljivije likove Karleusa ce da se licka ceo dan,nece tri recenice pametne sastaviti...Ksenija eh a sta ce ona brez svoga Milisava a Deen...hehhhee

    videcemo kako ce to sve ispasti
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #9

    02 Odgovor: Celebrity-veliki brat

    citat citata:
    U "Emotionu" kažu da u WC-u ovog puta neće biti kamera, jer bi to "moglo da naškodi karijeri učesnika".

    slatko se nasmejah... ali ok - poštujem...




    Definitvno bih volela da vidim Blažu '' na delu'', Zorana Cvijanovića, Nikolu Đurička, Milića Vukašinovića, Rambo Amadeusa, Anicu Dobru, Vesnu Trivalić, Tijanu Dapčević, Maju Nikolić kao pandan Maji iz ''Niš''... ako se setim još nekoga - dopisaću...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Nebojša Bakarec odbio učešće u poznatom rijaliti programu i za Kurir otkriva javnosti nepoznate detalje ugovora
    Dok se učesnici "VIP Velikog Brata" zasada uspešno skrivaju od javnosti, član Glavnog odbora DSS Nebojša Bakarec priča za Kurir kako je odbio "nepristojnu ponudu" da se pojavi u ovom rijaliti programu.

    - Dolazio je kod mene izvršni producent i njegov saradnik i pitao sam ih zašto zovu baš mene kada je poznato da imam negativan stav o "Velikom Bratu". Smatram taj šou ekstremno lošim. Ipak, ponuda dovodi čoveka u jedno veliko iskušenje, a pored potencijalne nagrade od 50.000 evra, svaki učesnik dobija i naknadu od 1.000 evra za svaku nedelju koju "preživi" u kući - otkriva Bakarec i dodaje da je izgubio svaku dilemu povodom učešća kada je video ugovor koji treba da potpiše:
    - Na početku sam, kao neko ko voli da se pojavljuje na televiziji, bio u iskušenju da to prihvatim, ali sam, naravno, sačekao ugovor. Onaj ko ga potpiše, ne sme da ga obelodani i vezan je za "Emoušn" dve godine. Dakle, prodaje se prvo na četiri nedelje, zatim narednih šest meseci sebe vezuje za producentsku kuću "Emoušn" i u tom periodu mora samo afirmativno da govori o ovoj emisiji, ne sme ništa loše da govori o "Velikom Bratu", producentu i ostalim učesnicima. Dakle, na još šest meseci ste prodali sebe. Plus postoji obaveza tajnosti ugovora na dve godine...
    Međutim, i pored famoznog ugovora, Bakarecu se nije svideo ni sam koncept emisije...


    kurir
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Stavite Marka šabana!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    moja kombinacija....Bora Corba. Stefan Milenkovic, Mica trofrtaljka...Djogani... Bjela...Rambo Amadeus. ...nastavak sledi posle reklame.... ..nemojte da menjate frakvenciju....
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Pochinje 5 maja...ce da vidimo koga cemo da gledamo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Imam neki utisak da ce sve na kraju ispati bezveze jer ce biti loš izbor "slavnih i poznatih"...Prosto ni ja ne mogu da zamislim nekog "normalnog" da pravi budalu od sebe mesec dana...
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Celebrity-veliki brat

    Na spisak neizostavno dodati Tonija Montana!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •