Što ženu čini snažnom? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 82
  1. #46

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    ...nista vise nego onaj trenutak u kom se suoci i pomiri sa svim svojim slabostima...

    ...nakon toga, nema sta ne moze...

    Never confuse movement with action.

  2. #47

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Спремност да се сучелим са свим догађајима, дешавањима.

  3. #48

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Celo popodne razmišljam upravo o nečemu sličnom...
    Šta ženu čini snažnom?
    Iskreno rečeno-ništa!
    Što vam se čini da ste snažniji to sve više slabite....verujte.
    Kada prođe vreme, shvatićete da ste oslabili tim jačanjem zbog drugih i za druge.
    Shvatićete da ste se potrošili i da ste umorni od svega.
    Ne treba žena da bude snažna.
    Snažne žene na kraju samo padnu...
    Onda? Onda više nije bitno što ste VI uvek bili jaki jer više nemate snage za sebe snage...
    Ne vredi biti snažna...isuviše je teško...

  4. #49

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat natasabog kaže: Pogledaj poruku
    Ma novac, ako ga nemas, ili nesto svoje tipa stana, nisi niko i nista, uvek ces biti "izdrzavana".
    ...gospodjo,jako mi je zao sto ste u zivotu naletali na pogresne muskarce......jer kako drugacije tumaciti vase razmisljanje?......
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #50

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Ženu čini snažnom njen duh.

    Puno puta u toku svog sazrevanja razmišljala sam upravo na ovu temu i pokušavala da nadjem formulu koja mi je pomogla da prebrodim sve teške situacije,naizgled nerešive probleme,emotivne lomove...Pokušala sam da je nadjem i da je sačuvam,ovekovečim na nekom papiru kao recept za neke buduće dane (Mi žene uvek skupljamo neke recepte.Valjda nam je to u genetskom kodu.).

    E,a onda sam jednog sasvim običnog tmurnog zimskog dana,kao ovaj danas,pod teretom dogadjaja koji su me okrznuli ,sveže okrznuli,čula neku melodiju na radiju i nešto je kliknulo! Ruka je sama krenula da odvrne taj točkić jačine zvuka,boje zidova su postale jarkije i življe ,mafini koje sam tog popodneva pravila lepo su rasli u rerni i mirisali divno a ja sam prosto shvatila da u svemu tražim,pa bar tračak lepote i da mi baš ta nevidljiva komponenta moje duše pomaže da se krećem kroz one dane kad i nije sve baš kako treba.

    Ne znam...svaka žena ima svoj sprecijalni recept (koji još možda nije pronašla i uspela da zabeleži) raznih kombinacija magičnih sastojaka i začina koji boji njenu dušu i daje joj snagu.To joj je prosto Bogom dato jer je predodredjena da da život i da se za njega bori.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  6. #51

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Samopouzdanje čini ženu snažnom.
    Jaka vera u sebe gura je da korača napred uzdignute glave-prosto rečeno.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #52

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Što je svesnija, to je jača. I pitanje novca je jako važno. Nisam materijalista, ali je dosta značajan faktor. Ne mogu da ne pomenem društvo, koje uvek lepi etikete ženama i stavlja ih u drugi plan, degradirajući ih tom prilikom (naročito samohranim majkama). Govorimo o duhu, zar ne? Tako sam i mislila. Ne verujem da se moja razmišljanja o ulozi žene u društvu, ili o muško-ženskim odnosima uopšte, mogu nazvati baš feminizmom (mada to jesam), ali su svakako radikalno odstupanje od tradicionalnog i zatucanog vaspitanja i kulturnog nasleđa , koji su nas, na našu veliku žalost, učili prihvatanju ženine dužnosti da naseljava svet, a muškarčeve da ga civilizuje...
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #53

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    ...kada ima pravog muskarca pored sebe...mada,koliko vidim...ovdasnjim zenama na forumu, to ne pada na pamet......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #54

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kada ima pravog muskarca pored sebe...mada,koliko vidim...ovdasnjim zenama na forumu, to ne pada na pamet......
    Da li je gore pomenuti problem u manjku pravih muskaraca ili u visku krivih zena?

    Eh, ja eto nesto mislim da ova gore pomenuta snaga nema veze sa partnerstvom uJopste, al' moZ biT da sam u zescoj zabludi...
    Never confuse movement with action.

  10. #55

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kada ima pravog muskarca pored sebe...mada,koliko vidim...ovdasnjim zenama na forumu, to ne pada na pamet......
    Da li je gore pomenuti problem u manjku pravih muskaraca ili u visku krivih zena?

    Eh, ja eto nesto mislim da ova gore pomenuta snaga nema veze sa partnerstvom uJopste, al' moZ biT da sam u zescoj zabludi...
    ...posto se nekome ne svidja moj odgovor da nije bitna krivina,velicina ili manjina...objsanicu to ovako...svaka zena, uvek je snaznija ako ima pored sebe muskarca koji ce je voleti,postovati,podrzavati,jebati i biti ona karika koja nedostaje da bi se zatvorio krug koji je priroda,Bog ili neko treci napravio...naravno,postoji jos mnogo stvari koje zene cine snaznom a nisu vezane za muskarce...ipak...bonus penis pax in domus......
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #56

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kada ima pravog muskarca pored sebe...mada,koliko vidim...ovdasnjim zenama na forumu, to ne pada na pamet......
    Da li je gore pomenuti problem u manjku pravih muskaraca ili u visku krivih zena?

    Eh, ja eto nesto mislim da ova gore pomenuta snaga nema veze sa partnerstvom uJopste, al' moZ biT da sam u zescoj zabludi...
    ...posto se nekome ne svidja moj odgovor da nije bitna krivina,velicina ili manjina...objsanicu to ovako...svaka zena, uvek je snaznija ako ima pored sebe muskarca koji ce je voleti,postovati,podrzavati,jebati i biti ona karika koja nedostaje da bi se zatvorio krug koji je priroda,Bog ili neko treci napravio...naravno,postoji jos mnogo stvari koje zene cine snaznom a nisu vezane za muskarce...ipak...bonus penis pax in domus......

    An(G)use, pročitaj lepo šta si napisao ispod svog nick-a i drž' se toga, ne prodaj nam muda za bubrege...


    Izvinjavam se admin zbog pisanja, ali popizdela na ovakvu glupost.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #57

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...svaka zena, uvek je snaznija ako ima pored sebe muskarca koji ce je voleti,postovati,podrzavati,jebati i biti ona karika koja nedostaje da bi se zatvorio krug koji je priroda,Bog ili neko treci napravio...naravno,postoji jos mnogo stvari koje zene cine snaznom a nisu vezane za muskarce...ipak...bonus penis pax in domus......
    A ako žena voli ženu/e?
    Kod nas je obrazac ponašanja koji si opisao simptomatičan, ali sve je manje žena koje prihvataju ulogu male,slatke,bogomdanemajkeženekraljice i koje teže nečem drugom..
    Moć (u najširem smislu) daje snagu svima. Ne bih tu pravila razliku između žena i muškaraca.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #58

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    A ako žena voli ženu/e?
    Kod nas je obrazac ponašanja koji si opisao simptomatičan, ali sve je manje žena koje prihvataju ulogu male,slatke,bogomdanemajkeženekraljice i koje teže nečem drugom..
    Moć (u najširem smislu) daje snagu svima. Ne bih tu pravila razliku između žena i muškaraca.
    Moć ne bi trebala imati nikakve veze sa ovakvim stvarima, ali na žalost ovde je tako.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #59

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Ja bih se slozila sa Angusom Ne bih da tumacim njegove reci za njega, ali pretpostavljam da nije mislio na balkansi tip muskarca i zene, ili generalno kako je drustvo videlo/vidi odnos izmedju muskarca i zene.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #60

    Odgovor: Što ženu čini snažnom?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku

    (...)..svaka zena, uvek je snaznija ako ima pored sebe muskarca koji ce je voleti,postovati,podrzavati,jebati i biti ona karika koja nedostaje da bi se zatvorio krug koji je priroda,Bog ili neko treci napravio...naravno,postoji jos mnogo stvari koje zene cine snaznom a nisu vezane za muskarce...ipak...bonus penis pax in domus......
    Hmmm…dragi viteze (by Greeny),

    tacno je da je ova tema, tj. ovo pitanje „snage“ postavljeno u smislu „povrsnog „ osvrta na sam taj termin pa ukljucuje takoreci sve moguce varijacije/fantazije&iluzije u sirokim okvirima zeMskih casopisa – citaj svako moze o zenskoj snazi da truca sta ‘oce, ali ova tvoja je basHka uskogrudna pa cak donekle i degradirajuca.

    Ispada da je za zensku snagu – u kom god obliku se doticna manifestovala- neophodno postojanje muskarca.
    Ispada da sve one zene koje iz kog god razloga nemaju muskarca pored sebe (ma sta god to „imati“ zaista znacilo) po default-u ne mogu biti snazne ili bar ni blizu toliko snazne kao one sto “imaju” muskarce pored sebe.

    Za moje shvatanje zenske “snage“ je postojanje muskarca u potpunosti irrelevantna polazna tacka.
    Dapace, priznajem da je odlucujuca caka prvenstveno u samom definisanju pojma “snaga”…

    P.S. Isti stav zastupam I kada je rec o musHkoj “snazi” pod motom “ Iza ( a moZ I pored) svakog mocnog muskarca stoji (mocna ili kakva god) zena”. Bullshit!

    Eh, al' smo se sakupile pa sve na tebe!
    Never confuse movement with action.

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •