Da li ste muskarac "pasha"?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    Da li ste muskarac "pasha"?

    Situacija od danas ...
    Naime,dugogodisnji komsija,covek sredovecnih godina,se seli.Stvari mu prenose,utovaraju u kola,kombinuju sta i kako rasporediti,kako bi stalo..i sl.-ni manje ni vise nego tri devojke..
    Nisam mogla a da se ne zapitam,setivsi se jos par slicnih primera (npr.-majke im kupuju garderobu,prijavljuju ispite,..sestre spremaju sobe,rade domace/seminarske/graficke i sl. ) muskaraca 'pasha',kako bi moja drugarica rekla ... da li ste takvi?Imate li sve odlike jednog pase,muskarca koji je navikao da zene "rade" za njega,pocev od majke,sestre...pa do zene,drugarice,cerke ..?Recite nam

  2. #2

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    -NE, al tezim-

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    NE i ne tezim
    Jest da se ne snalazim najbolje u kuhinji i tu u potpunosti sam zavisan od svojih ukucana zenskog roda, al sam zato samostalan oko svega ostaloga, pa i oko peglanja svojih stvari (koje sreca retko kad su poguzvane bar meni)
    Jedino bi mladjoj sestri mogao prepustiti da nesto odabere za mene od garderobe, al da me mama i starija sestra oblace kuku na sta bi licio
    Definitivno nisam pasa, pre ce biti da sam papucar
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    hmm...pa pasha je gazda..i to onaj koji radi sta hoce, samovlastan... te bas i nije neki termin za ovo ...ali je zato ovo swbino priznanje da je papucar pravi termin...

  6. #6

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Ma zezanje, naravno da ni ja ne zelim da se ponasham tako, osim u inat heheh

  7. #7

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Citat maqa kaže:
    ali je zato ovo swbino priznanje da je papucar
    ko prizna pola mu se doda
    ma ne imam ja i svoje JA, mogu i ja nesto da odlucim... eto puste me da biram u koju radnju cu ici po namirnice
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #8

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Citat maqa kaže:
    hmm...pa pasha je gazda..i to onaj koji radi sta hoce, samovlastan... te bas i nije neki termin za ovo ...ali je zato ovo swbino priznanje da je papucar pravi termin...

    ...Pa na to sam upravo i mislila..sto se moze videti iz mog posta.Gazda,u smislu da drugi rade za njega,tacnije zene

  9. #9

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Citat Sonja kaže:
    ...Pa na to sam upravo i mislila..sto se moze videti iz mog posta.Gazda,u smislu da drugi rade za njega,tacnije zene
    + mogu i svi ostali.
    -Ne, al' tezim

  10. #10

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    sve zavisi do situacije, problemi se obicno desavaju ukoliko je neko skrenio s puta, onda se prebacuje sve i svasta partneru.ukoliko jedan ili drugi partner ume da bude DOBAR vodja, zasto bi se uopste pominjala rec Pasha.ja mogu da budem dobar PASHA ukoliko je moja lepsa polovina u svemu zadovoljna, istovremeno ne mogu zahtevati od moje partnerke da budem PASHA, a ja lutalica, nisam nezan,nemam Ljubavi,pijem i luta. Pa takvi muskarci ne mogu ni SEBI biti PASHE. svi mi moramo znati zasto da se borimo i zivimo u zivotu.

  11. #11

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Ni slucajno, pomazem svuda, radim sve....
    Mislim da takvi stavovi predstavljaju nepostovanje ostalih, pogotovo zena.
    Ako si sposoban da nesto uradis, uradi to sam, ako nisi sposoban onda nauci pa ces biti.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  12. #12

  13. #13

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Citat Mind_reset kaže:
    Ni slucajno, pomazem svuda, radim sve....
    Mislim da takvi stavovi predstavljaju nepostovanje ostalih, pogotovo zena.
    Ako si sposoban da nesto uradis, uradi to sam, ako nisi sposoban onda nauci pa ces biti.

  14. #14

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    ma koji muškarac,se*onja...
    Poruku je izmenio Bishop, 24.09.2006 u 13:53 Razlog: upotreba vulgarne reci

  15. #15

    Odgovor: Da li ste muskarac "pasha"?

    Ne... pa jbt nisam nesposoban da ne mogu nista sam da uradim pa ce zene da rade sve umesto mene, to je tako jadno...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 20:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 07:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •